0

@tomek8756 no Chelsea - Real to ostatni raz grali uuu z 10 lat temu razem. Poza sparingiem w 2014

1

@tomek8756 brzmi świetnie, ale takie akcje kończą się dramatami prawie zawsze, nie szkoda se głowę zaprzątać?

9

Lubię określenie potężna Premier League.

0

@Encore ale masz piękny Avatar!

0

@daniel32778 dziecię się, że Leo ma taką umowę jaka ma

0

@Masterix wrócić nie wróci bo z jakiej racji. Został sprzedany i jest zarejestrowany w Interze. Ew sprzedaż

0

@busquets5 co ma średnie Depay?
Nie ma co prawda metra 90 ale kopyta ma silne, zaryzykowałby stwierdzenie, że w tym aspekcie jest jednym z najlepszych wśród profesjonalnych graczy.
Pamiętam jak na plecy brał sobię Nzonziego, innych sporych rozmiarów murzynów z Ligue 1 i dawał sobię świetnie radę.
Sama muskulatura też pełna profesja, każdy mięsień widać.
Memphis jedyne czego u niego nie zauważyłem to walka o górne piłki przy dośrodkowaniach, ale w sumie w Lyonie mało kto to potrafi więc robi to Depay.
Młotek w nodze to też jego wizytówka.

Teraz doczytałem na dole komentarze.
Depay moim zdaniem ma potencjał być lepszym Davidem Villą

0

@Rourke to jest trochę niepokojące

0

@Yosemite Sancho?

0

Odwołajmy to Euro i śmieszna kadrę do końca pandemi

0

@TheNekro94 Nazario długo długo nic Ibra i potem Robert, Van Basten, Suarez i tak dalej u tak dalej

1

@Przemek2323 umówmy się, prawdziwy lockdown by zadziałał, ale nie w tym kraju. Dużo w tym racji, obostrzeń by nie było gdyby wszyscy chodzili w maseczkach kiedy trzeba, nie robili sobie spotkań, i nie łamali obostrzeń.
My jeszcze nawet nigdy nie przestrzegaliśmy tych obostrzeń a narzekamy, że znów trzeba je przestrzegać xD

3

@tmQbassive grypsujesz?

2

Dziś na nocy pękło parę flaszek. Kolega jest emerytowanym klawiszem. Wiem już wszystko o mordach i więzieniach, pytajcie ja odpowiem

0

@S20th z United strzelił dwa sezony tenu

0

@Encore chłopak zapomniał co to znaczy szybkość w Hiszpanii

1

@Ciule123 słusznie, bardzo dobra decyzja. Abatra upadło mocno od 2019/18

0

@LeoMessi1994 pewnie że tak ogólnie CKM < XIB ale z leciutka przewaga tylko

11

@banann16 no i czego nie rozumiesz?

1

@jedrek7000 @Sulimo kolega Ci powie,że to wcale takie nie niemożliwe;D

0

@Dawid66 idziemy na przystanek?

2

@FCB24 De gea - Carvajal, Ramos, Torres, Alba - Busquets, Thiago, Pedri - Ansu, Ferran, Oyarzabal

3

@Bobo25 stary. Laporta to stary dobry znajomy i współpracownik Bartomeu i Rosella o czym Joan w kampanii zapomniał powiedzieć a Font zapomniał tego wykorzystać.
Z PiSu trafiliśmy w ręce PO, niestety nie mniejsze tylko inne zło;(

1

@Sulimo jak umrzeć to tylko jak Jax Teller. COME JOIN THE MURDER

3

BVB vs Porto. Oby tradycja została podtrzymana i co roku jeden z półfinalistów to był mniejszy klub!
Monaco, Roma, Lyon, RB, Ajax!

0

@Pietraszko w sumie niech Portugalia zbiera punkty, oby Francję przeskoczyli!

0

@Oskar00 pierdu pierdu.
Vini za 4 miesiące będzie mieć 21 lat a chłopak od końcówki 18/19 stoi w miejscu i nie poprawia się w żadnym aspekcie, nawet powiem że stracił trochę tego depniecia.
Prędzej pozbędą się go z Realu niż zrobi tam karierę, przypominam, że jego trzeci sezon zaraz dobiegnie końca, dużo wody upłynęło

0

@Xxxbarca4ever już kiedyś były. Poza tym jako trzeci komplet były by bardzo ładne

0

@4drian0 podobnie było z obecnymi strojami a tych żółtych paseczków nawet nie widać;)

0

@Joe_Pesci kontrakt się zaraz kończy na szczęście;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?