jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore uwierz stary, jest Bardzo ogórkowa.
Też do końca nie chciało mi się wierzyć, że serio ta liga jest taka słaba jak mówią.
Zacząłem oglądać Lyon w tym sezonie i parę wybranych meczy.
Moim zdaniem jest tragedia, błędy w przyjęciu, niecelnie, za słabe, za mocne podania i to się zdarza Bardzo regularnie. Do tego masa przestrzeni, która nie jest zbyt wykorzystywana, rzuciło mi się w oczy, że te boiska są jakieś większe a to tylko kopanina w środku bo pingpong też się zdarzał często.
Pomyślałem że mogę gadać głupoty, ale potem zacząłem zerkać na Serię A, Eredevisie, NOS i Nawet na jakieś mecze w La Liga poza Barca.
Serię A to w ogóle inny świat, szczególne taktycznie bo technicznie aż tak dużej różnicy nie ma, ale NOS, Eredevisie różnią sie lekko jakością na czubie i hajsem PSG i mówię to z pełną świadomością.
Mimo wszystko największe wrażenie robi La Liga, chłopski z Levante np grają sobie konie jakimś tastasiem i przyjmują to jeszcze kierunkowo, najlepsza gra na małej przestrzeni spośród meczy jakie oglądam. Takie moje wrażenia
0
@Gosciuu od trzech lat mówimy to samo xd
1
@KacperVEB to że ktoś jest wysoki i musi być wolny to jakiś mit polamatorskiej sportu.
Kiedyś po prostu wysoki nie potrzebował zwinności ani szybkości a dziś każdy musi się rozwijać, wyższy i cięższy ma większe możliwości czasem bo rozpędzone sto kilo zatrzymać to nie lada wyczyn
7
@Cvzx a mamy luty, pół roku Koemana i chcę efekty widzieć.
Dobrze, że Enrique po pół roku nie wyrzuciłeś
@Janiama niech ktoś przypnie ten komentarz by głupcy nie pisali więcej bzdur
0
@KacperVEB ten orellana nie gra wyżej?
0
Chyba nigdy nie poruszaliśmy tematu zastępstwa Sergio Busquetsa.
Potrzebny jest silny, rosły, szybki rozgrywający z dobrym pasem, dobrze grający na małej przestrzeni.
Jakieś sensowne propozycje? Oczywiście nie zwracając uwagi na finanse
1
@Vebrol jakbyś miał taką obronę to też byś się bał.
Z Aroujo czuł się zdecydowanie lepiej
0
Piłka nie nauczyła was,że liczy się zaufanie, kadra, stabilizacja?
ABC które musi dostać każdy trener, chociaż z samego szacunku za zawód jaki wykonuje.
0
@DaPi fajna bramka to generalnie była, Obciął się Pique, Mbappe kopnął piłkę obok Langleta i strzelił z zamkniętymi oczami z całej siły. Na prawdę to było łatwe
1
Tak btw, to co mi się rzuca w oczy w każdym spotkaniu Barcy Koemana to to,że między stoperami a linią pomocy jest widoczna linia ich dzieląca, nie wiem czy to jakoś specjalnie, co mecz jest pewien dystans;D
0
@BarcaInfo pozory niestety mylą, od kiedy Pique jest liderem to jakoś pikujemy w dół, przypadek? No raczej nie a błędy się tylko mnożą
0
@Kettger skoro trener mówi, że chce kogoś innego to chcę kogoś innego.
Jak silnik Ferrari otoczysz częściami z Lambo, Buggati czy Bety to masz pewność że pojedziesz?
0
@Azi Iniesta, Suarez, Masherano, prime Leo, pełna kadra poza Dembele.
0
@ElKamil nie. Sezon przejściowy jest teraz bo nie ma kasy i kręgosłup jest stary. Poza tym wybory itp.
To sezon przejściowy;)
1
@pt9 a propos, chyba wypije jedna właśnie;)
0
@KacperVEB a co Koeman nie postawił?
1
@BarcaInfo no tak, wszedł wielki kapitan i lider. Gdyby nie Masherano ratujący mu dupę setki razy i Puyol który dziś by go mógł ustawić to by już go dawno w Barcelonie nie było.
Problemy w defensywie na dobre zaczęły się gdy odszedł Mashe a Umtiti wypadł. Pique nigdy nie był wielkim obrońca, od dawien dawna to powtarzam.
0
@Beztroskii blamaż to był z Roma, Liverpoolem kiedy byliśmy drużyna z topu a nie gdy jesteśmy drużyną 10-30 w Europie
1
@Gibbon_FCB @TheMefju wygrał Valverde czy dwójkowe akcje Messi- Suarez, Messi - Alba?
Zapraszam do obejrzenia chociaż skrótów z pierwszego sezonu z drugiego również. Prime Messiego nam dawał głównie te tytuły a nie geniusz Valverde
0
@Kettger nie mamy 20 mln na nowego trenera i na zwolnienie Koemana. Lepiej kupić za to graczy o których prosił trener. Bo ocenianie mechanika bez śrubokręta jest dosyć niesprawiedliwe
2
@Gibbon_FCB w momencie gdy dostawał od Romy, Valenci czy Levante?
0
@Kurkmen drużyna vs nie drużyna.
Czemu nie możemy zrozumieć że to grają dwie drużyny nie nazwiska.
Messi od Gueye różni się wyglądem, kolorem skóry, ale nadal jest to człowiek vs człowiek.
Na boisku jest 11- 11 i wygrywa ta jedenastka która się bardziej rozumie;)
7
Proszę o chwilę uwagi.
Przestańmy latać z głową w chmurach, na prawdę.
Wynik? Dla mnie to żadne blamaż tylko pewne zwycięstwo lepszej, dojrzalszej i w innym etapie drużyny.
1-4 to pewne zwycięstwo które oby nastawiło nas do zmian a nie do jakiś ambicji odrobienie tego na paryskiej ziemi.
Barcelona potrzebuję rewolucji, gruntownej przebudowy, wymiany kręgosłupa - tego co powinno przyjść po Liverpoolu.
Módlmy się, żeby wrócili kibice i jakiś hajs wpadł do kieszeni bo trzeba się wziąć za parę rzeczy.
Jestem przekonany, że Koeman ma plan, pomysł i sporą część wykonawców.
1. Porażka zbawieniem!
Myślę realistyczne, trzeba powoli zmieniać kręgosłup bo to jest sedno ( tak samo jak w organiźmie człowieka) gdy już kręgosłup Ci siada i operację nie pomagają to nic z tym nie zrobisz.
Trzeba wymienić, zastąpić trzon który przeszedł drogę od Berlina przez Rzym, Liverpool, Lizbonę i w końcu Paryż bo to tam powinna skończyć się przygoda Pique, Alby, Busquetsa i Messiego.
Nie są to żądni winowajcy tego meczu, po prostu są to kluczowe postacie, które wszystko wygrały, widziały i przegrały z tych Panów już nie wyciągniemy energii, planu, pomysłu na nową Barcelonę... Barcelonę, która ma młodzież, trenera z dobrym sztabem, asystentem, przygotowaniem fizycznym i doświadczeniem.
Oby od weekendu zaczęło się ogrywanie Barcy B, graczy z potencjałem i tych którzy mogą potencjalnie zastąpić kręgosłup.
2. Stare demony
Nie uczymy się na błędach, popełniamy wciąż te same, skoro trzeci trener dostaje wyjaśnienie jak na tacy i to każdy coraz wcześniej to musisz wiedzieć, że coś się dzieje!
Błędy taktyczne to jedno, ale indywidualnie to wygląda słabo i to mnie martwi. Chociaż jakby nie patrzeć traciliśmy bramki tak jak zakładaliśmy przed meczem, najwidoczniej nie da się z tym nic zrobić gdy kolejni ludzie nie umieją wpłynąć na zawodników, którzy powinni być kluczowi.
3. Perspektywa i nie smuć się kibicu!
Odetchniemy, uśmiechnijmy się i dajmy pracować naszej kadrze trenerskiej, w marcu będziemy bez szans na żaden tytuł, kluczowi gracze będą mogli szykować się do euro i copa Amarica, młodzi muszą wykorzystać ten czas i się pokazać.
Oby Koeman wykorzystał liczbę meczów do wymyślenia nowych pomysłów taktycznych a piłkarze wykorzystali ten czas na regenerację głowy i nóg bo przed nami dwa sezony które będą tak popalrane jak obecny, mamy dużą szansę przygotować się do następnego sezonu w odpowiedni sposób.
Kończąc już, dobrze, że nasze nadzieje zostały stłumione w zarodku, kondycyjnie nie byliśmy w stanie grać na tym poziomie cały czas, sporo musi się zmienić i przeobrazić, ale spokójnie! Zaraz przyjdzie prezydent, Ansu wróci do gry i przynajmniej popatrzymy na młodzież więcej, oby nadeszły zmiany i trzymaj się La Ramblo!
1
Za mojego kibicowania Barca wielokrotnie mierzyła się z przeciwnikiem który ma w składzie turbo gwiazdę.
Ronaldo, Robben, Ribery, Lewy, Drogba itp po prostu u przeciwnika ktoś kogo się po prostu tak bałeś, że gdy miał piłkę to daj Bóg żeby tylko strzału nie oddał, ale nigdy nie widziałem takiej sraczki jak przed Mbappe
0
Tak na wszelki wypadek, jest ktoś wstanie podrzucić link do transmisji? Ufam strim łordowi, ale tak na wszelki wypadek
1
@Pilka_jest_okragla już widzę jak Pedri z De jongoiem sami przeciwstawiają się pomocy PSG
0
@MysticCat dużo by nie stracił a na pewno wiele zyskał w lepszej lidze, młodziutki w tedy był. Z perspektywy czasu mógł zaryzykować
0
@clyde ja zauważyłem z trzy dni temu i myślałem,że perm
1
@BarcaInfo to pokazuje ile jest warte minięcie rywala w środku pola, 5 kroków i cała pomoc goni za Andersem
5
@Japonk bogatszy i lepiej stojący finansowo jest Athletic Bilbao, Bayern zgarnia co roku pieniądze z pewnych tytułów bo nie ma konkurencji w lidze, raz się udało w lidze mistrzów. Nie zapominajmy że niedługo nie tylko Barca pożegna Leo, ale z Bayernem też trzon się zaraz pożegna ( Neuer, Alaba, Lewy, Muller) a zastępców brak...
Cały świat się śmieje z Barcy, ale ma większość klubów zaraz przyjdzie czas zmiany pokoleniowej, historia pokazała że kluby strasznie upadały gdy przychodził ten czas, zobaczmy na United, Milan, Inter kiedyś.
Te kluby na długi czas odpadły z Europy i kto wie co się stanie z Bayernem, Realem czy PSG gdy odejdą gwiazdy.
Barca w ciągu 11 lat nie zeszła poniżej ćwierćfinału a chyba nawet dłużej. Tego nie można powiedzieć o żadnym z tych klubów