jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Powiem tak, albo zaczniemy w przyszłych meczach grać Konradem, Moriba i resztą albo nie dojedziemy do końca sezonu
0
Jest jeden piłkarz który pasuje do dynamiki tego meczu.
Ryszard, grzej się!
0
@lukaszbarca15 za 500 lat różnica w założeniu klubów będzie niewidoczna a USA przez hajs wymarze że wspomnien biedna Hiszpanię u drużyny które były dobre na początku piłki nożnej.
Ten sport się dopiero zaczął tak na prawdę
0
@Murazor to trzeba przedyskutować. Potem to wszystko wpływa na opinię po meczu i większość dyskusji jest do kasacji.
2
@Zip dla mnie może tu zostać do końca kariery, rezerwowa 9 to zawsze potrzebna osoba a rzadko kto taka ma
1
@Tomek_TF na minus to ciężko kogoś dać bo każdy gra dobrze albo i bardzo dobrze, choć zdarzyły się głupie błędy sztandze, raz Framkiemu i czasem wychodzi brak doświadczenia Minguezy czy Aroujo.
Nie czytaj czasem niżej bo dowiesz się,że Mingueza, Pedri i Griezman to chuja grają, co jest ściema
0
@Rastafarnianin siły nie miał, zadyszka
9
@St0bierrrr nie ma, po dwumeczu amerykańskie karne, rzut monetą dla pewności i solo Koemana z Augłasilem
1
@Murazor mówię, selekcja na stronie powinna się pojawić bo przecież tutaj tyle osób nie ma bladego pojęcia o piłce nożnej że szok
1
@pauletaa w zimę rok temu ludzie bardzo zazdrościli Realowi i mówili że Frankie powinien się uczyć od urusa.
Frankie jest w tej chwili w topie na swojej pozycji
3
@Maciux7 dwóch jełopów inne mecze ogląda i bądź tu mądry.
Jakaś selekcja na stronie powinna się pojawić bo to jest niepojęte.
Bardzo dobrze chłopak gra, robi co może
2
Dembele zmiana, on ledwo dyszy, nie możemy sobie pozwolić na stratę tego gracza
1
@lukaszbarca15 już jest, w młodszych rocznikach to piłka nożna jest priorytetem.
Przynajmniej taka jest retoryka ludzi którzy znają się na rzeczy.
Pare wywiadów już o tym widziałem z resztą chyba Nawet Kotkeszka o tym mówił
1
Kiedy Superliga nabierze sensu?
Kiedy drużyny z USA dojadą poziomem, prestiżem i finansami do Europy i w tedy będziemy widzieć pojedynki Barcy, Realu, United z Seatle, Toronto czy Atlanta.
Wiele osób zapomina, że USA tak naprawdę dopiero raczkuje w tej dyscyplinie i oni dopiero doskakuja do Europy.
Dla mnie kwestia 15-20 lat i Liga mistrzów stanie się drugorzędnymi rozgrywkami bo to w Ameryce będą największe gwiazdy, wiele osób też zapomina, że Nowy York, Atlanta, Los Angeles to miasta o olbrzymim potencjale i rozwinięcie piłki nożnej w takim miejscu nastąpi szybciej niż później. To jedne z najlepiej prosperujących miast na świecie.
To samo tyczy się Azji czy Afryki i Australii. W Tokyo czy Sydney piłka nożna nie jest jeszcze tam gdzie piłka w Amsterdamie czy Monachium ale to kwestia czasu kiedy ogólnoświatowe rozgrywki staną się podstawą do oglądania
0
@tomono jak nie wnoszą jak wszystkie są do przodu co wszystkim w lato pasowało
0
@patrykppp17 otoczenie piłkarza ma pozytywne odczucia
0
@tomasz.s94 każdy się może połamać.
Pique ok, ale Umtiti, Langlet, Mingueza, Aroujo to jest idealna porcja stoperów, na tej pozycji może grać jeszcze De Jong i Busquets. W ostateczności jest La Masia...
A w ataku Leo z Dembele mogą nie dać rady grać cały sezon zwłaszcza, że niewiadomo co z Ansu a Coutinho już raczej nigdy nie zagra w barwach Barcy
1
@BarcaInfo mógłby Depaya zatwierdzić s nie setnego obrońcy w kadrze
0
@MesQueUnClub_87 ani Pedri ani Dembele nie powinni zacząć od początku
1
@Kapitan_SW ten format może być ale niech będzie w lato przed sezonem
0
@kuz Angelinio nic u Guardioli nie grał. To skrzydłowy nie obrońca
0
@Matt_i1992 jedyne co mnie drażni to że na jadę czekała prawię 20 lat
0
@dv7wisnia dużo w tym prawdy, trzeba być lekkomyślnym
2
@JimMorrisonFCB @Rysiu @kuba1794 @Yoshi94
Jechałem dosłownie 10 na godzinę bo zbliżałem się do skrętu, jeszcze zwolniłem , żeby już w ogóle się nie martwić , ale koło zakrętu jest obniżenie terenu i ja o tym zapomniałem.
Jedyne niebezpieczeństwo to był wyjazd z tej niziny, nie powiem na początku byłem wystraszony o tyle, że barierka się kończyła a za nią teren podmokły, wpadniecie tam równało by się z lawetą.
Na początku próbowałem wyjechać energicznie co było głupie bo wystarczyło leciutko przytrzymać na wstecznym i daliśmy radę;)
Nie było żadnej brawury podczas jazdy, musiałem przejechać ten odcinek drogi bo po prostu zje... I nie zmieniłem w czas tych opon, dlatego jechałem najostrożniej no ale cóż, dobrze,że skończyło się na dotknięciu barierki.
W ogóle, że zrobili spadek w takim niebezpiecznym miejscu to też trochę nie bardzo
3
Ujeżdżenie te zime na letnich, mówiłem
Uczycie jak bezwładnie lecisz na barierkę z zawrotną prędkością 0,1 km na godzinę i wiesz,że nic nie jesteś w stanie już zrobić:D
Na szczęście jedno draśnięcie i zero wgnieceń i uszkodzeń:D
0
@pele1282 to robi się nudne ja wrzucanie tu Rickiego raz na tydzień
1
@PatrychoO serio aż tak kłuje w serduszko...
1
@kuz ostatni raz takiego drinka piłem dwa lata temu w maju, od dłuższego czasu uważam na alkohol i bywają tygodnie i miesiące bez grama
2
@inFamous popłynąłem trochę bo pomyliłem chłopaków
1
@FilipeX pewnie, że Depay.
W obronie jest tłok a i w rezerwach jest ktoś do gry, De Jong z Busim mogą grać tam zawsze i pewnie Roberto też