La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

24

Sergi Roberto wróci pod koniec stycznia, a powrót Ansu Fatiego jest spodziewany pod koniec lutego. [Javi Miguel]

3

@BarcaInfo Brakuje nam Roberto. Dest po dobrym początku nie radzi sobie i ma problemy czasami z ustawianiem się w pojedynkach 1 na 1 lub 1 na 2 i daje się minąć. Z przodu też wyglądało to gorzej.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Czekamy na naszych wspaniałych zawodników!

0

@Rewolucja123 zgadza się, Dest od genialnego początku gra dziś trochę jak Semedo, dawno zagrożenia pod bramką nie zrobił. Ten odpoczynek powinien mu dobrze zrobić

0

@jeyx77x nie odpoczynek. Ławka. Powinien zostać zmiennikiem Sergiego. W przyszłym raz jeden, raz drugi, zależnie od formy.

2

@Rewolucja123 myślę, że natężenie meczów jest powodem tego zjazdu. Jutro pewnie w pierwszym wyjdzie ( oby nie) i zobaczymy jak będzie się czuł Amerykanin.
Też uważam, że ławka by się przydała każdemu co jakiś czas

0

@jeyx77x Busquetsowi przydałaby się ławka w Getafe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?