3

@arkasath gdybyś to wrzucił w innym czasie to byś stówkę w lajkach dostał spokojnie

2

@Esio żebyś zdania o tym wieczorze zaraz nie zmienił xD

0

Mnie smuci Że wróci do pełnej sprawności prawdopodobnie jako 19naatolatek i już powoli trzeba będzie zacząć wymagać.
A przed chwilą miał 16 jak debiutował

0

@PatrykBarcelona przecież już od kilku sezonów gole w dogrywce są liczone normalnie. Nie?

0

@barteggg08 ale wiesz, dwadzieścia lat Pereza w klubie z fatalna przeszłością, z przeszłością Gen. Franco. Dla mnie? To jest niemożliwe, żeby Perez nie kręcił, jestem wręcz pewien, że gdyby nie płaszcz ochronny pod tytułem " REAL" to Perez by siedział.
Moim zdaniem w dniu odejścia Pereza z Madrytu zaczną się wycieki, skandale i afera. Retoryka będzie jasna - Perez próbował zniszczyć nieskazitelny Real

2

@rasta212 mnie by nie zdziwiło zrezygnowanie z zarobków, żeby tylko pokazać, że przy Bartomeu się nie da a przy Laporcie da

0

@LuisSalvano w ogóle chciałem nowego- nowego prezydenta, żeby odciął się od Pereza i od szemranych interesów, nawet kosztem pieniędzy, miejsca w lidze.

0

No dobra ale jakby nie patrzeć to ostatnie 20 lat to wszyscy nasi prezydenci siedzieli, albo będą zaraz siedzieć. A Perez co? No nie wierzę, że tylko Rossellini, JMB czy Gaspar kręcili lolki.
Kiedy wyjdą przekręty Florentino? Jak ch*j będzie opłacanie sędziów, wyjdzie za X lat...

9

@Szicek10 wyślij link do filmów bejota a nie truizmy wrzucasz

0

@Rewolucja123 ogólnie to też jestem team font, ale tsraz to już na prawdę bez znaczenia

1

@PatrychoO gdyby ten krzyż był po drugiej stronie a a pierwotna była normalna to no no.
No i w tedy złoty herb Barcy też by siadł.
Dla mnie deczko za dużo, ale umówmy się - było dwa razy gorzej

0

@Coutinho007 dawno nie aktualne, Depay to pełnoprawna 9

0

@escarabajo Depay to przykład idealnej Guardiolowskiej 9

0

@FafitFCB ufasz politykowi? Potem PiS wygrywa wybory w Polsce

1

@VamosRakieta to podobieństwo jest uderzające

0

@BarcaInfo jestem ciekaw kiedy Pep wróci do Barcy, obojętnie w jakiej opcji

4

@lukaszbarca15 znając życie Halland pobije w następnym sezonie Lewego i ból dupy wybuchnie

0

@Commando jest tylko Jeden team

0

@messi564 nie pierwszy młody talent źle gra w tym sezonie

0

@LeoMessi1994 po prostu Valverde nie był poważny w każdej kwestii. Gość za 100 mln i nawet nie otoczony opieką? Skandal

0

Oraz prawdopodobnie swoją bo ostatnio ukuł z Alcoyano w styczniu chyba

0

@jeyx77x albo nie Pjanic, Rakitic, Gomes

0

@A_Gomesinho_21 ten Gomes w nicku jest przepiękny ale bym chciał zobaczyć trio Gomes, Vidal, Rakitic;)

1

@sintesox jak można złamać Aroujo przez Langleta

1

@matirix20 nie prawda. Powie, że teraz Clemą jest w formie

1

@KORTIS na ten moment pewnie tak

0

@eckov to Chyba dukania Kowala nie słyszałeś, Bońka, Smudy czy Gmoch a.
Tomka zawsze będę lubił bo sporo razy miał rację i dobrze się go słucha, przynajmniej mi

1

@VamosGirl jego czas minął i już raczej wyżej nie podskoczy

0

@ArterkHD zajebisty więcej nie trzeba mówić

5

@Avatarr gdyby to była Rambla to byłyś nieźle zjechany i słusznie bo Riqui nie ma wizji Pedriego , De Jonga może Moriby, ale ten dopiro wchodzi więc spokójnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?