jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dani13 no jeżeli ktoś jest głupi to jednak lepiej żeby decydował
0
@RomanHoffer zacznijmy od tego że jak masz kasę to nie pompujesz go w Cracovię xD
0
@Ratamahatta 10 luty 2013 i pierwsza bramka w lidze
0
@Bobo25 a rączej dwie bo reszta to nonsens
0
@karlu105 ważne żeby był pełny a nie!
1
@tobiasson92 mówię, powinno się odpuścić reprezentację na najbliższy czas, wirus FIFA Plus wirus Covid to źle połączenie
2
@busquets5 odpadliśmy rzutem na taśmę? Rzucam to się na na mordę
8
@DanielOOL no ja tak myślałem ostatnio przy transferze Villi, Fabregasa. Miałem z 13-14 lat.
1
@Rewolucja123 nie czepiaj się :D
1
@kamilop z jednej strony tak a z drugiej to linia pomocy składała by się z :
Pedri, De Jong, Busquets, Moriba, Puig, Orellana, Nico, Roberto ( ew)
Trochę nie za młoda linia żeby zdobywać trofea? Nie zrozum mnie źle, też bym chciał, żeby oni sobie grali w pierwszej drużynie, ale co za dużo to nie zdrowo, zwłaszcza, że jest jeszcze Collado i Konrad blisko pierwszej drużyny.
Za dużo młodych, niestety
2
@zuzankamua kolejne dziewczę na serwisie! Uważaj na mistrzów podrywu
1
@kuz mam chyba identycznie. Jestem tu dekadę a nie czuje się Znany w ogóle
2
@Zip zmiana pokoleniowa powinna nastąpić na ten tych miast. Forma u oby panów jest wysoka, ale wiek powinien dać grę Ter stegenowi
0
@BartqRKO niby tak, ale w butach chodzę zawszę w tych samych a jak już ktoś je reklamuje to znajomi którzy polecają, a i tak najczęściej kupuje takie same
0
@Homeopata8989 jak dobrze pamiętam to gorsza drużynę z Liverpoolem i Monaco, pecha z Totkami i Sterlinga z Lyonem
0
Działają na was reklamy? Osobiście powiem,że jak widzę na siłę wepchną reklamę to mnie to tak zniechęca do produktu że to jest szok. Nawet podświadomie unikam tych reklamowanych produktów z tego wszystkiego. No a jeżeli chodzi o sprzęty, elektronikę, RTV, AGD itp itd to tylko i wyłącznie poczta pantoflowa.
3
@BarcaInfo zabawa się zaczyna
2
@ObiektywnyKibic121 idealny pod West Ham, Burnley lub gdzieś nisko w premier league
3
@pax ja najbardziej lubie gdy ktoś robi składy na irzyszky sezon u wrzuca jakieś nazwisko z dvpy lub jakiegoś wychowanka który nawet pierwszej drużyny na treningu nigdy nie widział;)
1
@szkutnik91 Kante, Kimbebe, Sterling i Boateng vs Modric
5
@maatiixx ogólnie jak oglądam Real to zawsze mam wrażenie,że żeby im zdobyć bramkę trzeba wznieść się na coś super, albo po prostu nie strzelisz. Im po prostu ciężko bramki się strzela, trzeba się napocić.
Jak oglądam Barcę to czasem na początku akcji już widać,że to będzie gol
18
Chyba jednak dobrze,że nie wygraliśmy z PSG :D
2
Po prostu już powiedzmy sobie, że Real wygra tą ligę mistrzów. Będzie łatwiej
0
@masq myślę, że Cou i Griezmana da radę sprzedać tylko...
Oboje mają profil centra drużyny, a drużyny z topu mają centra - Chelsea teoretycznie nie ma takiej dychy na poziomie Griezmana, ale Ziecha na poziomie Cou już tak, może Milan, ale to max. Upatruję szans w Juve bo Dybala no wiadomo..
0
@ViscaBarca123 kurde, nigdy mi tak sezon szybko nie zleciał!
2
@JohnnyBarca napluł na magicala? XD
1
@Janiama zdrowia życzę! Wszystko możesz sobie odpuścić, się żebyś mógł jakiś sport jeszcze pouprawiać!!
0
@kkbarca Maciej ma około 50 lat, nie prawdę było by cudownie gdyby wzrok się polepszył ale po prostu nie
2
@LeoMessiah piłka nożna jest poważnym sportem 30-40 lat, chyba nie myślisz że jesteśmy już przy suficie możliwości tej dyscypliny?
1
Moje typy to
Real - Chelsea
BVB - Porto
City - PSG
Bayern - Liverpool