11

Powiem tak, albo zaczniemy w przyszłych meczach grać Konradem, Moriba i resztą albo nie dojedziemy do końca sezonu

0

Jest jeden piłkarz który pasuje do dynamiki tego meczu.
Ryszard, grzej się!

0

@lukaszbarca15 za 500 lat różnica w założeniu klubów będzie niewidoczna a USA przez hajs wymarze że wspomnien biedna Hiszpanię u drużyny które były dobre na początku piłki nożnej.
Ten sport się dopiero zaczął tak na prawdę

0

@Murazor to trzeba przedyskutować. Potem to wszystko wpływa na opinię po meczu i większość dyskusji jest do kasacji.

2

@Zip dla mnie może tu zostać do końca kariery, rezerwowa 9 to zawsze potrzebna osoba a rzadko kto taka ma

1

@Tomek_TF na minus to ciężko kogoś dać bo każdy gra dobrze albo i bardzo dobrze, choć zdarzyły się głupie błędy sztandze, raz Framkiemu i czasem wychodzi brak doświadczenia Minguezy czy Aroujo.
Nie czytaj czasem niżej bo dowiesz się,że Mingueza, Pedri i Griezman to chuja grają, co jest ściema

0

@Rastafarnianin siły nie miał, zadyszka

9

@St0bierrrr nie ma, po dwumeczu amerykańskie karne, rzut monetą dla pewności i solo Koemana z Augłasilem

1

@Murazor mówię, selekcja na stronie powinna się pojawić bo przecież tutaj tyle osób nie ma bladego pojęcia o piłce nożnej że szok

1

@pauletaa w zimę rok temu ludzie bardzo zazdrościli Realowi i mówili że Frankie powinien się uczyć od urusa.
Frankie jest w tej chwili w topie na swojej pozycji

3

@Maciux7 dwóch jełopów inne mecze ogląda i bądź tu mądry.
Jakaś selekcja na stronie powinna się pojawić bo to jest niepojęte.
Bardzo dobrze chłopak gra, robi co może

2

Dembele zmiana, on ledwo dyszy, nie możemy sobie pozwolić na stratę tego gracza

1

@lukaszbarca15 już jest, w młodszych rocznikach to piłka nożna jest priorytetem.
Przynajmniej taka jest retoryka ludzi którzy znają się na rzeczy.
Pare wywiadów już o tym widziałem z resztą chyba Nawet Kotkeszka o tym mówił

1

Kiedy Superliga nabierze sensu?
Kiedy drużyny z USA dojadą poziomem, prestiżem i finansami do Europy i w tedy będziemy widzieć pojedynki Barcy, Realu, United z Seatle, Toronto czy Atlanta.
Wiele osób zapomina, że USA tak naprawdę dopiero raczkuje w tej dyscyplinie i oni dopiero doskakuja do Europy.
Dla mnie kwestia 15-20 lat i Liga mistrzów stanie się drugorzędnymi rozgrywkami bo to w Ameryce będą największe gwiazdy, wiele osób też zapomina, że Nowy York, Atlanta, Los Angeles to miasta o olbrzymim potencjale i rozwinięcie piłki nożnej w takim miejscu nastąpi szybciej niż później. To jedne z najlepiej prosperujących miast na świecie.

To samo tyczy się Azji czy Afryki i Australii. W Tokyo czy Sydney piłka nożna nie jest jeszcze tam gdzie piłka w Amsterdamie czy Monachium ale to kwestia czasu kiedy ogólnoświatowe rozgrywki staną się podstawą do oglądania

0

@tomono jak nie wnoszą jak wszystkie są do przodu co wszystkim w lato pasowało

0

@patrykppp17 otoczenie piłkarza ma pozytywne odczucia

0

@tomasz.s94 każdy się może połamać.
Pique ok, ale Umtiti, Langlet, Mingueza, Aroujo to jest idealna porcja stoperów, na tej pozycji może grać jeszcze De Jong i Busquets. W ostateczności jest La Masia...
A w ataku Leo z Dembele mogą nie dać rady grać cały sezon zwłaszcza, że niewiadomo co z Ansu a Coutinho już raczej nigdy nie zagra w barwach Barcy

1

@BarcaInfo mógłby Depaya zatwierdzić s nie setnego obrońcy w kadrze

0

@MesQueUnClub_87 ani Pedri ani Dembele nie powinni zacząć od początku

1

@Kapitan_SW ten format może być ale niech będzie w lato przed sezonem

0

@kuz Angelinio nic u Guardioli nie grał. To skrzydłowy nie obrońca

0

@Matt_i1992 jedyne co mnie drażni to że na jadę czekała prawię 20 lat

0

@dv7wisnia dużo w tym prawdy, trzeba być lekkomyślnym

2

@JimMorrisonFCB @Rysiu @kuba1794 @Yoshi94
Jechałem dosłownie 10 na godzinę bo zbliżałem się do skrętu, jeszcze zwolniłem , żeby już w ogóle się nie martwić , ale koło zakrętu jest obniżenie terenu i ja o tym zapomniałem.
Jedyne niebezpieczeństwo to był wyjazd z tej niziny, nie powiem na początku byłem wystraszony o tyle, że barierka się kończyła a za nią teren podmokły, wpadniecie tam równało by się z lawetą.
Na początku próbowałem wyjechać energicznie co było głupie bo wystarczyło leciutko przytrzymać na wstecznym i daliśmy radę;)
Nie było żadnej brawury podczas jazdy, musiałem przejechać ten odcinek drogi bo po prostu zje... I nie zmieniłem w czas tych opon, dlatego jechałem najostrożniej no ale cóż, dobrze,że skończyło się na dotknięciu barierki.
W ogóle, że zrobili spadek w takim niebezpiecznym miejscu to też trochę nie bardzo

3

Ujeżdżenie te zime na letnich, mówiłem
Uczycie jak bezwładnie lecisz na barierkę z zawrotną prędkością 0,1 km na godzinę i wiesz,że nic nie jesteś w stanie już zrobić:D
Na szczęście jedno draśnięcie i zero wgnieceń i uszkodzeń:D

0

@pele1282 to robi się nudne ja wrzucanie tu Rickiego raz na tydzień

1

@PatrychoO serio aż tak kłuje w serduszko...

1

@kuz ostatni raz takiego drinka piłem dwa lata temu w maju, od dłuższego czasu uważam na alkohol i bywają tygodnie i miesiące bez grama

2

@inFamous popłynąłem trochę bo pomyliłem chłopaków

1

@FilipeX pewnie, że Depay.
W obronie jest tłok a i w rezerwach jest ktoś do gry, De Jong z Busim mogą grać tam zawsze i pewnie Roberto też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?