jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FC1899Barca nie opłaca mu się, niech pojedzie Dragowski żeby swoje zobaczył.
Gikiewicz pojedzie na wycieczkę i po coe
0
Nadal nic straconego
0
@Ls0811 dzięki za informacje, ale dobrze wiem ile węgli potrzebuję:D
0
@Yosemite no cóż może jednak bundesliga i wielki Robert nie są tacy wielcy hmm
0
Ktoś poleci jakieś dobre białko?
1
@Mixtape no pewnie skończyło by się dużo gorzej gdyby ebola gdyby nie obostrzenia.
Druga strona medalu to to co dzieje się z przedsiębiorcami. To karygodne i oby się wszyscy otworzyli
1
@LionelM95 no nie mają xD
1
@Rust_Cohle dostaję tyle ile powinien
16
@Mns21 potężne iksde.
Reakcja organizmu na szczepionkę to wyoadkowa i w podobny sposób można na to zareagować.
Zaraz po zaszczepieniu jesteś najmniej odporny na wirusa i to powinien być czas kiedy najbardziej na siebie uważasz.
0
@busquets5 bzdura powielana któryś rok.
Oglądam w tym roku Ligue 1 i to jest liga na poziomie Portugalia, Rosja tylko z PSG.
0
@Herato 1Stegen
2Suarez
2Alves
3Masherano
4 Neymar
5 Pique
3
#UTDLR
Chciałbym się Ciebie @Janiama spytać jak to jest z tą psychika bo ja jednak zawszę miałem tak samo. Podobnie jak Depay nie cieszyłem się że zwycięstw tylko ze swoich dobrych zawodów i schodziłem niezadowolony po wygranym meczu. Jak to się ma w związku z Trincao jak i z podejściem zawodnika do meczu, meczy, drużyny.
2
Liczę że ten proceder się skończy i przestanie wchodzić
0
@Coutinho007 przecież on był świetny. W obronie bardzo okej tylko z przodu decyzji gorzej,ale nadal poziom trzymał.
Jeden z tych za którymi na prawdę tęsknię bo dla mnie mogli tu zostać i sobie grać. Solidny rezerwowy a kto wie czy dziś nie grałby w pierwszym składzie
3
@Maniek9444 fajnie,że reaguje cię na przemoc u was w Sosnowcu
0
@Witekk10 będzie tak ja z Zielińskim. Z sezonu na sezon lepiej a i tak zastaje
0
@pt9 dla mnie to Barca zrobiła błąd,że w dwa lata straciła Cesca i Thiago.
To jest dopiero nieporozumienie, że rok po odejściu Cesca znalazło się miejsce dla kogoś z tej dwójki w pierwszym składzie. Ro$el powinien za to po łbie dostać
0
@BarcaInfo czyli to prawda,że brzeczek z tym próbuj był ponadczasowy!
0
@Nolife1899 Benzemy i tak nie wygryzie
2
Komentarz usunięty
2
Tak z czystej ciekawości. Eric Garcia czyli w zasadzie już nasz piłkarz, który rozpocznie grę dla nas w przyszłym sezonie jest jakim typem piłkarza?
Charakterystyka, wady, zalety, to co jeszcze musi poprawiać?
0
@PatrykBarcelona 2021 październik i wrzesień
0
@Maniek9444 przy terminalu F4 i wpisujesz kod
5
Było by piękne jakby podeszli do tego meczu tylko tak, żeby go rozegrać
1
@Filip_10 nie wchodząc w link zgaduje,że Bisz:D
0
@Dalhi właśnie to kolano mnie martwi, gdyby to był Achilles, biodro, kostka, cokolwiek się to znów jest kolano
0
To nagroda za udany debiut;)
0
@FafitFCB mam wrażenie,że to już będzie po gościu. Obym się mylił
0
@DaPi jego problemem jest to, że po Monaco powinien max rok siedzieć we Francji i iść dalej się rozwijać a Niestety teraz to już trochę stoi. Statystyki trochę zakłamują rzeczywistość bo jednak level upu nie ma w grze, statystyki może podbijać ale bez konkurencji to sobie można ładować jak Pele w Brazylii
0
@Encore w jego wieku CR7 i Messi mieli po złotej piłce Chyba Leo drugą odbierał.
Mbappe stawia się koło nich co jest niedorzeczne.
Niby wygląda dobrze jeżeli chodzi o statystyki, ale Ligue 1 to na prawdę słabiutka liga, wystarczy parę meczy zobaczyć Lyon, Rannes, Lile to tylko jednostki jak Camavinga, Nzonzi, Depay reszcie się piłka odbija.
Gdyby nie masa talentów jakie się trafiły w tej lidze i hajs PSG to ligue 1 mogło by być za ligą portugalska czy rosyjska/ holenderska
Mbappe nigdy wielkiego meczu nie zagrał z nikim mocnym, Real, Bayern to były niepowodzenia z United też czegoś brakło mimo wszystko