0

@Bobo25 to "bzdury gadasz" było bardziej koleżeńskim zaczepieniem niż chęcią patryczka, wybacz w takim razie:)

0

@Ojciec5tkidzieci mógł przyjąć, najgorsze co by się stało to brak minut po powrocie, chociaż Anglia to kupa meczy i nawet jako rezerwowy dużo znaczysz.

0

@KORTIS to wcale nie lepiej:D

0

Jak można wierzyć w remontade jak my w różowych strojach prawdopodobnie zagramy:D

0

@pele1282 słusznie, już coś tam się wyczerpało

1

@lucca87 kariery tu nie zrobi nie bój się;)

2

@Bobo25 bzdury gadasz. Depay w tym sezonie to motor napędowy Lyonu, jedyny bo gdyby Kadewere, Taco i Dembele strzelili wszystko co im wystawił to byli by kozei nawet na pierwszym miejscu a sam Depay miałby z 10 asyst więcej.
Gra na 9 ale schodzi również niżej do gry, na lewym i prawym skrzydle występuje tylko w roli zmiany pozycji to i tak zwykle chwilę trwa.
Z jego atutów to zdecydowanie ułożona prawa noga, piłki na nos zwykle są posyłane, młotek w nodze też jest.
Stanie na nogach i gra tyłem do bramki to dla mnie największe zaskoczenie w grze Memphisa, świetnie utrzymuję się przy piłce a potrafi obrócić się z niejednym olbrzymem i nawet wygrać z nim walkę o piłkę, na prawdę ma silne kopyta.
Gra kombinacyjna też na najwyższym poziomie.
Podsumowując to Depay jest idealnym rozwiązaniem wręcz mogę powiedzieć, że bardziej kompletna wersja Dawida Villi bo wzbogacona o warunki fizyczne.
Ten zarzut o premier League jest już nieaktualny, grał tam jako dzieciak i w dodatku z Van Gaalen i Mourinho, daj szansę chłopakowi bo jestem pewien, że wejdzie na poziom,dwa wyżej w nowym klubie

1

@Gonzo349 mogli by o nim dużo więcej powiedzieć, nie ma go już 5 miesiąc i wiemy tylko tyle,że jest na siłowni i kolano ma się już dobrze

0

@MaziFCB żebyś się nie zdziwił

0

@TheNekro94 to nie jest około 5 lat?

1

@norbi77 no było by miło i ogólnie moja wieś by nie zasnęła tej nocy, się bije się powtórki z ćwierćfinału i porażki w następnej rundzie

1

@Fabik na szczęście silnik się zmienia xD

0

@Barcza223 niby tak, ale lepszy def i ociera się o gang gulita

0

@Emhyr a freixa raz już do City nie uciekł

0

@JohnnyBarca korona czy się utopił?

0

@FCB24 trzeba czekać na białą tuze która wyjdzie przed szereg i powie czarnym, że wasze serca pompuje krew najsłabszych z plemion i znów ich sztywniytko ustawić

5

@itmustbejoke przecież ku powinniśmy mieć mistrza 2017 i 2014

3

@Comentateiro skoro zabawa to chce pozostanie Koemana, niesamowicie zżyłem się z obecną Barca

1

@LeoMessi1994 nie przypominam sobie, żeby Kane miał z jakimś obrońca problem, nawet z Van Dijkiem potrafił pile zgasić, lewego raz już Langlet wyczyścił

7

@Comentateiro załóżmy pierw że mamy 20 mln żeby pierw wypłacić Koemanowi odszkodowanie a potem zatrudnić nowego trenera.

0

@AmigoBlancos Florentino macka Perez

0

@Kengo zaczyna się robić ciężko bo 15 talentów w pomocy nie zmieścisz, nie możesz też grać samymi juniorami no i doświadczenie też się przyda, moim zdaniem będzie trzeba postawić na młodzież i stworzyć kręgosłup.
Moriba, Pedri, De Jong okej?
Ale na ławce kto? Roberto, Puig na tę chwilę, ale w obwodzie jest Alenia, Nico, Jandro, Monchu i pierdyliard talencikow

0

@ArterkHD nie lepiej wypożyczyć i mieć wszystko w dvpie?

0

@BarcaInfo kurde kiedyś to się parę tygodni czekało za wynikiem s teraz raz, dwa

0

@ViscaBarca123 taki z wizją na defensywnego, myślisz, że to mogło by chodzić?

0

@Yosemite przecież to nie Salah

1

@Lament o Rayanie jeszcze nie było

0

@tomasz.s94 trener ma najwięcej do powiedzenia co do transferów

4

Mistrzostwo Atletnie nie boli, Jazda z Królewskimi!

1

@juliacicha jazda Julcia z tymi głąbami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?