- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
9
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.
https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
4
@Safrani Urugwaj tymczasem znowu się kompromituje.Jak 4 lata temu.
3
@Safrani Brakuje Czechów rozrywających sanie na pół.
0
@FcPortoFan1999 niestety.
Szkoda, bo z obydwu Ameryk lubię właśnie Urugwaj i Brazylię. I w sumie koniec.
3
@Safrani Hmm z tą Argentyną się w sumie średnio zgadzam. Messiego tak ciągną? Raczej bym powiedział, że jest podobna sytuacja co u Norwegów
1
@Safrani Dlaczego Messi nie jest ciągnącym?
z Uzbekami jednak trzeba przyznać, że dobrze zagrał
Zobaczymy dzisiaj w nocy, czy mem się sprawdzi, czy odwrotnie i on zaznaczył swoj powrót
3
@Bykunn w sumie przy Francji - to trzeba byłoby dodać Dembele do obrazka - obok Mbappe na teraz
On też 4 gole i asysta i mniej minut zagranych
1
@Safrani Brazylia może taki półfinał jeszcze wywalczyć przynajmniej.Urugwaj-brak słów co odwalili.
0
@FcPortoFan1999 Urugwaj Turcją Ameryki Płd został
1
@mekston @Bykunn Spójrzcie Panowie na zdjęcie i na to jak trzyma linę Messi.Wszystko się zgadza tutaj.To On jest królem oraz prowadzącym ekipę.
1
@FcPortoFan1999 Aa że taki sternik w kajakarstwie? No dobra to tak :D
1
@Bykunn Zgadza się.
1
@mekston Ja nic w nocy nie zobaczę. Wolę na ryby iść.
Mundial zaczynam dopiero od poniedziałku oglądać.
2
@Safrani de facto on wtedy się zaczyna na dobre przy takiej fazie grupowej, @FcPortoFan1999
0
@mekston właśnie dlatego fazę grupową pominąłem. Wieczorami miałem inne sprawy do zrobienia, a po nocach siedzieć nie zamierzałem.
0
@mekston Podobno obecne mistrzostwa zaczynają się dopiero od fazy pucharowej.Jak to powiedzieć Urusom?
0
@FcPortoFan1999 Okaruez calma calma
0
@mekston Już za cztery lata!