jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kuz szczerze? Nie piłem nic z cukrem poza sokiem od parudziesięciu miesięcy, kompletnie tego nie potrzebuje.
0
@NeroTFP niestety ktoś mi się włamał na meska i fejsa i to by było na tyle.
Imie nazwisko zostało i w zasadzie skutków tego nie ma i już raczej nie będzie.
Możesz mi pomóc w usunięciu chociaż starego profilu?
Około 60 znajomych zgłosiło im, że profil jest fałszywy a oni nadal, że profil jest prawdziwy i dupa
0
@BarcaInfo nie wierzę w to. Niech wprowadzają głosowanie elektroniczne. Dwudziesty pierwszy wiek...
3
@Barcza223 tak.
Estadio de Lionel Messi brzmi cudownie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 może nawet teraz?
Mamy trzech pewniaków, ja bym dał szansę zamiast Dawidowicza
0
@NeroTFP jak odzyskasz moje konto na profil prywatny FB to zapłacę;)
0
@kuz dlatego głosowałbym na Fonta
0
@escarabajo masz rację, mnie też to rozśmieszy
0
@Rewolucja123 końcówka sezonu 17-18 też na korzyść Dembele
Generalnie jak oboje są w formie to Dembele> Mbappe
Tylko różnicą polega na tym,że Dembele dopiero teraz wraca pdo regularności po trzech latach
0
@Dzemix111 obie mnie wkurw.... Za dużo sexu w nich.
Obrzydza to jak jest tego nadmiar
0
@escarabajo raczej nie, jeżeli jest piłkarz który miałby wejść do topu w najbliższym czasie to jest to właśnie Zieliński
0
20 maja Piotr Zieliński będzie miał 27 urodziny.
Moim zdaniem to najlepszy czas, żeby wejść na najwyższy poziom piłkarski.
Na prawdę to będzie lato w którym Piotrek już musi zmienić klub i oby znalazł się ktoś kto zainteresuję się naszym wiecznie młodym talentem.
Napoli pewnego poziomu już nie przeskoczy a Piotrek jeżeli chcę wejść na poziom na który ma odpowiednie umiejętności musi wyjść z tych zapyziałych Włoch.
Anglia, Hiszpania albo Bayern innej opcji nie ma.
Mój typ?
W Anglii był zdecydowanie City, w którym Gundogan młodszy i lepszy nie będzie, Arsenal w którym nie ma nikogo od bujania łajbą
W Hiszpanii każdy klub byłby dla niego dobry (top3)
W Barcelonie na pewno jednak nie wystąpi przez błędy z przed 10 lat temu ale w Realu i Atletico widzę dla niego miejsce, ale by piłka chodziła z Felixem czy Benzema.
W Bayernie moim zdaniem idealnie zastąpił by Thiago i aż dziwne, że Robert nic nie działa w tej sprawie.
Włoch czy Francji nie liczę bo ani Juve ani PSG nie są dla niego żadnym rozwojem. W Juve zbliża się kryzys i niepewna przyszłość bo ich najlepsi gracze są bliżej emerytury niż chociaż 30 roku życia a PSG rozleci się po ewentualnym odejściu M'bappe czy Neymara w tej chwili ten klub nie może ściągnąć kompana do Verratiego z prawdziwego zdarzenia.
Co myślicie?
0
@FafitFCB wszystko do nas wraca, wszyscy robimy błędy, lecz gdy je powtarzasz nie masz prawa w tedy do pretensji
1
@PatrychoO to jest zdecydowanie top 3-4 moich bajek.
Trochę przykro mi się robi kiedy przypominam sobie prawdę o Orze, Andym i całej rodzinie Anderson.
3
@Joe_Pesci a co to za niespotykane zjawisko przespać się przed pracą?
1
@HERORICH2 pizda, Depay się oddala
0
@Mathew16 gdybyśmy się na poważnie przemeczyli to były by efekty. Ile razy ciociana kawie była? Ile razy melanż w pandemii był kręcony?
Tysiące ludzie dali popis i ciągle dają i to ich wincie,że jest jak jest.
Raz ten chory krsj mógłby się zjednoczyć e tym, żeby nikt nigdzie się nie ruszał kiedy było trzeba
0
@tobiasson92 nie wiem, nie znam się, ale jedyne co pomogło poszczególnym krają to dyscyplina i solidarność w kwestii przestrzegania zasad noszenia masek i niespotykanie się (Wietnam np) my tego zachować oczywiście nie mogliśmy a dziś mamy pretensję do rządu o to, że nie chcą w kraju 50/60 tysięcy zarażeń dziennie, co się stanie jak wszystko wróci do normy. To co robimy?
0
Co zyskuje państwo trzymając lockdown, rząd zarabia złotówkę na każdym kto bankrutuje czy o co chodzi?
Może rząd ma rację i lockdown to jedyna słuszba decyzja a opozycja nawołuje do otwarcia gospodarki tylko dlatego żeby zdobyć głosy i przekonać do siebie ludzi?
0
@banann16 wydaje mi się, że nie da się zrobić lepiej, ale mogę się mylić:/
0
@Puyolex to zawodnik Barcy wypożyczony do Betisu, będzie sprzedany w lato
0
@insp1re szczęście to znaczy podejmować rozsądne decyzję.
Można mieć szczęście do kontuzji,że Cię omijają, ale jak grasz w tureckiej lidze i masz 23 lata, chcesz się odbudować to nie idziesz do ligi rumuńskiej czy Ukraińskiej tylko szukasz rozwoju w 3 lidze angielskiej w beniaminku 2 ligi Włoskiej, albo szukasz pracy w drużynie która regularnie gra w lidze mistrzów lub Europy typu Olimpiakos Ateny czy Anderlecht z jednym kruczkiem, nie szukasz zarobku tylko rozwoju.
To nie jest recepta tylko sposób myślenia.
Ilu było utalentowanych co poszli się odbudowywać?
Kto wie gdzie dziś byłby Suarez gdyby poszedł na wypożyczenie do Kosowa w 2014?:D
0
@Sectumsempra jeżeli Laporta/Font będą chcieli od pierwszych dni ruszyć agresywnie to kupią Koemanowi kogo będzie trzeba. Dużo zależy od sytuacji Lyonu, jeżeli stracą punkty 2,3 razy to Depay też naciśnie na transfer.
Nie zdziwię się jeżeli będą chcieli pod publikę kupić piłkarza lub piłkarzy dla trenera w geście wsparcia czy naprawy zespołu.
W ataku straciliśmy do końca sezonu Cou a Ansu wróci pod koniec lutego a terminarz się napina, Depay jest konieczny bo Leo nie może grać tak jak wcześniej a Dembele musi się rotować bo też wypadnie. Konrad jeszcze nie jest takim rezerwowym, żeby wnosić dużo do przodu.
0
@Avatarr nie po to rotowalismy De Jonga, Desta, Leo, Dembele czy Pedriego żeby teraz to olać, jeszcze Langlet (meh) wraca
Niech wyjdą lekko zmienionym składem, ale też zachowajmy kręgosłup
0
@abram3k fatalna wiadomość dla nas. Depay się oddala
0
Zaryzykuję stwierdzenie, że to Depay jest najlepszym zawodnikiem ligue 1. Przynajmniej pierwszej rundy.
No i bez niego Lyon by się bił o puchary europejskie
0
@BarcaInfo oni dla sportu to robią? Każdy wie że liczy się tylko Font i Laporta
0
@sewek1978 jak wpiszesz w google SPH to wyskoczą Ci oba półfinały i finał który jest 17.01
1
@Zoker ja np nie mam komputera i do wszystkiego służy telefon, może trochę niefajnie, ale wygodne. Co ma swoje minusy oczywiście, ale i plusy.
Mam telefon za 800 złotych