jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman ale mnie wkurwia to odnoszenie się do śmierci. Ludzie w moim młodym wieku jak i w wieku 40+ przechodzili to dramatycznie i mają pozostałości i zmiany w płucach między innymi ale ciągle liczy się kto umarł jak przecież ludzie co leżeli pod kroplówką otarli się o śmierć.
Liczy się tylko kto umarł, ale do momentu jak sam to przejdziesz i zobaczysz jakim to jest syfem.
Każdy jest nieśmiertelny dopóki nie umrze?
0
@elmayakos Do Matteo co kubkige mistrzów dał też się pozbył bo był lekki kryzys, tak się nie robi po prostu
0
@Czajka90 w Anglii parę opcji poszło w dal a w United czy City/Liverpool nigdy nie potrenuję.
To będzie szybka kariera jeżeli go zwolnią, skończy w Irlandii czy Szkocji
0
@don'T.R.I.P.e raz jedyny USA mogło by zrobić coś radykalnego i pozbyć się tego kraju z mapy, szkoda tych ludzi a te kur**na górze to ścierwo
0
@Herato alejandro Balde
2
@Szicek10 no ostatni czas to schudł zagrał bezbłędny mecz i w zasadzie to minusów brak
9
@Witam tam też nie ma bo są na 31 miejscu xD
1
@elmayakos rano będę w domu i chętnie Ci wyśle, jeden Pan zrobił o tym film z linkiem, jak znajdę to Ci wyśle;)
0
@Yosemite to ciężki sezon dla każdego w PL jeszcze te 3 zmiany, dajmy spokój
0
@Pilka_jest_okragla Niestety profil 10 czyli kariery tu nie zrobi
0
@Bobo25 stano zawiódł mnie
0
@Keson zarobił? Grosze które zaraz zaczną ubywać a z czasem umowy będą tylko na gorszych warunkach
0
@elmayakos a propos mitów, w unii europejskiej jest zapis o ponoszeniu odpowiedzialności, doktor przyznał,że firmy nie biorą odpowiedzialności za wszystko co nie związane ze szczepionką jak transport, zla, dawka, niepoprawne wklocia.
Więc ?
0
Koronawirus
Niech to będzie potraktowane jako tytuł, żeby osoby rozmawiające na ten temat przedyskutowły ze mną parę rzeczy bo ja już nic od rozumiem.
Do tego wszystkiego skłonił mnie wczorajszy hejt park w którym zawodzi mnie Stanowski.
Na początek czasy w jakich żyjemy.
Historia pamięta wszystkie epidemie, pandemię itp w zasadzie wszystko było okrutne, ale czasy postanowiły spróbować społeczeństwo w 2020 i z przykrością muszę stwierdzić, że nie daliśmy rady.
Natłok informacji, fake newsów, specjalistów, publicystów i urządzeń które nam dostarczają tych informacji po prostu zabija ludzi i wysysa z nich człowieka, sorry ale tak muszę to nazwać.
My dzisiaj potrafimy wierzyć we wszystko, mamy autorytety w osobach znanych, klikamy jak w tytule jest porno i seks i przyciągają nas, dramaty, afery i kiksy. Nieważne co jest napisane ofecjalnie i co jest w książkach i co piszą i radzą specjaliści i najważniejsze nie potrafimy sami myśleć i szanować tego procesu u innych. Szczepionki są do kitu i patrzymy na czubek własnego nosa, wystarczy wciąż podręcznik o biologii i poczytać czym jest szczepionka, żeby wiedzieć że w tym chodzi o to, żeby choroba po prostu przestała się rozwijać na taką skalę i żebyśmy wrócił do normy w sprawie leczenia innych chorób, do tego bez szczepień nie wrócimy. Ilu ludzi tyle przypadków niepowodzeń i powodzen, trzeba mało wiedzieć o tym, żeby przypuszczać że wszystko zawszę dobrze się ułoży i będzie pięknie.
Może to wszystkich nie przekonuje, ale mnie wystarcza, żeby zaszczepić się i nie dać szans zachorować tym co mogą od tego umrzeć i tak powinniśmy postępować jako ludzi. Niestety mity urosły do tego stopnia, że większość społeczeństwa wierzy w chipy, nowe ręce a najgorszym co może się stać jest długość działania szczepionki bo tego akurat nie da sie sprawdzić i trzeba zaufać lekarzom i doktorom, ja im ufam. Tyle ode mnie czekam na hejt.
Korona wirus i rząd.
Na prawdę ludzie nie umieją tego rozgraniczyć? Społeczeństwo widzi problem w zamkniętych lasach i gospodarkach, w lockdownach i okej to wszystko jest złe i robi dużo złego.
No ale za przeproszeniem to kurwa przez nas.
Jesteśmy czasem jak dzieci i jak nam ktoś czegoś zakaże to robimy na siłę, żeby złamać prawo. Ilu znajomych melanzowało na wiosnę? Ilu w dupie miało maseczki? Ile osób spotkało się mimo zakazów? Setki, tysiące i potem dziw, że zamykają lasy... Przecież to do nich w ciepłe dni byśmy na schadzki jeździli tylko dlatego, że trzeba być WolNyM czLoWiEkiEM i nikt mi niczego nie będzie zabraniał a skąd wiem,że to dobre zachowanie? Bo powiedział tak infuencer, celebrytka, Edyta kurwa Górniak i ludzie powszechnie znani.
Pół świata olało pandemię gdy okazało się, że trupy nie leżą na ziemi.
I to był początek najgorszej, potem "wypierdalać z maseczkami" potem chcem na wakacje potem święta, osiemnastki i w dupę że wszystkimi staraniami nawet tego nieudolnego rządu i to tylko dlatego bo student chcę się najebać w weekend.
Nie mamy poczucia powagi sytuacji przez internet i komentarze ludzi którzy utwierdzają nas w przekonaniu, że pandemi nie ma.
Gdyby dziś ludzie którzy umarli na hiszpankę mogli wstać z grobu i powiedzieć nam dziś, że zazdroszczą nam technologi i możliwości to może to by nas przekonało że jednak restrykcje mają sens.
A sens mają bo Wietnam jest kapitalnym przykładem, że zjednoczenie i solidarność w restrykcjach skutecznie zabija problem bo wystarczy czasem słuchać mądrzejszych od siebie. Europa, USA mają problem chyba głównie przez mentalność a nie przez rządy. Jestem pewien, że problem dało się zwalczyć do lata 2020 wystarczyło być w 100% uczciwym względem restrykcji.
To się tyczy każdego, dla mnie jako społeczeństwo jesteśmy gównem i zmierzamy do zagłady.
Zapraszam na hejt bo trochę go będzie, sam przeszedłem to gówno i nie chcę nigdy czuć się tak źle jak w tedy. Zapraszam do dyskusji.
0
@karci0 kto mi usunął post, i czemu?
8
Komentarz usunięty
0
Podobno wujek Gila Manzano
0
@tobiasson92 Chiny potęga mówili
0
Komentarz usunięty
0
@FC1899Barca Polsce przydałby się Niemiec z doświadczeniem PRACY z Polakami, jest parę nazwisk w Niemieckim futbolu, we włoskim też, ale za CH nie ufam makaroniarą
0
@rafik300010 Jestem zdania,że tak charakterna osoba jak Boniek nie robi takich rzeczy żeby zatrudnić Nowaka xD
To będzie hitowe nazwisko na które zgodził się Lewandowski, Szczęsny i serce i głową drużyny narodowej
29
Quique i Sarabia to byli dobrzy ludzie i życzę im tego co najlepsze
0
@clyde byłem w tedy na zielonej szkołę, Justyne poznałem osobiście przyszła do nas do grupy na spotkanie i rozmawiała z nami, chyba to było po znajomościach i to był 2008-2009 nie pamiętam, ale była zima i byliśmy w górach tyle pamiętam.
1
@AlexDark00 już na +wracamy
1
@NaFazieHitman to prawda? Przecież to jest straszne
1
@Kapitan_SW właśnie oglądałem chłopaków z baraków xD
0
@JimMorrisonFCB przeiraszam w takim razie, nie wiem skąd mi się ta trzecia dycha wzięła
1
@tristan87 31 na liczniku i 11 na konto xD
0
@Hen dobrze Cię widzieć
9
Ale bym sobie teraz mikiego poczytał i Fabregasa na 9 oraz Reusa na lewym skrzydle...