La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1240 Culés

1

Kilka lat temu próbowano wmawiać nam, że Barcelona potrzebuje piłkarza kreatywnego na pozycji napastnika, szukano więc dobrze grającego tyłem do bramki, który ma jednocześnie dobre podania.
A teraz się okazuje, że jak znaleziono takowego (Depay), to nie! My teraz szukamy wyimaginowanej 'dziewiątki', typowego lisa pola karnego, i to jeszcze w atrakcyjnej cenie. Może warto by wyjść z chmur i postawić na sprawdzoną opcję...

0

@Kettger fajnie się rzuca nazwiskiem brzydkiego Norwega, ale analizując jego bramki to albo djstaei nogę ale ma jeden schemat że strzałem na długi słupek. Ja wiem czy to jest aż tak dobra opcja?

konto usunięte

0

@Kettger Przede wszystkim to my musielibyśmy znaleźć środki na pozyskanie jakiegokolwiek piłkarza.

2

@Kettger Gadali, że nie chcą Haalanda bo nie ma DNA Barcy po czym nagle są słuchy, że chcą go jednak co się nie dziwie bo to maszyna, ale też nie jest typowym lisem pola karnego jak Paco czy Piątek. Z resztą nawet gdyby sprowadzili Hallera czy obecnie Paco gorsi by nie byli od Duńskiego Nazario.

0

@koziar Sprzedaże by się przydały piłkarzy, którzy nie dają nam żadnej jakości sportowej i są zbędni.

konto usunięte

0

@Coutinho007 To s sumie pół składu się zalicza do tej grupy ;-P

0

@Kettger tak naprawdę to tak ofensywnie grające kluby jak Barcelona muszą mieć napastników kompletnych. Taki jak Suatez, Lewandowski, Kane czy Ibra czy Haaland z młodszych.

0

@koziar Dokładnie :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?