0

@SonBarcaGoku Thiago wygrał mistrza w 2009/2010, 2010/2011 i 2012/2013 potem odszedł a nie wierzę że w debiucie Guardioli on też zdążył zadebiutować

1

@MesQueUnClub96 Guardiola miał bardzo podobnie

0

@RosjaninBut lepsze miejsce do lansu? Lepsze niż stany?

0

@PatrykBarca Masherano, Puyol?

0

@Brashearr tydzień temu ściągnąłem adbloka i mam spokój;)

1

@FanKFC oni razem z Griezmanem i Dembele muszą po prostu odetchnąć

0

@lampa16 wszystko zależy w zasadzie od mięśni stabilizujących nogę .

6

@Rust_Cohle nadal karny dla Barcy

1

@BarcaInfo na normalnym poziomie, setki transferów nigdy oglądane nie były a duża część idzie tylko z polecenia.
Barcelona mogła sobie tak zaryzykować będąc bogatym klubem

0

@BarcaInfo było by na prawdę pięknie

1

Wierze,że nie ma zbyt dużo czasu na sfg, ale chociaż mogli by go rozgrywać a nie wrzucać na nikogo

0

@Zoker za dyszna też nic

1

Termalica, ŁKS i Widzew czy te zespoły awansują?
Ja myślę,że tak.
Termalica odjechała lidze, ŁKS też jest bardzo silny a Widzewowi do baraży brakuję niewiele, sądząc po ambicjach to wszystko jest możliwe. Bardzo bym chciał derby łodzi w ekstraklasie no i Widzew - Legia.
Szczerze? Do łodzi mam z 50 km i nawet bym się przejechał z ciekawości

10

@jeyx77x w Realu Chyba też dopuścili się podobnego numeru z 7.
Mariano jej nie miał przez rok? Też niezły dowcip, powinien ją dostać w tedy w świetnej formie Asensio, Isco.

12

Nigdy nic nie miałem do Braitwhite, będę mu kibicował do końca kariery, ale to że klub zgodził się mu dać legendarną 9 to skandal.
Wyobraźcie sobie w Bayernie taką sytuację? Czupo idzie do Rumanige i pyta się czy mogę dychę po Robbenie lub 9 po Lewym.
Rumanige po tym jak skończył by trzymać się za głowę by powiedział coś w stylu" czy ty na głowę chłopcze nie upadłeś?"
To jest istny brak szacunku dla Zlatana, Etoo, Romario, Ronaldo czy Suareza.

Można mówić, że nie było komu jej dać a miejsce w kadrze nie mogło zostać puste. Było dać Ansu, zasłużył sobie w 100% zwłaszcza, że to wychowanek.
To mnie tylko boli

1

@Omoziu my nigdy tak nie graliśmy, nawet z Ibrachinoviciem

5

Ten stadion to też przychodzi do zrobienia w ciężkich czasach

0

@koziar chłopie, ja biorę sąsiada, jednego i drugiego i resztę chłopaków z boiska z dawnych lat i bez problemu klepiemy każdego mistrza świata poniżej lat 80'
Oglądałeś kiedyś te mecze? Oglądałem Cruyff kontra nasze orły na wiosnę rok temu. Spokojnie mógłbym w tedy zdobywać seryjnie złote piłki, same drewna i pachołki z Szarmachem na czele..
Piłka się o stokroć zmieniła

0

@ksobi śmiejesz się, ale bym się teraz wygrał na Ibizie

3

@Azi skoro Visca mówił, że Xavi Simons to nie jest żaden talent to trzeba uwierzyć. O wiele, wiele wyżej stawiał Fatiego, Balde, Moribe, Orellane

0

@lukaszmatusiewicz bo go trzymał

8

@Mathew16 nawet po 8-2 bym pojechał. Przecież to zawszę jest przygoda, nawet nie patrząc na piłkę nożną

1

@Nano22 miał do tego pełne prawo. Karny jak byk

2

@Janiama głos rozsądku, jak zwykle

1

@matirix20 nie, wcsje go nie ciągnął do dołu w polu karnym

0

@sebasarna18 masz dwadzieścia na nowego szkoleniowcami i odprawę dla Ronalda?

0

@Janiama co trzy dni to mało, te cztery dogrywki nas zniszczyły

0

@matirix20 nie chcę mi się słuchać takiego pierdolenia

1

@Kapitan_SW a ten jeden to kiedy? Bo ja w ostatnich 15 latach chyba sobie nie przypominam.
Za tito albo Guardioli zlali nas 3-9 albo 3-1 i w tedy na prawdę byliśmy slabiutcy.

0

@Kubox akurat wczoraj kowal mnie wkurzał jak nigdy.
Wszystkiego był pewien a z 3,4 rzeczami go złapałem że się pomylił i nie przyznał i przypisał sobie rację.
Jeszcze to - Real dziś przegra z Levante nie ma innego wyjścia także Barcelona już odskakuje na pewno.
Atletico będzie się tak potykać i potykać a kowal z odcinka na odcinek będzie mówić" mówiłem Że Atletico tego nie dowiezie to nie ten poziom" " od początku było wiadome,że Suarez to dziadek i powinien odpuścić sobie grę w piłkę"
Bardzo go lubię i szanuję za karierę, ale ta jego wymowa i sposób wysławiania to jest dramat. Bardzo podobnie Boniek, Gmoch itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?