La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

0

Damian Duff.
O gościu słyszę z setny raz ale nigdy nie wiedziałem kto to jest, co zrobił, gdzie grał i go osiągnął.
Może ktoś coś o nim powiedzieć? Widziałem że był w TOTY 2002, ale czy był taki dobry?

3

@jeyx77x Serio nie oglądałeś go nigdy w Chelsea? I nie Damian tylko Damien.

0

@jeyx77x
Irlandczyk grał min w Chelsea za Mo'u całkiem solidny grajek

0

@jeyx77x Gral min w Chelsea cos na poziomie Joe Cole tak kojarze go przynajmniej.

konto usunięte

0

@jeyx77x nie był zły.
Typowy skrzydłowy z Anglii. Wyrzucił Barce z Ligi Mistrzów z Chelsea.
Dwumecz w którym Ronaldinho strzelił słynna bramę z 16 metrów gdzie obrona Chelsea się przyglądała jak macha noga nad piłką

0

@kuz nigdy. Może oglądałem, ale wyjątkowo nie pamiętam. Identycznie miałem z Zola...

0

@jeyx77x Solidny gracz, bazowal na sile, dynamice i zejsciu na lewa noge. Gorsza i silniejsza fizycznie wersja Robbena, Pamietam, ze pozniej jeszcze wyladowal w Newcastle z Owenem i Emre.

0

@lukaszbarca15 o a Joe Cole doskonale pamiętam i znam.

1

@FDJ jak to się stało że w 20O2 był w TOTY

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?