1

@Janiama myślę,że oni wszyscy zagrają na euro.
Na ten moment optymalną 11 to
Szczesny
Kędziora, Bednarek, Walujiewicz Puchacz
Moder, Bielik, Zieliński
Lewy, Jóźwiak, Płacheta
To tylko na ten moment, ale bardzo bym chciał takiego składu;)

5

@Coutinho007 najwyzsza pora, żeby zagrać Barca B.
Mingueza, Aroujo, Umtiti i Balde tak to powinno wyglądać.
Iliax, Puig z Mateuszem Trincao, Brait, Konrad

1

@Janiama a ty czasem nie wiesz coś więcej od znajomych? Jakieś nazwisko, ktoś coś:D

9

Może jest jakiś potencjał w tym gościu. To nie przypadek

6

@Janiama on musi mieć bombę na to stanowisko, inaczej by go nie zwalniał.
To będzie duże nazwisko

0

@Irmscher10 szkoda, że po hiszpańsku mówi tylko Grzesiu Krychowiak i Kądzior

1

@Gaucho piekielnie szybki

0

@koksik2700 z przyzwyczajenia używam tego zwrotu, faul faulem, ale dla mnie nie na czerwoną

0

@Khardan wiem,że nie idzie ku najlepiej, tak samo Ilaixowi, ale skoro ciągle trenują z pierwsza drużyna to jakie jest inne wyjście?

1

@Szakalaka12369 zacznijmy od tego, że Leo go nie uderzył.
Var dostał zła powtórkę i nie zdziwię się jak cofnąć tę kartkę.
Leo miał zamiar zrobić to co robi zawsze, czyli ominąć i odepchnąć.
Zrobił to tak niefortunnie, że odepchnął go a ten przyaktorzył a na kamerze widać karate, na innych powtórkach widać odepchnięcie w okolicy karku, to nie jest żadna kartka

2

Puchar, pucharem, ale zrobiliśmy 240 minut na daremno i jeżeli Iliax, Konrad, Collado nie zaczną grywać to możemy spuchnąć nie jak Roma w 2018.
Dużo się mówi o taktyce tylko zapominamy że na trening tej taktyki to w zasadzie nie ma czasu, mecz, rozruch, trening i mecz tak to wygląda od paru miesięcy.
Dobrze,że teraz jest tydzień wolnego dla pierwszego garnituru, Leo odpocznie za domniemany faull xDa najważniejsze, że młodzież ma szansę w czwartek sobie pograć i liczę na rozstrzelanie rywala w końcu

1

@Jacu327 z tego 14 w pierwsze 4 lata trenerki.

0

@Rafix98 to nie był faul nawet, popchnął go ten przyaktorzył

0

@Maker0 on go popchnął bardziej xD

0

@Piotr,1985 dajcie więcej powtórek bo narazie to złożył gościa klapsem w kark

3

Nagrałem mecz bo byłem na nocce, wracam do domu, odpalam przez pomyłkę końcówkę i nie wiem z jednej strony chujowo a z drugiej chujowiej.
Jak ktoś ma coś zdobywać w Hiszpanii poza Barca to Bilbao, ale za to chamstwo z ciągnięciem za koszulki to życzę im Gila Manzano do końca sezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo amigos futbal clab

4

@Avatarr wypadnie Ci stegen na ćwierćfinał i co, będziesz juniorem grać na tak ważnej pozycji?

1

@Kwiatek67 mam dość obrońców z Sevilli

0

@svensonFCB wieczorem ma być -21 nie mogę się doczekać

0

@FanKFC Depay, często zapominamy,że na DMF może grać Roberto

1

Depay zarabi w ponad 4 mln, Winlidum zarabia około 3 mln
Garcia na pewno nie ponad 3 mln
Przecież to Nawet nie jest pensja Cou, albo albo Umtitiego Nawet jak dostaną ponad milion podwyżki na głowę
Transfery za free tylko agenci i wybory nam przeszkadzają

0

@Sawik_10 Winlidum , Depay , Garcia to nie było by nawet Jednego Umtitiego i to trzeba wiedzieć bo Memphis w Lyonie dostaje ponad 4, tylko

0

@Sawik_10 Depay, Garcia i Winlidum za free to dobry pomysł, oby Koeman został i dostał te transfery

3

@MesQueUnClub96 nazwisko pompowane przez dziennikarzy, cały czas słyszę,że Upamecano to i tamto a haype jest i jest bardzo

1

@Mathoue jeżeli tylko zaczniesz, odłożysz telefon to możesz lecieć tyle godzin ile pozwoli Ci umysł ( lepiej nie przedobrzac bo dużo nie zapamiętasz,) uważam, że mistrzowie opanowali sztukę zaczęcia nauki, reszta z górki

1

@PatrychoO idę na noc i mecz obejrzę przed snem o ,7:)

0

@musli1989 whats papyn bwoy

2

@Mathoue najgorzej jest zacząć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?