1

@messi564 przecież on w Grecji był na wypożyczeniu i w ogóle rączej już do grania na wysokim poziomie nie wróci, a na Mundialu był

0

@Bykunn ta susza spowodowana przez nieleżących śnieg jak dobrze pamiętam ma wpływ na jeden rodzaj żyta tylko xD
Ze wsi Jestem a koledzy mówili, że to głównie o to chodzi, reszta upraw odczuwa "suszę" bardzo słabo

2

@Azi xD
Nie obchodzi mnie gdzie był Frankie i stoperzy i nikogo to nie obchodzi bo Busquets ma obowiązek stanąć przed nim jak każdy defensor w swoim polu karnym

1

@Yosemite bezdyskusyjnie najlepsza 9 w historii

0

@klopx Australi np

0

@Janiama a Szymański będzie grał tylko w średniaki? :D

0

@KacperVEB środek pola, jest młodzież a Winlidum nadal kontraktu nie podpisał i pewnie go nie podpisze

0

@pax zgadzam się, ale muszę nadmienić, że Griezman zanotował chyba z trzy Bardzo energiczne odbiory na dupie co mnie bardzo cieszy. Fart mu w końcu dopisuje i to trzeba docenić bo ten fart ma każdy strzelec.
Reszta w 100% się zgadzam

1

@KacperVEB jak w każdym klubie grającym na trzech frontach

11

@tbas przecież jest nowy. Świetnie zarządza słaba kadrą i ciężkim sezonem.
Wyznacznikiem ich jakości powinien być fakt, że Dembele jest nagle super zdrowym zawodnikiem.
A Dest po prostu ma dużo pecha w tym wszystkim

3

@LeoMessi1994 tak jak to często bywa, wielkim meczem Hiszpana

0

@obcy jak my drudzy w lidze jesteśmy

0

@BarcaInfo a z tego co ja wiem to świeżo po urazie nie da się ocenić czy to jest jakiś stopień, jeżeli nie puchnie i nie spuchnie do rana to luzik co:)

0

@kodi77 bo głównie gramy na wyjeździe ostatnio to co mamy powiedzieć:D

2

@SkN fakt, że Pedri to obecnie Chyba największy talent na świecie nie może nam zasłaniać,że Puig to też fajny chłopak, nie ten potencjał ale umiejętności zdecydowanie ma

0

@YoNoEntiendoNada na jego potencjał to jednak trochę mało, dziś powinien koło Suareza i Lewego stać bo na to go było stać!

0

@KacperVEB tak, miałem parę takich sytuacji i szczerze to pierwsze wrażenie daje Ci więcej niepokoju niż faktyczny stan zdrowia

1

@socha to nie był żaden błąd De Jonga. Bo niby na jakiej podstawie? To był błąd wszystkich bo gdzie była asekuracja, komunikacja i to Langlet widząc piłkę która do niego zmierza powinien już ją mieć. Stegen też powinien o wiele szybciej zareagować i wybiec do bezpańskiej piłki, Frankie był odwrócony i miał nic do powiedzenia

1

Co to za chłopak z tym Irokezem? Na insta FCB był a dziś gratulował Trincao po meczu, kompletnie gościa nie kojarzę a chyba jest w drużynie xD

0

@sebasarna18 zależy, zwykłe skręcenie bez opuchlizny to parę dni odpoczynku. Gorzej jeżeli dojdzie do naciągnięcia więzadeł w tedy liczymy to w tygodniach

0

@domin682 pewnie to nie wyglądało źle, przeciążone kostka, podkręcona i coś tam strzeliło spokójnie

0

@mekston trzeba w Moribe wierzyć i tyle

0

@tbas kurwa mać to że Umtiti obkrecił się raz źle z Granada to nie znaczy że jest słaby.
Nadal jest silny i świetnie czyta grę, dajmy mu czasu bo dziś miał dobrą zmianę

1

@Janiama jeżeli Puiga otaczają gracze którzy go nie wspierają to ciężko o coś sensownego.
Grałem na tej pozycji i wiem co mówię, środkowy pomocnik musi mieć dwóch kolegów do gry bo inaczej przepadnie

0

@mr_robot hiszpański i portugalski leżą od siebie tak daleko jak Czeski i Polski po tych 5 miesiącach jesteś w stanie mówić bez problemu biegle

2

Błędami daleko nie zajedziemy.....

Ale już w dupę z tym! Jest drużyna i to mnie o wiele bardziej cieszy niż struktury na boisku, brawo Trinką! Pedri jest świetny, Leo też.
Brawo za walkę DRUŻYNA bo to się liczy! Jest ciężki sezon i następne dwa też takie beda, ale trzeba walczyć!

Apeluje o spokój jeżeli chodzi o Aroujo bo wcale źle to nie wyglądało, dla mnie naciągnięcie, podkręcenie stawu skokowego, mysie, że tydzień odpoczynku i wróci na boisko

2

Nigdy nie narzekałem na Nazario z Dani, ale dziś już przechodzi samego siebie, do przodu trzy metry na prawą i do najbliższego.
Masz chłopie gaz to weź i się poscigaj, na początku robiłeś to z duszą na ramieniu a tsraz jakby się bał.

0

@Huberc1kk wątpię, tam nie doszło do skręcenia, na końcu Aroujo ustal, przewiduje na naciągnięcie więzadła lub typowe wykręcenie kostki, bolące ale spokojnie

8

Naprawdę apeluje o spokój, sytuacja wygląda pozornie niebezpiecznie, ale nic się aż tak mocno nie wygięło.
Na moje oko naciągnięcie, może więzadła, może uraz torebki ale spokojnie

2

@Kz1234 ja się nigdy nie nudze, techniczny spektakl plus jest ta atmosfera która trzyma cały świat w napięciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?