0

@Gregsky10 przecież to jego asystent podobne wykonywał głównie robotę.

Zgadnij gdzie teraz jest asystent ten Haga xD

0

@pax trener mówi że to jest sezon przejściowy 0,o
Kibice : nie, to nie jest sezon przejściowy 0.o
Bądź mądry, książki pisz.
Człowiek sam nie wie co myśleć

2

@Mareeek2050 akurat chyba to pisała jedna osoba i bekowo odnosząc się do wypowiedzi carvajqla

0

@busquets5 skończyło by się na morderczej walce o ligę Europy. Ludzie, proszę was

1

@itmustbejoke przecież gdyby setki były trafine to byłby wynik i nagle TAKTTKA by sie sprawdziła.
Zejdź na ziemię

1

@Janiama ile tu jest kur baranów to ja pierdolę.

1

@itmustbejoke nie znasz się na piłce i to tyle

0

Komentarz usunięty

0

@Kurkmen setki trenerów stosowało ten sam zabieg, żeby piłkarze potraktowali taki mecz w ramach rozruchy oraz spacerka w którym można psychicznie odpocząć.

0

@Bobo25 lepszy nie jesteś, jak nie widzisz, że my jak przegrywamy to głównie przez stoperów i indywidualne błędy

2

0

@RosjaninBut co ci piękny holender zrobił xD

7

Myślę, że Langlet to zabrał nam większość punktów w tym sezonie xD

0

@Rewolucja123 na przykład Enrique

4

@Bobo25 tak zjadał. W momencie gdy większość bramek to Suarez odgrywa do Leo i bramka czy gdy Alba dawał podanie zwrotne do Leo?
Valverde by poleciał w grudniu gdyby nie prime Leo.
Messi w tedy w ogóle pilki nie tracił i dziurowal jak głupi.

Valverde nie dostał Parejo i Williama.
Koeman nie dostał De Beeka, Winliduma, Depaya, Garcie i 1/3 kadry która nie jest poważna.
No Valverde mógł narzekać naaaa Deulofeu i to by było na tyle

4

@Rewolucja123 no nie wiem, w pół roku graliśmy sporą liczbą taktyk przy ograniczonym składzie.
Skoro Koeman średnio sobie radzi taktycznie to jak radził sobie Valverde 0.o

1

Zaraz się okaże, że Atletico wypadnie z walki o mistrza i Real z Barca ich przegonią xD

1

@busquets5 u nas jakieś kołnierzyki były by świetne.

1

@Janiama ja się zgadzam. Bayern ligę mistrzów wygrał intensywnością a rączej brakiem jej u rywali.
Z resztą patrząc na finalistów i półfinalistów to nie może dziwić .
Co oglądam Bayern to grają tylko lage na lewego.
Osobiście fajnie jakby znów spuchło na parę lat, nie cierpię tego klubu

0

@messi564 strach pomyśleć co by było z Realem gdyby nie dostał gotowej kadry Zidane. Nie pamiętam czy który kolwiek transfer Zidane wyszedł

0

@Tomo1989 Kowal to już od jakiegoś czasu udowadnia,że jednak byli piłkarze znają się najlepiej na futbolu. Japa

0

@Paradoks on żył z asyst do napastnika bo robił bieg i dogranie, nie ma napastnika to czego po nim można się spodziewać.
U Conte pewnie by miał z 15-20 asyst na sezon

5

@BarcaInfo drużyna zajmująca trzecie miejsce w grupie LM gra z drugą drużyną grupy ligi Europy.
Zwycięzca następnie gra z drużyną która zajęła pierwsze miejsce i dopiero gra dalej. Trzecia drużyna ligi Europy gra z drugą w Conference a zwycięzca tego meczu gra z pierwszą drużyną grupy o awans dalej.
Ja ogarnąłem;D

2

@Magicc89PL oj grubo się nie zgodzę. Depay większość meczu gra w lini z obrońcami, bramka w pucharze u ostatnio w lidze może potwierdzić, że umie znaleźć się w sytuacji sprzyjającej kilerowi.
To że Depay zejdzie rozegrać niżej to absolutnie nic złego, przypomina to co starał się robić Lewy kiedyś tylko w przypadku Depaya to nie jest śmieszne tylko stanowi jedyną formę zagrożenia Lyonu.
To często wygląda tak, że Depay stoi między obrońcami, czeka i czeka i nic. Cofnie się po piłkę, sklepie, da na skrzydło i dopiero w tedy coś się dzieje.
Jeżeli chodzi o taki instynkt strzelca to też miałem takie wątpliwości na początku sezonu, ale jak na złość było parę sytuacji w których Depay zachował się ponad stan w polu karnym.
Wolej z Rannes, Nantes na początku sezonu czy jak bramka z Monaco gdzie leciała do niego piłka, rywale i w zasadzie miał jedną decyzję do podjęcia i nie zawahał się uderzyć piłki. No i on nie waha się uderzyć bo nogę ułożona to na prawdę ma.

Niby przemianowany że skrzydłowego, ale na szczęście proces zmiany pozycji postępuje od 2018? Coś takiego.
Powtarzałem niejednokrotnie, że Depay w klubie gdzie nie musi wszystkiego robić może wzbić się o 2,3 level wyżej bo wiele parametrów ma na najwyższym poziomie a Lyon i ligę Francuzką przewyższył już jakiś czas temu.


0

@SiSenior skasuj to, jakiś kibol przeczyta i już nie będzie ustawek tylko podciągną to pod sportową rywalizację

0

@Ramos9248 odrazu mi się skojarzyło.
" Mówisz o miłości, grając w białych nike, które szyły żółte dzieci gdy spałeś po juvenaliach"

0

@escarabajo to już inna kwestia. Moim zdaniem Jóźwiak zmszybko pozwoli mamo grosiki zapomnieć

1

@JordiElNino Griezman świetnie pasuje do Depay.
Silny napastnik i Antek trochę niżej, ich współpraca mogła by się dobrze uzupełnić.
Oby też Depay w głowie przestawił sobie wajchę na strzał bo obecnie zbyt często dogrywa tym pokraka z Lyonu, które no.... Lekko mówiąc rzadko wykorzystują piłki Depaya

0

Podwyżka o milion tylko, dany radę to przebić.

1

@AdixMessiNeymar1011 jeden z nielicznych Brazylijczyków którzy nie myślą tylko o hajsie i baletach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?