jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 to "bzdury gadasz" było bardziej koleżeńskim zaczepieniem niż chęcią patryczka, wybacz w takim razie:)
0
@Ojciec5tkidzieci mógł przyjąć, najgorsze co by się stało to brak minut po powrocie, chociaż Anglia to kupa meczy i nawet jako rezerwowy dużo znaczysz.
0
@KORTIS to wcale nie lepiej:D
0
Jak można wierzyć w remontade jak my w różowych strojach prawdopodobnie zagramy:D
0
@pele1282 słusznie, już coś tam się wyczerpało
1
@lucca87 kariery tu nie zrobi nie bój się;)
2
@Bobo25 bzdury gadasz. Depay w tym sezonie to motor napędowy Lyonu, jedyny bo gdyby Kadewere, Taco i Dembele strzelili wszystko co im wystawił to byli by kozei nawet na pierwszym miejscu a sam Depay miałby z 10 asyst więcej.
Gra na 9 ale schodzi również niżej do gry, na lewym i prawym skrzydle występuje tylko w roli zmiany pozycji to i tak zwykle chwilę trwa.
Z jego atutów to zdecydowanie ułożona prawa noga, piłki na nos zwykle są posyłane, młotek w nodze też jest.
Stanie na nogach i gra tyłem do bramki to dla mnie największe zaskoczenie w grze Memphisa, świetnie utrzymuję się przy piłce a potrafi obrócić się z niejednym olbrzymem i nawet wygrać z nim walkę o piłkę, na prawdę ma silne kopyta.
Gra kombinacyjna też na najwyższym poziomie.
Podsumowując to Depay jest idealnym rozwiązaniem wręcz mogę powiedzieć, że bardziej kompletna wersja Dawida Villi bo wzbogacona o warunki fizyczne.
Ten zarzut o premier League jest już nieaktualny, grał tam jako dzieciak i w dodatku z Van Gaalen i Mourinho, daj szansę chłopakowi bo jestem pewien, że wejdzie na poziom,dwa wyżej w nowym klubie
1
@Gonzo349 mogli by o nim dużo więcej powiedzieć, nie ma go już 5 miesiąc i wiemy tylko tyle,że jest na siłowni i kolano ma się już dobrze
0
@MaziFCB żebyś się nie zdziwił
0
@TheNekro94 to nie jest około 5 lat?
1
@norbi77 no było by miło i ogólnie moja wieś by nie zasnęła tej nocy, się bije się powtórki z ćwierćfinału i porażki w następnej rundzie
1
@Fabik na szczęście silnik się zmienia xD
0
@Barcza223 niby tak, ale lepszy def i ociera się o gang gulita
0
@Emhyr a freixa raz już do City nie uciekł
0
@JohnnyBarca korona czy się utopił?
0
@FCB24 trzeba czekać na białą tuze która wyjdzie przed szereg i powie czarnym, że wasze serca pompuje krew najsłabszych z plemion i znów ich sztywniytko ustawić
5
@itmustbejoke przecież ku powinniśmy mieć mistrza 2017 i 2014
3
@Comentateiro skoro zabawa to chce pozostanie Koemana, niesamowicie zżyłem się z obecną Barca
1
@LeoMessi1994 nie przypominam sobie, żeby Kane miał z jakimś obrońca problem, nawet z Van Dijkiem potrafił pile zgasić, lewego raz już Langlet wyczyścił
7
@Comentateiro załóżmy pierw że mamy 20 mln żeby pierw wypłacić Koemanowi odszkodowanie a potem zatrudnić nowego trenera.
0
@AmigoBlancos Florentino macka Perez
0
@Kengo zaczyna się robić ciężko bo 15 talentów w pomocy nie zmieścisz, nie możesz też grać samymi juniorami no i doświadczenie też się przyda, moim zdaniem będzie trzeba postawić na młodzież i stworzyć kręgosłup.
Moriba, Pedri, De Jong okej?
Ale na ławce kto? Roberto, Puig na tę chwilę, ale w obwodzie jest Alenia, Nico, Jandro, Monchu i pierdyliard talencikow
0
@ArterkHD nie lepiej wypożyczyć i mieć wszystko w dvpie?
0
@BarcaInfo kurde kiedyś to się parę tygodni czekało za wynikiem s teraz raz, dwa
0
@ViscaBarca123 taki z wizją na defensywnego, myślisz, że to mogło by chodzić?
0
@Yosemite przecież to nie Salah
1
@Lament o Rayanie jeszcze nie było
0
@tomasz.s94 trener ma najwięcej do powiedzenia co do transferów
4
Mistrzostwo Atletnie nie boli, Jazda z Królewskimi!
1
@juliacicha jazda Julcia z tymi głąbami