jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NaFazieHitman w wakacje już życie wróci. Osoby 70+ będą zaszczepione do kwietnia/mają
2
@MichalZZZ co robisz,że twoje dzieci śpią o 21 xD
0
@El Plutoninho PSG to dziwne eksperymenty plus parę solidnych graczy - Neymar, M'bappe, Marquinhos, Verratti.
Powiem tak, jeżeli wyłączysz Neymara to PSG znika, ich gra opiera się głównie na nim.
2
@Yosemite szkoda że z tamtej ekipy nikt nie zrobił prawdziwej potężnej kariery. Niby Moutinho, Falcao, James, Hulk coś wygrali i gdzieś pograli, ale to zdecydowanie mało.
Najbardziej boli mnie Falcao którego zniszczyły przeklęte więzadła
6
@Herato pamiętam tylko pingwiny w smokingach i że ten śmieć chciał zamrozić Tabaluge
1
@patry295 Edkt i propejn kupione w gimnazjum jeszcze.
1
@Thomas99PL Juve ma po prostu dobry moment, coś jak Barca.
Drużyna powinna być na tej fali do końca Marca. W tedy się okaże czy będą tytuły czy też nie
6
@Bocheno1 Depay to 9 i to coraz wyższej klasy.
Nie jest to typowy lis w stylu Moraty ale gre tyłem do bramki ma opanowana do perfekcji, ułożona nogę ma, technikę i zmysł również więc nie ma co.
A i uwierzcie mi gdyby koledzy wykorzystali te patelnię co im daje to dziś nie miałby 6 tylko 26 asyst.
Z Saint- Etien powinien mieć trzy a mu zaliczyli jedną z tego co pamiętam, z Rannes Denayer był na spalonym a Kadewere ochraniacz źle założył.
Na prawdę chłop umie tak dograć, że to jest aż smutne,że ma tylko 6 asyst
7
Piękne wykończenie Depaya!
0
@geass możemy po prostu spróbować raz na jakiś czasy zastosować tę zmiany, nic się nie stanie jak będziemy próbować
1
@LeoMessi1994 da się, kwestia lat, długich lat.
2
@FC1899Barca taka ciekawostka: aligator człowiekowi krzywdy nie powinien zrobić z uwagi na sól w organizmie człowieka, która z łatwością zabila by gada. Atak aligatora to musi być prowokacja zwierzęcia przez człowieka.
Krokodyl natomiast to bardziej niebezpieczny przeciwnik i w wodzie w zasadzie już jest po tobie, na lądzie spokojnie uciekniesz, ale uważaj! Bowiem to zwierzę ma dobre przyspieszenie.
0
@ShinobiQWE próbowałem kiedyś ten sposób i jest on do bólu skuteczny. Ciężar ciała tyłko jak znajduje się na jednej nodze to już nie masz szans wrócić.
0
@PatrykBarca a dobrze mi to idzie
0
@clyde za kitlem medycznym też miały iść a rzeczywistość okazała się bolesna:D
0
@BarcaInfo wystarczyło mniej sztuczek, dziwnych dryblingów a więcej pracy dla drużyny i już ludzie by na to inaczej patrzyli
2
@CatalanDream ale wiesz,że w tych rozgrywkach będzie pół Ligi Europy. Tam amatorzy grać nie będą, super szansa, dla klubów typu Dynamo Zagrzeb, Slavia, RB Salzburg, Cluj czy Rangers na puchar w gablocie.
Jeżeli reformie ulegnie LM to trochę gorsze drużyny będą tam grać, ale nadal poziom nie najniższy.
Najważniejsze jest to, że teraz trzeba tam grać regularnie i wysoko, w lidze Europy też bo inaczej finansowo spadniemy niżej i niżej a to zwiastuje upadkiem.
0
@Sulimo tymczasem ja robiący przerębel na morsowanie w samych gaciach i z myślą" nie jest tak zimno jak mówili" chwałę się, ale kontrast piękny;)
1
@MesQueUnClub96 to ckm to jedyne zagrożenie Realu w tym sezonie. Świetny Modric i gorsze ck ale reszta składu dno.
Real nie ma problemu szybko przemieścić piłkę na drugą stronę boiska, ale dalej jest tragedia
0
@bartekvisca fajnie! :D
0
Próbować sił we wojsku? Plusy, minusy?
3
@Rust_Cohle thank you
0
@svensonFCB jakbyś tak pomyje wypił to w sumie podobnie jest.
Kto normalny kustosza piję
0
Jaką jest geneza tego powiedzenia
" Zaraz będziesz/bedzie miało coś kłopoty"i "już masz kłopoty"
:D
2
@Coutinho007 brakowało tylko Semedo w Athleticu
1
@BarcaInfo klasa panie Neymar, w końcu PESEL zobowiązuje!
Oby nasze Wielkie Lewandowskie i inne Szczęsne i Krychowiaki wykorzystali swoje kariery i utworzyli jakieś, szkoły, Akademię i przekazały wiedzę w dziedzinie piłki.
Mieliśmy pokolenie wielkich piłkarzy na czele z Lewandowskim, Piszczkiem, Krychowiakiem, Glikiem
,Szczęsnym, Grosickim i trzeba wykorzystać ich potencjał.
Francja, Bundesliga, Serie A, Hiszpania i najmniej Anglia, ale każdy z nich liznął najlepszych lig i zna je od podszewki więc jest na kim i na czym wzorować rozwój!
0
@msmsms Zuzia jest cudna jeżeli chodzi o głos
0
@fart no chyba jednak 6-7 lat Marcelo na absolutnym topie jest deczko wyżej niż przereklamowany Carlos
1
@Timishiru1337 ona miała w życiu już tyle szczepień że nie panikuj. To się niczym nie różni
1
@Kiiciioro szanuję tę prostotę w Koemanie, że powiedział w prost, że Cię nie chcę i to jest super.
Zero mydlemia sobie oczu, zero jakiś znaków zapytania. Twardy, doświadczony trener który jako piłkarz był topem na swojej pozycji i ma szacunek u graczy.