0

Kadra jest na SuperPuchar łącznie czy na finał mecz możesz powołać nowych zawodników

0

@Rewolucja123 @Janiama
Czy jest opcja, żeby znajomy trener choć raz przeanalizował mecz De Jonga i powiedział jak to powinno wyglądać? Jak to był słaby mecz De Jonga to nie wiem

1

@Sectumsempra a to norma, panowie gdyby mogli to by analizę pół godziny przed stratą gola robili żeby tylko De Jonga ujebac.
Gdy tracisz bramkę zawszę zawala cały zespół i tego się trzymajmy, dziesiątki razy błędy De Jonga robił Xavi czy Iniesta i nikt nie psioczyl

0

@masq myślę, że to bardzo dobrze, @Janiama trener zawszę jest na ty z kapitanem, najlepszym zawodnikiem i zwłaszcza jak to Leo, tak to wygląda?

1

@PatrychoO Nawet bardzo

1

El clasico to zawsze duże ciśnienie a tu cieszę się, że tego uniknęliśmy.
Przyjdzie czas na takie mecze

0

@Janiama ogólnie to avi wierzę, ale gdy poprawi gre bez piłki to będzie inaczej.
Przypominam sobie lato i jakoś te braki Puiga nie były tak widoczne jak mówisz

0

@Murazor Moriba i Balde

1

@sonek pocieszyłeś mnie

0

@clyde raz pijany gej powiedział,że jestem słodki i wysłał mi buziaka

11

@PatrykBarcelona dobrze piłkę wyprowadza, ostoja w stajni Guardioli

0

@Kapitan_SW o Jezus ten film.
Oglądałem go i powiem szczerze, że lepszy jest już w lesie dziś nie zaśnie nikt.
Przestsnmy robić Ameryki w Polsce i może coś będzie z tych filmów

1

@kaamil1910 powtórka powinna być jeżeli masz eleven.
A jak nie to jest strona Full mach tv czy coś takiego @Rewolucja123 chyba ma link do tego

4

@PatrykBarca czekaj czekaj.
Czy ty właśnie powiedziałeś,że u nas nie ma młodych?
Trincao, Dembele, Konrad De la Fuente, Pedri, Puig, Moriba, Collado, Ansu Fati, De Jong, Balde, Dest, Mingueza, Aroujo.
Zapomniałem o kimś? @ViscaBarca123 by cię przechscił

0

@Janiama Busquets to najinteligentniejszy piłkarz jakiego widziałem.

0

Todibo to nadal nasz stoper i nie należy go skreślać.
Umtiti, Langlet, Mingueza, Aroujo, Todibo, Pique a w przyszłości pewnie Garcia.
Pierwszy i piąty pójdą pewnie na budżet, ale i tak trochę tego jest.

0

@cat_r37 nie pamiętam żeby ktoś tak sądził

0

@DanielOOL jest jedno ustawienie gdzie Iga grać wszystkie nasze talenty w pomocy.
4-4-2 z De jongoiem na pivocie, Moriba k Puigiem w środku a na fałszywej 9 Pedri.
Odleciałem wiem

0

@NaFazieHitman jaki sens jest karania dziecka karą która przeznaczona jest dla dorosłych ludzi. Nie zrozummy się źle, temu człowiekowi trzeba przede wszystkim pomóc, to rodzice powinni pójść siedzieć za niewychowane człowieka, który zabił drugiego.
To obraz wieku w którym rodzice nie potrafią wychowywać dzieci, rozumiem ból rodziny dziewczynki, ale przede wszystkim resocjalizacja i kara adekwatna do tego co zrobił ale z możliwością perspektywy.
Wsadzimy fi do więzienia, wyjdzie w wieku czterdziestu paru lat i co? Ani wykształcenia ani wiedzy o życiu ani nic.
Rodzice, to wasza wina

0

@FCB24 inna sprawa,że chłop prawej nogi nie ma jak Trincao. Byłem spokojny o tę sytuację

0

@Rewolucja123 ciężko cokolwiek powiedzieć więcej, powroty są dobre w naszym wykonaniu, Sociedat w środku w zasadzie nie istnieli tylko skrzydłami mogli nam zagrozić mimo pojedynczych sytuacji.
Nasz drugi trener nie jest palcem robiony i pewnie trochę ma to tak wyglądać.
Wnioski o taktyce omówimy sobię na koniec sezonu.

0

@adiczak trochę jeździec ale jednak zagrożenie robi niesamowite

1

@joloskyy szkoła chleba nie da , dlatego w piłkę grał, daj spokój

0

@kamilop daj spokój nawet z ryja podobny

0

@Rewolucja123 ważne,że działa

0

@Mathew16 niby tak, chociaż dynamikę ma, gościa nawinął aż miło, niepotrzebnie sobie tą piłkę poprawiał

1

Co sobie w drybling poszedł ten The Jong w tym sam na sam, trochę Nazario się przypomniał, szkoda, że uderzenie w rywala a nie w piłkę, gdyby tam jeszcze tą piłkę zgarną do siebie i pod lade strzelił to chyba trzeba było by rozważyć kupno pomocnika bo 9 była by nieźle obsadzona:D

1

Pragnę zauważyć, że od czasów Enrique albo i wcześniej tak płynnie nie zmienialiśmy formacji jak teraz.
3-4-3, 3-5-2, 4-3-3 a i Nawet 5-3-2

0

@Janiama mógłbyś jakaś anegdotę w stylu Borka tu opowiedzieć raz na tydzień. To była by seria.
" I ja mu w tedy mówię- Biały Pele normalnie"

0

@blaugrana1980 tak się właśnie zdobywa miejsce w składzie i szacunek u kibiców.
Wartosvi które umierają, ale tutaj większość mówiła : JaK Ci kAzE odEJsC a TY nIe odChoDziSz to JEst tWoIa wINa GLupkU.
Od debiutu za Valverde w sparingu mój ulubiony talencik, Puig zrobisz to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?