0

@Gaucho absolutnie, tylko gotówka, Lukaku był drewnem w Anglii a nagle w najbardziej technicznej lidze będzie crackiem?
Suarezowi się piłka odbija a ma dwie nogi a co dopiero Lukaku

0

@itmustbejoke orla Perć

0

Ja to na czwartek czekam i na puchar króla.
Oby w końcu skład nowych twarzy i dzieciaków którzy muszą się pokazać i awansować..
Trincao, Brait, Umtiti, Puig, Moriba, Konrad no jest na kogo czekać

0

@Yanek im więcej tym lepiej, oby w następnej rundzie trafić na drużynę z segunda

2

@Rewolucja123 myślę, że natężenie meczów jest powodem tego zjazdu. Jutro pewnie w pierwszym wyjdzie ( oby nie) i zobaczymy jak będzie się czuł Amerykanin.
Też uważam, że ławka by się przydała każdemu co jakiś czas

0

@Rewolucja123 zgadza się, Dest od genialnego początku gra dziś trochę jak Semedo, dawno zagrożenia pod bramką nie zrobił. Ten odpoczynek powinien mu dobrze zrobić

0

@marcin000019 Syberia, bardzo fajna pogoda

1

@Mario96w mi się wydaje,że ludzie nie zdają sobie sprawy że to powoli zaczyna przeistaczać się w misje wejdźmy bo i tak nie zejdziemy.

0

@blaugrana1980 głos rozsądku, mamy tę pozycję dobrze obstawiona.
Może się okazać, że odpadniemy że wszystkich rozgrywek zostanie 15 meczy a my kupiliśmy Garcie żeby się rotowal z 5 stoperami xD.

0

@Ratamahatta jak jesteś w czworokącie z dwoma kolegami to też sobie tak powiesz?:D

0

@Janiama i tak prawdopodobnie to ich koniec

0

@Abominacja to jest interes droższy od nie jednego auta:D

0

@MSN30 od tego są ludzie

1

@Messibestplayerintheworld na moje to po cholerę ma grać, niech na ławce usiądzie,żeby my trofeum zaliczyli i tyle. Nadszedł czas kiedy musimy zaczynać radzić sobie bez Leo

0

@sebasarna18 nie ma powodu do obaw

0

@adrix8 kurde, ja płaskostopia dostaje od ciężkich butów roboczych,;))

0

@pax w takiej sytuacji skrytykował bym każdego oprócz gracze stricte ofensywnych.. skrzydłowy, napastnik musi to strzelać bo ćwiczy to na treningach, to nie była robota De Jonga, dla mnie to tylko dodatek do jego występy.
Błąd jak najbardziej,się wybaczam

0

@ViscaBarca123 albo Koeman ma wyjątkowego nosa do młodych albo... Nic, no bo kto mu każe tę dwójkę promować?
Lubi młodych zawodników i pozostaje mu ufać i czekać na minuty dla tej dwójki. No i jeszcze Mingueza z kto wie jakiej parafii

0

@chudymc ty musi rządzić się swoimi prawami z samej piłki nie przeżyją

0

@derlysy1979 piękny komentarz

0

@Pogba tę *........

0

@BarcaInfo dużo prawdy z tym Mbappe, dla mnie już stoi w miejscu od dwóch lat, ale co mnie to tam obchodzi, był czas żeby zostać spokojnie w Monaco i odejść do silniejszej ligi na czilku.
Teraz? Pójdzie do La Liga, Premier League i będą oczekiwania z kosmosu, a nie spełni tego na pewno bo zasiedział się trochę

1

@Gomess to nawet nie synonimy

0

@Gypsy92 trochę obruszył mnie ten fragment stąd taki wydźwięk mojego komentarza, szerzej odniose się wieczorem, pozdrawiam;)

0

@Aveiro dobrze wiedzieć, wieczorem odpowiem obszerniej na komentarz, może nawet pogadamy;)

0

@LuisSalvano cały się świat się zamyka a polska miała by się otworzyć?

0

@msmsms chyba cieśninie by nas zabiło jednak

6

@pax osobiście bardzo szanuję za pracę i chęci, jednak mam nieco odmienne zdanie w kwestii wyróżnienia sytuacji.
Chciałbym poznać opinie trenera po kursach i z doświadczeniem żeby sprawdzić czy moje przypuszczenia się sprawdzają.
A są one takie, że De Jong mnóstwo razy robi robotę której potem nie wykorzystujemy, często mijał rywali i robił przewagę która była marnowana albo można było ją lepiej wykorzystać, za te same kilometry trzeba go wyróżnić. Nikt nie wspomniał o tym, że przez 120 minut był w ciągłej koncentracji i na pełnym gazie wracał cały mecz, Dembele na czele jak i reszta drużyny nie była w stanie utrzymać takiej regularności w pracy.
Nie odbierał bym punktów za karnego, bo było tam dużo pecha. Na moje to De Jong nie miał co zrobić z rękoma i w zasadzie miał je przy ciele i to wygięcie w łokciu zadecydowało i karnym, ja bym w ogóle mu za to punktów nie odjął, co innego jakby się zagotował w polu karnym i poszedł na dupie.
Praca w ataku, obronie i w pomocy to też jest warte wyróżnienia, był wszędzie i robił zadania stopera, pivota i 9 to trzeba docenić.
Moim zdaniem ocena 8-10 w tym przedziale.
Błędy bo nieporozumienia w poszczególnych sytuacjach to zawszę będzie dla mnie wina całej drużyny, Nawet jeżeli rozjezdzasz się ze swoim partnerem w środku to musisz mieć asekurację, żeby twój błąd nie był błędem.
Za Enrique ten system świetnie działał, rywale byli tak zamykani gdy nasz piłkarz popełnił błąd na swojej połowie i robił przewagę,że często kończyło się to autem lub wycofaniem, w takim wypadku często o błędzie zapominamy i słusznie bo najważniejsza jest gra drużyna

0

@monsterrize karne to nie umiejętność to kwestia walki między napastnikiem a bramkarzem

3

W Un tok De La Rambla znów jechanie po Puigu.
Można mówić, że Pedri lepszy, że defensywy się nie trzyma, że lata jak poparzony, że generalnie Alex Collado go zjada na śniadanie ( smiechlem) no ale mamy w kadrze prawdziwego wychowanka,dla którego to rzeczywiście jest sentyment, miłość i pewnego rodzaju droga kariery więc szanujmy,że mamy gościa który woli walczyć o pierwszy skład niż poddawać się bo mówią,że nie będziesz grać.
Można powiedzieć,że jest głupi, ja tę drogę wyjątkowo szanuję, podziwiam i jestem dumny, że takie wartości pokazuję nasz wychowanek, nie jest to pragmatyczne tylko bardziej wybujałe i nonszalanckie podejście się ja się jaram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?