La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

3

#UTDLR
Chciałbym się Ciebie @Janiama spytać jak to jest z tą psychika bo ja jednak zawszę miałem tak samo. Podobnie jak Depay nie cieszyłem się że zwycięstw tylko ze swoich dobrych zawodów i schodziłem niezadowolony po wygranym meczu. Jak to się ma w związku z Trincao jak i z podejściem zawodnika do meczu, meczy, drużyny.

0

@jeyx77x Że nic z niego nie będzie tutaj jak nie zmieni swojego podejścia w głowie.

konto usunięte

0

@jeyx77x Trudno odpowiedzieć bo nie znamy dobrze tych chłopaków, ba my ich w ogóle nie znamy. Myślę że Trincao ma wysokie umiejętności i to widzi Koeman. Być może chce by grą jakimś dobrym zagraniem, asystą a może bramką odblokował głowę. W piłce jak w życiu, jeden ma wyje... na wszystko a inny ciągle się zastanawia i się przejmuje każdym błędem. Gdybym miał chłodną głowę i grał na luzie to w Legii spokojnie bym sobie poradził. Ale ja ciągle się denerwowałem, przejmowałem i wychodząc na mecz byłem kłębkiem nerwów. Wtedy nie było psychologów sportowych a mnie bardzo by się przydał. Artur Boruc był megawyluzowanym gościem a byłem w szoku gdy usłyszałem że on przez kilka lat pracował z psychologiem. Naprawdę głowa jest tak ważna że aż niechce w to się uwierzyć. Zresztą zobacz co się dzieje z nami w rzutach karnych. Przecież każdy z tych piłkarzy wkłada piłkę na treningach tam gdzie chce, przychodzi stres i jest kupa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?