La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

0

Mam pytanie do oglądających Bundeslige. Jak spisał się Upamecano w spotkaniu z Wolsburgiem?

konto usunięte

1

@Gaucho Zawalił obie bramki. Gdyby zapomnieć o tych bramkach, to tylko nieźle.

konto usunięte

1

@Khajio Słuchaj, to co jest w tym Upamecano, że on w tych czasach 45 mln euro kosztuje?

3

@MesQueUnClub96 nazwisko pompowane przez dziennikarzy, cały czas słyszę,że Upamecano to i tamto a haype jest i jest bardzo

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Jego nazwisko brzmi ładnie, jest znane, jest dość młody i trzymał wysoki poziom w połowie spotkań Bundesligi czy to w Lidze Mistrzów (a raczej w spotkaniach na otwartych kanałach). Kilka razy pobiegł prosto przed siebie z piłką, zamiast podawać do krytych partnerów z obrony. Mój wrodzony zmysł do wyceny zawodników wyłącznie po ich umiejętnościach podpowiada mi wycenę na poziomie 50 milionów.

1

@Khajio właśnie ostatnio pisałem, że jest przereklamowany. Dziękuje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?