jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio te pierwsze miesiące były prawie 3 lata temu
2
@macio_944 a Roney w gorące popołudnie na El Sadar
2
@Coutinho007 porównanie Viniego do Fatiego to jak Bale do Neymara.
0
@pele1282 wystarczyło widzieć,że Real do przodu nie ma siły i opcji i wiesz że nie wygra.
Levante też pięknie zamykało skrzydła a brak wrzutek to brak zagrożeni
0
@busquets5 chęci starczą i rozsądny talerz
1
@Rust_Cohle Jax Teller - Synowie Anarchii
Walter White
Może Deryl z The walking dead
0
@Dankhog on chcę, Lyon tak średnio bo traci główne źródło ataku. Jednak na rękę było by go teraz sprzedać bo dostanie cokolwiek za Holendra.
W lato Depay przejdzie, jestem pewien
0
@Janiama tu się zgodzę choć mocno rozczarowuje
1
@don'T.R.I.P.e i stoprocent lepszy
0
@zadafcb też mi się wydawało, że jeszcze jeden karny dla Levante się należał
5
@MesQueUnClub96 na tę chwilę rozmowa o jakimś faworycie to nieporozumienie.
0
@dawo17 niech sobie wygrają, zasługują
0
@Kamiloza91 mówię o tym od parunastu miesięcy
1
Vini powinien szukać sobie innego klubu, ligi a może i dyscypliny. Fatalny zjazd formy od 2018, idealny piłkarz na beniaminka Premier League
2
@XBlairrX Ramos Neymar 3-2 2014
3
Możecie włączać,Real jest słabiutki
0
@Maniek9444 podobno nic poważnego. Spokójnie, oby mu kariera do lamusa nie poszła
0
@danio1899 wątpię, już w 40 minucie nie wracali wszyscy a co dopiero w 90
14
@Coutinho007 ja nie wierzę,że ktokolwiek chcę powrotu Valverde.
Gdyby nie Messi to Valverde by w listopadzie 2017 poleciał
8
@Sznejk jak nie wpłynął jak zdjął z nich presję
0
@Nano22 z Liverpoolem miałem wrażenie, że oni czują się samotnie na tym boisku, że stadion i kibice wraz z atmosferą ich przerażają.
To prawda, że mieliśmy dużo sytuacji u było wiele rzeczy które napawało optymizmem.
Brakło natomiast znów trenera z jajem bo po pierwszej połowie Alba nie powinien wyjść na drugą, powinniśmy na sam mecz nie wychodzić Vidalem tylko Arthurem i głównie po to,żeby tą piłkę przetrzymać, żeby ich zmęczyć żeby pocholować.
Skuteczność Suareza już jest niepamietana,ale chyba przy 0-1 mogliśmy odrazu odpowiedzieć i chyba zamknąć ten mecz.
0
@mkord można, wystarczy powiedzieć że każdy grał na wyjeździe. Tutaj nic siebie nie wyklucza
3
@Dankhog raz się naciągnął, wrócił i znów naciągnął uszkodzony mięsień.
Zanim wszystko się zregeneruje a ciało wróci do kondycji i mięśnie do odpowiedniego poziomu może minąć tydzień, dwa. Dla niego ta przerwa jest dobrą sprawa, musiał trochę odpocząć
1
@Rewolucja123 kwestia doświadczenia a że Aroujo go nie ma to nie ma co się dziwić. Przyjadę z wiekiem;)
0
@BarcaInfo jak przeczytałem, że z numerem 4 gralie tacy piłkarze jak Guardiola, Koeman to mi się ciepło szyk zrobiło.
Ale bym teraz takiego Pepa Guardiolę zobaczył jak gra, albo Koemana. Oby w przyszłości do Aroujo dołączył jakiś obrońca o sile Umtitiego i zdrowiu chociaż Pique to nic więcej nie będę chciał.
W ogóle jakby była normalna sytuacja finansowa to dla mnie Umtiti to jest pierwszy wybór na obronie, bardzo się nie zgadzam z komentarzami krytykującymi zarząd za 10 mln euro dla niego. W momencie podpisania tego kontraktu Umtiti był może i nawet najlepszym obrońca na świecie obok Varana. Niestety następne dwa sezony dużo kosztowały naszego obrońcę, ale na pewno nie było to specjalne dojenie klubu, bardziej złe decyzję do których każdy ma prawo. Dla mnie zasłużyli sobie na tą wypłatę, a to że sytuacja stała się jaka się stała to niestety wypadkowa i akurat tutaj nie mam pretensji do zarządu
1
@Jacu327 miałem podobnie z Wifim Zahą.
Mówię max 23-22 a tu pyk 27 xD
3
@Senyer został lekko pominięty gdy potwierdził,że kontraktu nie przedłużył.
10
@Junngeas nie nie wkładają xD
1
@clyde Islandia, moje również.
Chciałem w tym roku tam do pracy wyjechać, może się jeszcze uda.
W Australii z tymi pająkami to też tak nie do końca
5
@Kapitan_SW to jest smutne, w żołądku ściska aż