jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku Thiago wygrał mistrza w 2009/2010, 2010/2011 i 2012/2013 potem odszedł a nie wierzę że w debiucie Guardioli on też zdążył zadebiutować
1
@MesQueUnClub96 Guardiola miał bardzo podobnie
0
@RosjaninBut lepsze miejsce do lansu? Lepsze niż stany?
0
@PatrykBarca Masherano, Puyol?
0
@Brashearr tydzień temu ściągnąłem adbloka i mam spokój;)
1
@FanKFC oni razem z Griezmanem i Dembele muszą po prostu odetchnąć
0
@lampa16 wszystko zależy w zasadzie od mięśni stabilizujących nogę .
6
@Rust_Cohle nadal karny dla Barcy
1
@BarcaInfo na normalnym poziomie, setki transferów nigdy oglądane nie były a duża część idzie tylko z polecenia.
Barcelona mogła sobie tak zaryzykować będąc bogatym klubem
0
@BarcaInfo było by na prawdę pięknie
1
Wierze,że nie ma zbyt dużo czasu na sfg, ale chociaż mogli by go rozgrywać a nie wrzucać na nikogo
0
@Zoker za dyszna też nic
1
Termalica, ŁKS i Widzew czy te zespoły awansują?
Ja myślę,że tak.
Termalica odjechała lidze, ŁKS też jest bardzo silny a Widzewowi do baraży brakuję niewiele, sądząc po ambicjach to wszystko jest możliwe. Bardzo bym chciał derby łodzi w ekstraklasie no i Widzew - Legia.
Szczerze? Do łodzi mam z 50 km i nawet bym się przejechał z ciekawości
10
@jeyx77x w Realu Chyba też dopuścili się podobnego numeru z 7.
Mariano jej nie miał przez rok? Też niezły dowcip, powinien ją dostać w tedy w świetnej formie Asensio, Isco.
12
Nigdy nic nie miałem do Braitwhite, będę mu kibicował do końca kariery, ale to że klub zgodził się mu dać legendarną 9 to skandal.
Wyobraźcie sobie w Bayernie taką sytuację? Czupo idzie do Rumanige i pyta się czy mogę dychę po Robbenie lub 9 po Lewym.
Rumanige po tym jak skończył by trzymać się za głowę by powiedział coś w stylu" czy ty na głowę chłopcze nie upadłeś?"
To jest istny brak szacunku dla Zlatana, Etoo, Romario, Ronaldo czy Suareza.
Można mówić, że nie było komu jej dać a miejsce w kadrze nie mogło zostać puste. Było dać Ansu, zasłużył sobie w 100% zwłaszcza, że to wychowanek.
To mnie tylko boli
1
@Omoziu my nigdy tak nie graliśmy, nawet z Ibrachinoviciem
5
Ten stadion to też przychodzi do zrobienia w ciężkich czasach
0
@koziar chłopie, ja biorę sąsiada, jednego i drugiego i resztę chłopaków z boiska z dawnych lat i bez problemu klepiemy każdego mistrza świata poniżej lat 80'
Oglądałeś kiedyś te mecze? Oglądałem Cruyff kontra nasze orły na wiosnę rok temu. Spokojnie mógłbym w tedy zdobywać seryjnie złote piłki, same drewna i pachołki z Szarmachem na czele..
Piłka się o stokroć zmieniła
0
@ksobi śmiejesz się, ale bym się teraz wygrał na Ibizie
3
@Azi skoro Visca mówił, że Xavi Simons to nie jest żaden talent to trzeba uwierzyć. O wiele, wiele wyżej stawiał Fatiego, Balde, Moribe, Orellane
0
@lukaszmatusiewicz bo go trzymał
8
@Mathew16 nawet po 8-2 bym pojechał. Przecież to zawszę jest przygoda, nawet nie patrząc na piłkę nożną
1
@Nano22 miał do tego pełne prawo. Karny jak byk
2
@Janiama głos rozsądku, jak zwykle
1
@matirix20 nie, wcsje go nie ciągnął do dołu w polu karnym
0
@sebasarna18 masz dwadzieścia na nowego szkoleniowcami i odprawę dla Ronalda?
0
@Janiama co trzy dni to mało, te cztery dogrywki nas zniszczyły
0
@matirix20 nie chcę mi się słuchać takiego pierdolenia
1
@Kapitan_SW a ten jeden to kiedy? Bo ja w ostatnich 15 latach chyba sobie nie przypominam.
Za tito albo Guardioli zlali nas 3-9 albo 3-1 i w tedy na prawdę byliśmy slabiutcy.
0
@Kubox akurat wczoraj kowal mnie wkurzał jak nigdy.
Wszystkiego był pewien a z 3,4 rzeczami go złapałem że się pomylił i nie przyznał i przypisał sobie rację.
Jeszcze to - Real dziś przegra z Levante nie ma innego wyjścia także Barcelona już odskakuje na pewno.
Atletico będzie się tak potykać i potykać a kowal z odcinka na odcinek będzie mówić" mówiłem Że Atletico tego nie dowiezie to nie ten poziom" " od początku było wiadome,że Suarez to dziadek i powinien odpuścić sobie grę w piłkę"
Bardzo go lubię i szanuję za karierę, ale ta jego wymowa i sposób wysławiania to jest dramat. Bardzo podobnie Boniek, Gmoch itp.