jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi564 przecież on w Grecji był na wypożyczeniu i w ogóle rączej już do grania na wysokim poziomie nie wróci, a na Mundialu był
0
@Bykunn ta susza spowodowana przez nieleżących śnieg jak dobrze pamiętam ma wpływ na jeden rodzaj żyta tylko xD
Ze wsi Jestem a koledzy mówili, że to głównie o to chodzi, reszta upraw odczuwa "suszę" bardzo słabo
2
@Azi xD
Nie obchodzi mnie gdzie był Frankie i stoperzy i nikogo to nie obchodzi bo Busquets ma obowiązek stanąć przed nim jak każdy defensor w swoim polu karnym
1
@Yosemite bezdyskusyjnie najlepsza 9 w historii
0
@klopx Australi np
0
@Janiama a Szymański będzie grał tylko w średniaki? :D
0
@KacperVEB środek pola, jest młodzież a Winlidum nadal kontraktu nie podpisał i pewnie go nie podpisze
0
@pax zgadzam się, ale muszę nadmienić, że Griezman zanotował chyba z trzy Bardzo energiczne odbiory na dupie co mnie bardzo cieszy. Fart mu w końcu dopisuje i to trzeba docenić bo ten fart ma każdy strzelec.
Reszta w 100% się zgadzam
1
@KacperVEB jak w każdym klubie grającym na trzech frontach
11
@tbas przecież jest nowy. Świetnie zarządza słaba kadrą i ciężkim sezonem.
Wyznacznikiem ich jakości powinien być fakt, że Dembele jest nagle super zdrowym zawodnikiem.
A Dest po prostu ma dużo pecha w tym wszystkim
3
@LeoMessi1994 tak jak to często bywa, wielkim meczem Hiszpana
0
@obcy jak my drudzy w lidze jesteśmy
0
@BarcaInfo a z tego co ja wiem to świeżo po urazie nie da się ocenić czy to jest jakiś stopień, jeżeli nie puchnie i nie spuchnie do rana to luzik co:)
0
@kodi77 bo głównie gramy na wyjeździe ostatnio to co mamy powiedzieć:D
2
@SkN fakt, że Pedri to obecnie Chyba największy talent na świecie nie może nam zasłaniać,że Puig to też fajny chłopak, nie ten potencjał ale umiejętności zdecydowanie ma
0
@YoNoEntiendoNada na jego potencjał to jednak trochę mało, dziś powinien koło Suareza i Lewego stać bo na to go było stać!
0
@KacperVEB tak, miałem parę takich sytuacji i szczerze to pierwsze wrażenie daje Ci więcej niepokoju niż faktyczny stan zdrowia
1
@socha to nie był żaden błąd De Jonga. Bo niby na jakiej podstawie? To był błąd wszystkich bo gdzie była asekuracja, komunikacja i to Langlet widząc piłkę która do niego zmierza powinien już ją mieć. Stegen też powinien o wiele szybciej zareagować i wybiec do bezpańskiej piłki, Frankie był odwrócony i miał nic do powiedzenia
1
Co to za chłopak z tym Irokezem? Na insta FCB był a dziś gratulował Trincao po meczu, kompletnie gościa nie kojarzę a chyba jest w drużynie xD
0
@sebasarna18 zależy, zwykłe skręcenie bez opuchlizny to parę dni odpoczynku. Gorzej jeżeli dojdzie do naciągnięcia więzadeł w tedy liczymy to w tygodniach
0
@domin682 pewnie to nie wyglądało źle, przeciążone kostka, podkręcona i coś tam strzeliło spokójnie
0
@mekston trzeba w Moribe wierzyć i tyle
0
@tbas kurwa mać to że Umtiti obkrecił się raz źle z Granada to nie znaczy że jest słaby.
Nadal jest silny i świetnie czyta grę, dajmy mu czasu bo dziś miał dobrą zmianę
1
@Janiama jeżeli Puiga otaczają gracze którzy go nie wspierają to ciężko o coś sensownego.
Grałem na tej pozycji i wiem co mówię, środkowy pomocnik musi mieć dwóch kolegów do gry bo inaczej przepadnie
0
@mr_robot hiszpański i portugalski leżą od siebie tak daleko jak Czeski i Polski po tych 5 miesiącach jesteś w stanie mówić bez problemu biegle
2
Błędami daleko nie zajedziemy.....
Ale już w dupę z tym! Jest drużyna i to mnie o wiele bardziej cieszy niż struktury na boisku, brawo Trinką! Pedri jest świetny, Leo też.
Brawo za walkę DRUŻYNA bo to się liczy! Jest ciężki sezon i następne dwa też takie beda, ale trzeba walczyć!
Apeluje o spokój jeżeli chodzi o Aroujo bo wcale źle to nie wyglądało, dla mnie naciągnięcie, podkręcenie stawu skokowego, mysie, że tydzień odpoczynku i wróci na boisko
2
Nigdy nie narzekałem na Nazario z Dani, ale dziś już przechodzi samego siebie, do przodu trzy metry na prawą i do najbliższego.
Masz chłopie gaz to weź i się poscigaj, na początku robiłeś to z duszą na ramieniu a tsraz jakby się bał.
0
@Huberc1kk wątpię, tam nie doszło do skręcenia, na końcu Aroujo ustal, przewiduje na naciągnięcie więzadła lub typowe wykręcenie kostki, bolące ale spokojnie
8
Naprawdę apeluje o spokój, sytuacja wygląda pozornie niebezpiecznie, ale nic się aż tak mocno nie wygięło.
Na moje oko naciągnięcie, może więzadła, może uraz torebki ale spokojnie
2
@Kz1234 ja się nigdy nie nudze, techniczny spektakl plus jest ta atmosfera która trzyma cały świat w napięciu