- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
26
Szkoda Bale'a że przez ostatnie 2 lata pajacowania zaprzepaścił swoją pamięć wśród kibiców Realu i ogólnie na Świecie... Gość nastrzelał wiele mega ważnych bramek, zdobył x4 LM a przez swoje zamiłowanie do golfa i głupotę, stracił w oczach wielu na Świecie. Przy Hazardzie jest wręcz Goliatem na chwile obecną w RM.
3
@FC1899Barca jaką głupotę? wielu by to nazwało geniuszem :D
2
@NaFazieHitman Geniuszem? no nie powiedziałbym. W futbolu znaczył wiele a w golfie nic i nic prawdopodobnie znaczyć nie będzie. Natomiast zniszczył swoją renomę i pozycje w futbolu ganiając za tym golfem i zaprzepaszczając treningi w dyscyplinie która dała mu wszystko.
3
@FC1899Barca stary pucharów nikt mu nie odbierze posadzili go na ławie, miał kontuzję i do teraz zgarnia ogromną wypłatę za to, tak za granie w golfa. teraz sobie wrócił do UK ma fure siana też bym tak chciał "pamięć o karierze zaprzepaścić" za 10 lat powie, że wygrał 4 razy LM i strzelił gola z przewrotki w finale. myślisz, że ktoś się bedzie przejmował tym zjazdem? :D
1
@NaFazieHitman dokładnie. Kaka przepadł w Realu a nikt go źle nie wspomina, Snajder po mundialu zaliczył giga zjazd i też nikt źle go nie wspomina