jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo z Depayem już raczej lato zostaje co?
0
@tobiasson92 raczej nie zwariował tylko lockdown to jedyne słuszne rozwiązanie!
0
@Witekk10 Zlatan jakby się odwinął Lukaku to by czarny musiał zęby zbierać s ten jeszcze w przerwie matkę roztrząsa.
2
@clyde chłopakami marzą o czymś w związku z tobą, trochę cringu w tym jest i nieraz aż skręca w brzuchu
1
@Janiama Bożydar Iwanow to człowiek którego kojarzę z dzieciństwa. Oglądało się skróty ligi mistrzów bo kanałów nie było.
Z tamtych czasów jeszcze Edward Durda na Eurosporcie i skróty z Holandii, Portugalii, Francji czy Rosji.
Ja więcej talentów odkryłem dzięki Durdzie niż Raiola.
Karierę przewidziałem Hazardowi między innymi:)
0
@itmustbejoke to najgorsza nazwa na świecie bo nie wierzę w nic co on piszę
3
@Czajka90 Pepe po ataku w 2011 nie powinien grać już w piłkę, mógł gościa zabić w tedy przypadkiem a dostał śmieszna karę
0
@VenoM nie wierzę, chłopak nie grał trzy lata w piłkę a wymagają od niego regularności
0
@Rewolucja123 zgadzam się, Pjanic ma strzał i niekonwencjonalne podania, ale często nic ciekawego nie robi. Piłki niekonwencjonalne też czasem my wyjdą
0
@Rewolucja123 widać że gra w jeden sposób to musi być pomysł trenera
3
@marcin62 komentarze wyżej ani trochę mnie nie zdziwiły. Sam Guardiola powiedział, że to Busquets jest najważniejszy i w Zasadzie to jego cechy są najbardziej potrzebne.
Dla mnie gość był najlepszy na swojej pozycji 10 lat i jest on strasznie niedoceniany. Po analizie gry ala rewolucja pewnie by wyszło na moje, tak stawiam. W końcu Xaviego i Inieste pamiętamy tylko w superlatywach
0
@lucca87 Alenia to nasz chłopaka i prędzej odejdzie bośniacki Xavi
1
@Janiama niestety sprzedaż Dembele to chyba dosyć rzeczywisty scenariusz, to samo Cou, Neto, Umtiti.
Przyjdzie nam grać młodzieżą i to mnie cieszy
3
@dawo17 ale jak zerkniesz nie skład to się okaże, że oni mają o wiele większe gówno przed sobą niż my to letnie.
2
@Piernik ale klub zarabia dzięki niemu 100 więc to i tak plus
0
@Maker0 kwestia organizacji, wystarczy rozdzielić ligi, zrobić baraże, żeby że wschodu tylko najlepsze drużyny grały w 1/2 czy 3 lidze bo zakładam, że Legia wcale nie musiała by grać na poziomie Dynamo, Zenitu, Slavii itp
0
@Rust_Cohle co zrobiłem? Przecież Ajax już wyprzedał chłopaków co to zrobili, tak jak wyprzedał każdy skład bo to jego źródło dochodu.
Vertongen, Davison Sanchez, Dest, De ligt, Eriksen, Milik, Snajder, Van der Beek, Van der Hart, Van der Sar i jeszcze z 30-49 piłkarzy którzy zostali stworzeni przez Ajax i odnieśli sukces.
Tylko, że oni nie będą już tacy dobrzy jak będą zmuszeni grać w polamatorskiej Holandii. Raz, dwa nie awansują do ligi mistrzów, przypadkiem - ale nie awansują i co w tedy?
Poziom ligi spadnie, konkurencja będzie się osłabiać i Ajax przestanie regularnie grać w lidze mistrzów, potem ligi Europy i przepadnie w ciągu 20-50 lat.
Jeżeli Ajax nie wejdzie do rywalizacji z drużynami lepszymi, nie wejdzie do rywalizacji z drużynami które będą się wzajemnie napędzać to za 50 lat większość klubów dziś będzie tylko historia. Z samych wychowanków daleko nie zajdziesz
1
Busquets był lepszy niż Xavi i Iniesta.
Zapraszam do dyskusji;)
4
@ronni37 niech oni zamkną to spektrum raka jakim jest Tik tok.
Świat był spoko do Snapa, Fejsa, Ig, Twiterra i na tym powinno się to zatrzymać.
0
@KSSniper nominowany za to ci zronio jako 17 latek
0
@Gall sugeruje, że TV będzie obchodzić tylko ligę hiszpańska, angielska, włoska, Niemiecka i Francuzką.
Liga mistrzów zostanie rozdzielona na 6 w Anglii, 6 w Hiszpanii itp itp.
W tedy prawa telewizyjne dopadną najlepszych w niższych ligach i będzie problem. Przynajmniej ja tak przewiduje.
Spójrz na Ajax dziś a jak wygrywał LM. Powoli przestaje konkurować, gdyby nie szkółka to tego półfinału by nie było
0
@Prezes_sycylijczyk nie powstanie SuperLiga nigdy.
0
@barteq kupuj, akurat tyle do Depaya brakuję
5
@Rewolucja123 ciekawe jakby wypadły mecze Xaviego i Iniesty oceniane w ten sposób.
6
Piłka nożna w przyszłości się rozwinie, przez myśl przeszło mi, że kluby typu Ajax, Benfica, Olimpiakos Pireus, Anderlecht, Celtic, Rangers czy Apoel Nikozja lub Slavia Praga w pewnym momencie przestana nadążać za top 5-4 i te klubyy przestaną się opłacać a wartość tych lig spadnie jeszcze bardziej. Anglia, Hiszpania, Włochy itp dostaną coraz więcej drużyn w lidze mistrzów i jedyne przychody to będą kibice.
Gdyby tak te silne ligi przygarnęły te słabsze i na pewnym szczeblu rozgrywek połączyć owe ligi?
Np Rangers lub Celtic zajmując dwa pierwsze miejsca w Szkocji startują w barażach Premier League i rywalizują z Derby, WBA itp albo top 3 drużyn ze Szkocji w następnym sezonie gra w barażach do Championship i te ligi się mieszają w pewnym momencie.
Powstała by jedna Liga Brytyjska z drużynami z Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii i Irlandii północnej.
Powstała by Liga Iberyjska z drużynami z Hiszpanii, Portugali, Francji
Powstała by Liga Apenińska łącząca Włochy może Bałkany, Grecję, Turcję albo Cypr ( może lepiej liga południowa)
Powstała by Liga Skandynawska z drużynami Islandii, Szwecji, Finlandi, Norwegi czy Dani.
Powstała by Liga Środka z Niemcami, Holandia, Szwajcaria, Belgią, Austria Luksemburgiem, Lichteinstainem
Powstała by Liga Wschodu w której była by oczywiście Rosja, Polska, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja może Mołdawię i Rumunię, Węgry.
W tej chwili nie patrząc na geografię, ale czy wierzycie i co myślicie o podobnym projekcie?
4
Jak to możliwe, że nikt nie wytoczył sprawy w sądzie Bartomeu za to w jakim stanie jest Barcelona?
1
@Fenelon za V dostajesz plusa, jedna z najlepszych płyt w historii
0
@GadulkiGembulki Aroujo nie potrzebuje odpoczynku. Kolega janiama ci powie, że stoperów nie wolno rozsadzać to najważniejszy duet na boisku a my skład zaczynamy od Aroujo i Ter stegena
0
Komentarz usunięty
1
@Dzemix111 Sycylia, albo jakaś Tunezję sobie strzelę