jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@oskar_wojak no wtf, chciał go, na kadrę ( pojechał czy nie?) A teraz bez powołania...
5
Czyli Koeman nie chciał, żeby Moriba jechał na kadrę bo chce go z Elche a z Elche go nie powołał?
0
@Rewolucja123 ty mecze oglądasz na Fullmatches?
Zawsze jak robisz jakieś podsumowanie i jeszcze raz mecz oglądasz to właśnie tam?
0
@matirix20 Enrique, Guardiola również przed Barcą nic nie osiągnęli wielkiego
0
@Janiama gdyby nie Bartomeu to Valverde trzymałby na boisku Rakiticia kosztem De Jonga
2
Ogólnie to szkoda mi naszego Lothara Matheusa Fernandesa.
Tak jak każdego z którego kibice cisną beczke, nie może być łatwo kiedy nawet kibice w Ciebie nie wierzą a ci gorsze nawet Cię nie znają.
Pamiętam jak grał z Dynamem i jakiejś tragedi nie było, grał do przodu i jakiejś presji nie pokazywał.
Jemu, Douglasowi, Braithitowi i każdemu kto znalazł się tu przypadkiem lub po nietrafionej decyzji ( równie dobrze chłopak mógł okazać się drugim Pedrim) życzę samych sukcesów i bardzo zazdroszczę szansy jaką otrzymali.
4
@Avatarr Koeman beton? Chłop wypróbował setki formacji i chyba każdemu dał szansę, dlaczego beton?
5
@BarcaInfo szczerze? Jeszcze nie!
Ja jestem bardzo wdzięczny Koemanowi za to jaką odwagą się wykazał biorąc tę robotę w tamtym roku.
Nie waBe kto by przyszedł i tak wiele lepiej by to nie wyglądało. Najwięcej złego zrobił nam styczeń i dogrywki więc teraz nie będę wymagał niewiadomo ile od tych chłopaków.
Koeman zasługuje żeby dostać drugi sezon, ze swoimi ludźmi z którym się na szczęście kontrakt kończy. Niech się wykaże a dopiero potem niech szansę dostanie Pan Xavi, najlepiej bez amigos:)
0
@KrystianR potwierdzam. Kiedyś miałem tygodnie, że nie oglądałem a to było za Valverde np
Dziś obowiązek;)
0
@Gall mój znajomy był kierownikiem strażników ( emerytura) filmy mówią prawdę, Oni tam mają przejebane
9
@dniel Atletico ma kasy dużo.
Dziwne że się o przyszłym mistrzu Hiszpanii nic nie mówi
8
@KacperVEB ja to słyszę o tym jego projekcie od pół roku i nikt nic nie wie choć wybory tuz tusz:D
0
No i co z tym Ansu??
0
@PatrykBarca przecież Vini jest 2000 ma 21 w tym roku
4
Courtois, Varane, Mendy, CKM.
Real powinien piątkę przyjąć na spokojnie.
Niestety skończy się remisem bo Bergamo będzie kopać po nogach Courtoisa a Vini zdobędzie się na wyżyny!
1
@FDJ jak to się stało że w 20O2 był w TOTY
0
@lukaszbarca15 o a Joe Cole doskonale pamiętam i znam.
0
@kuz nigdy. Może oglądałem, ale wyjątkowo nie pamiętam. Identycznie miałem z Zola...
0
Damian Duff.
O gościu słyszę z setny raz ale nigdy nie wiedziałem kto to jest, co zrobił, gdzie grał i go osiągnął.
Może ktoś coś o nim powiedzieć? Widziałem że był w TOTY 2002, ale czy był taki dobry?
5
Ładny Zakopane mam z balkonu:D.
Góry potrafią człowieka uspokoić.
Dzisiaj grzaniec i górskie opowieści!
0
@PaCo @ViscaBarca123
0
@Gaz z tego co wiem to środek obrony to najważniejsza pozycja na boisku, stoperzy kuszą grać że sobą cały czas, najlepiej jak masz parę i ją szlifujesz.
Nie wierzę,że były obrońca w dodatku jeden z najlepszych w historii nie wie jak dobrać stoperów. Problem w tym, że pole manewru ma spore, ale niskiej jakości.
Mam przeczucie, że może to załapać przy parze Pique- Aroujo
0
@norbi77 niby tak ale my żeśmy w 12-13 wygrali w 2015 wszystko przecież;D
0
@Thomas99PL to żeś się wydurnil
1
@D10SLEO piszesz to dlatego bo zauważyłeś, że strzelił dwie bramki:D
1
@Coutinho007 to nie mit a bzdura.
Oboje nie powinni grać.
Najlepiej obrona wyglądała jak jest tam sam Aroujo i nikt mu się nie wtrąca
0
@Pawlak1992 że Dembele wciągnął dupą bundesliga np a Mbappe zagrał dopiero ,7 miesięcy w seniorach,?
0
@MaŁolat nikt nigdy za niego tyle nie zapłacił.
Zapłacono 105 mln i ostatecznie miało być 120 w zmiennych
0
@Pawlak1992 bzdura
0
@Pawlak1992 teraz każdy jest mądry