jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca na szczęście Depay powiedział jasno. Przejdzie tylko do największych klubów podobnie jak Aouar
2
@Keson mają u mnie szacunek za to jak prowadzony jest klub. Jak dobrze pamiętam był to jedyny klub na świecie który nie obciął wynagrodzeń
2
@don'T.R.I.P.e do godzinki można sobie zrobić nawet 2 w ciągu dnia. Polecam zimny prysznic po i czujesz się super
1
@NaFazieHitman dokładnie. Kaka przepadł w Realu a nikt go źle nie wspomina, Snajder po mundialu zaliczył giga zjazd i też nikt źle go nie wspomina
6
@Wossi61FCB a że Neto zrobił z Alaves co zrobił to nie dziwne,że gra Stegen
0
@Pawelsky a my im nie wklepalismy 2-0 czasem?
0
@Encore on czasem nie zagrał tego 100 meczu?
0
@Rewolucja123 a może Koeman od niego nie wymaga pojawiania się w tych strefach? To często są twoje domysły a nie fakty
14
@Pilka_jest_okragla Setien byłby dumny
0
@Wossi61FCB półfinaliści LM pokazali już ile warte jest to, słynne w rytmie meczowym
0
@Oskaer1 melisa i jazda
1
10 meczy 7 goli 7 asyst
0
@Yosemite jak mogliśmy dopuścić do utraty El Fenomeno to szok
11
@Quavosk podobają się, byłem umówiony na sesję, ale tatuażysta na 3 dni przed tatuażem wziął się powiesił i sobie odpuściłem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan_SW już kiedyś gadaliśmy o tym. Pracowałem w klubie, odbywałem praktyki w 3 ligowym zespole w którym z resztą grałem za juniora, akurat znajomości jakieś tam mam i wszystko jest możliwe z jednak tutaj myślałem i czymś bardziej związanego bezpośrednio z piłką.
Koledzy wyżej mają rację, ale u mnie ten etap zajawki na piłkę tak na prawdę odradza się kolejny raz i kolejny raz. Za Ernesto jak byłem w LO to czasem odpuszczałem te mecze, ale po szkołę to żyje aż za bardzo a pracuję, mam narzeczona, szkoły kończę, uczę się, ale bez piłki ani rusz.
0
@lukaszbarca15 bzdura przed kontuzją na prawdę robił robotę
0
Chciałbym pracować w czymś co jest związane z piłką nożną.
To jest niesamowitego, człowiek jak tylko ma chwilę w pracy to patrzy co się dzieje, oglądam mecze, analizy, podsumowania. Jestem że wszystkim na bieżącą i co gorsze ja muszę wiedzieć co się dzieje! 24/h człowiek żyje tym wszystkim i tak dochodzę do wniosku że nie ma z tego ani złotówki a szkoda bo kurcze jak się zastanowić to ile młodych talentów się odkryli przypadkiem przez głupi mecz belgijskiej ligi oglądanej na spontanie?
Jako gnojek w podstawówce oglądałem. Młodego Hazarda, Aguero, Pastore, Lavezziego i mówię kurcze, fajni są coś pewnie osiągną. Teraz z tymi możliwościami tych piłkarzy mogło by być tylko więcej, a człowiek nawet nie myśląc obserwuję niepostrzeżenie przyszłe gwiazdy.
Jestem uzależniony do tego stopnia, że zdarza mu się młodzież oglądać, przeglądać i ciekawi mnie co tam się dzieje. To jest niesamowity sport!
0
@MarioVeB! Tylko to prawda, to że nie umiał wykorzystać swoich umiejętności to inna sprawa
0
@Coutinho007 w lidze....
1
@kaamil1910 nie po tylko RB!
0
@pele1282 no pewnie,że tak.
0
@Szreko razem wziętych chyba:D
2
@ksobi najzabawniejszych widok na świecie. Łysy na obronię z brzuchem i stabilizatorem.
Te stabilizatory to najgorszy syf na świecie, musisz polegać na swoim więzadle a póki nie jest sprawne to się nie ruszasz.
Potem raz zagrasz bez stabilizatora i kolano będzie nieprzyzwyczajone i do kokpitu...
1
@Coutinho007 właśnie teraz jest moment na który powinni być przygotowani, marzec, kwiecień maj to końcówka a najważniejsze mecze zaczynają się teraz
1
@inFamous Piątek ma agenta idiotę i mówię to od transferu do Herthy.
Kto w ogóle wpadł na pomysł żeby iść do Herthy z Milanu xD
0
@Colon jestem fanem, Jax to skurwiel i kocur.
Polecam bardzo, mimo,że od tego serialu nie mogę się zabrać kompletnie za nic
0
@kamilop tak jak Cuenca czy Affelay?
1
@MarioVeB! Jacy wy wszyscy pozytywnie nastawieni, było paru co zrobili jakaś karierę po kolanach ale było o wiele więcej osób które zaczęły kariery i świat zaraz o nich zapomniał. 18 lat i druga poważna kontuzja kolana, sezon w plecy.
Ja już się nie nastawiam na nic
3
@Mat_Cat właśnie jest młody i to jest ten problem