0

Komentarz usunięty

2

@tmQbassive zgadzam się w 100% trzeba tylko działać.

0

@GeneralXavi może rewanż z Chelsea, dużo nadziei i serc pękło

0

Karp Toko - Ekambi to czarny Piotr Świerczewski. Z takiego wyrazu twarzy to identyczni

0

@Foton Londyn czym się różni od Manchesteru? A w Udinese nie grał przypadkiem już kiedyś?

1

@Pablit tak jak w każdym meczu tego sezonu przyjacielu

1

@robsesh dwa lata temu to Upamecano był nieznany

1

@Yosemite będę oglądał znów naszego przyszłego napastnika

2

@VirtuoZ chyba z Europa.
Leo pójdzie grać za kupę kasy do Miami z Suarezem i nie zdziwię się jeżeli również z Ronaldo.
Brzmi bardzo niemożliwie ale Beckham już ręce zaciera

0

@BarcaInfo ale ten Sanchez upada. Takiego zjazdu to ciężko znaleźć. Co klub to out

0

Liczy jutro w końcu na minuty dla Modera, on był już chociaż na ławce.
Karbo nawet nie miał zaszczytu na ławce zasiąść.
Mam wrażenie i przeczucie,że Karbownik skończy fatalnie i szybko upadnie

3

@sintesox to będą komentarze że co tam Andres może wiedzieć

0

Aroujo popełnił giga błąd z Eibar i został mu wybaczony. Mina powinien dostać chociaż szansę

0

@DLFCB myślę,że gdybym był piłkarzem takim chociaż na poziomie El Sharawego może Williama to moja kariera trwała by do śmierci..po trzydziestce zacząłbym zwiedzanie świata w granie na każdym kontynencie. Aż dziw bierze że jeszcze nie było grajka który chciałby odchaczyc sobie ligę mistrzów każdego kontynentu

0

@Coutinho007 Langlet od momentu jak go Salah minął w najprostszy sposób na camp nou w Bardzo groźnej sytuacji to po prostu błąd za błędem a już w 2020 to wychodzą jak grzyby po deszczu

1

@Mixtape czołgi. Ja pierdole pół dzieciństwa przed oczami

0

@barteq dla mnie się liczy tylko AC Milan

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SamuraJack potrzeba kasy i nie zdziwię się jak do składu wróci monchu i Barca B a reszta na sprzedaż

0

@Kapitan_SW klasyk, przedramię i przednia strona ramienia.
Dramat, dobrze że nie dali MDL bo ostatni raz go robiłem równy rok temu:D

1

@Kapitan_SW apropo dziś egzamin miałem z technika, pizda straszna bo się o ironio zestresowałam i miałem problem słowa wydusić

1

@clyde ja kiedyś byłem nieśmiały, dziś? Absolutnie, zwłaszcza do niemiłych, nieuprzejmych ludzi. Spraw urzędowych nie lubię załatwiać, dzwonić itp też nie, się to wina bardziej tego, że ogólnie mam dosyć ludzi i w większym gronie czuję się po prostu źle.
Taka sytuacja ostatnio, po morsowaniu nie szedłem w jakieś intymne miejsce ani nic tylko przebralem się jak człowiek koło mostu, rzeki, ludzie chodzili a ja no co... Szybka akcja a nie jakieś kitranie się po krzakach

0

@szymon6847 już czekałem aż na dole będzie. Obyśmy go kupili czy coś

0

@MARYNARZ152 retransmisja po 23

0

@Kettger fajnie się rzuca nazwiskiem brzydkiego Norwega, ale analizując jego bramki to albo djstaei nogę ale ma jeden schemat że strzałem na długi słupek. Ja wiem czy to jest aż tak dobra opcja?

0

@tmQbassive Lukaku zostałby złożony w 3 nanosekundy a skaczę jakby nie wiem co

0

@JohnA translator google robi dużo roboty. W wolnym tłumaczeniu to wiesz.

1

@BarcaInfo i oni wiedzą tą z...
Twarzy Leo jak wychodzi z treningu

0

@Witekk10 na TVP Sport?

2

@priest9999 Bilbao życzę jak najlepiej. Mogą wygrać dwa trofea i nie będę płakać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?