11

@LeoMessiah no ja nie byłem, ale będę, będę gdy tylko otworzą stadiony. Lece, urlop, chorobowe nieważne
Ogólnie to sporo pieniędzy, ale nigdy sobie nie wybaczę jak Leo na żywo nie obejrzę

22

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca @Chakalaka @wroclawianin89 wiem jak jest panowie, ja po prostu uwielbiam smak Zatasia... Próbowałem polskiego kraftu i szczerze mi nie smakowało, niestety, bo opinię słyszałem dobre.
No a co jestem u naszych południowych sąsiadów to degustuje w tamtym browarze bo po prostu bardzo mi smakują, ale to chyba aura gór, wysiłku, chodzenia itp może robić swoje!
Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia, bo pewnie czytacie rano!

0

@MesQueUnClub_87 od siebie jeszcze dodam, że przygodę z siłownia i takim stylem życia polecam zacząć od samej regularności. Po prostu ćwicz sobię do momentu w którym powiesz sobię,że to Co się naprawdę podoba.
Mam mnóstwo znajomych którzy zaczęli, zrobili badania, kupili odżywki, sprzęty, ciuchy itp a skończyli po dwóch miesiącach bo po prostu to nie było dla nich, woleli inaczej spędzać czas, albo życie zweryfikowało ich.
Koledzy wyżej super wszystko napisali, ja od siebie proponuje po prostu ćwiczyć, bawić się i sprawdzić czy dasz radę żyć w ten sposób.
Po pół roku ćwiczeń już jesteś pewien, zebrałeś doświadczenie, wiesz co na ciebie najlepiej działa i co robisz dobrze a co źle. W tedy można bawić się w redukcję, masę, i specjalistkę całej zabawy z siłownia.
Ja wiele razy zaczynałem, niekonczyłem i to było słabe.
Od listopada poszedłem tą drogą o teraz po "niechlubnie" zrobionej masie zaczynam redukować prawidłowo dbając o szczegóły których na początku nie znałem albo nie byłem ich świadom.
Ja naprzykład rzadko albo wcale ćwiczę indywidualnie mniejsze mięśnie, po prostu dwugłowy, trójgłowy ramienia nie kształci się u mnie zadowalająco gdy ćwiczę go indywidualnie, najlepiej mi wchodzi gdy robię pompki i się podciągamy a tylko dobijam się indywidualnymi ćwiczeniami.
Pozdrowienia dla @Ramos9248 super wiedza!

1

@Sulimo ale masz intensywne dni o tych wulkanach

3

@VamosRakieta PSG to zaraz przestanie być zależne od siebie w tej lidze, oby Lyon za tydzień urwał punkty

0

@MESSIah16 MU to miejsce które od odejścia Fergusona stało się plejadą wypalonych lub upadłych gwiazd.
Nie wiem nawet jaką oni taktyka do końca grają.
Haalanda tam to fajny pomysł, ale jeszcze fajniejszym byłby prawoskrzydłowy, wreszcie prawoskrzydłowy

0

@Dawid445 tak potwierdzam

3

@th@les oby awansowali

2

David Foster Wallace umarł, ja gonie pieniądze. Choć tylko dla mnie on żyć umiał i to co, że w książce.

0

@Rewolucja123 dobra tam, Bayern też taktycznie niczego super nie prezentuje a mecze wygrywa intensywnością i impetem. To się liczy!

1

@MesQueUnClub_87 da się, ale to rzadki przypadek i raczej podejście w 100% profesjonalne.
Ogólnie żeby tak się bawić to musisz mieć na to pieniądze, badania i czas.

Ćwicz sobię jak ćwiczysz masa a redukcja różnią się tylko bilansem kalorycznym.
Jeżeli pierw zbudujesz mięśnie na masie to na redukcji zrzucisz masę i zostaną mięśnie, ale tylko gdy będziesz ćwiczył.
Pamiętaj na redukcji o śnie, regularności i o tym, że siła i tak Ci spadnie. Jeżeli wyciskasz 100 kg na płaskiej to na redukcji tego nie powtórzysz i nie staraj się zajeżdżać bo nie zregenerujesz się odpowiednio a to jest kluczowe na redukcji

5

Jak piwo to tylko czechskie, słowackie.
zateckyteam

1

Komentarz usunięty

2

@Encore nie no, Dembele 2 wyżej

0

@Kleps0n kosa z Krakowem to synonim chłopie:D

2

@GeneralXavi zatecky, zatecky i długo, długo nic...

0

@masq zwłaszcza gdy kosę dostajesz

0

@RosjaninBut myślałem że Torres a wyślesz

0

Błagam nie wchodźcie

0

@Coutinho007 a czasem za Arthura nie dostaliśmy 70 a za 60 nie przyszedł Pjanic?.
Po odliczeniu Pensji bylibyśmy na plusie 2 mln

0

@Mistrzu888 nie takie patyczaki tam grają i jest z nimi dobrze.
Chodzi bardziej o to ci będzie miał na koniec w gablocie, to by było coś.
Z resztą w Anglii dużo bardziej szanowane są gwiazdy, takie jest moje wrażenie.

0

@MarioVeB! Wiatr, śnieg to najgorsze

0

@busquets5 głupi tam siedzi. Jakby wysłał tylko SMS do władz top 6 w Anglii to by kredyty na niego wzięli. Jednak zabawa i samba ważniejsza w brudnej Francji

2

@bari_94 150 tysięcy

0

@Krzychuuuu14 pół roku to bardzo długo. Oby jeszcze formę pokazał i na euro pojechał

0

@Survier ja wiem,że to kupa kasy, jednak zastanawiam się czy my powoli na prostą wychodzimy czy nie

0

@Dembouz1899 czyli co?

0

@mekston za rok dojdziemy dalej i jak przegrany to skromnie po wyrównanym meczu

0

No dobra, to jak jest z finansami Barcy? Mecze są, jedyna różnica to brak kibiców na stadionie. Czy my nadal jesteśmy takimi bankrutami czy jednak mamy już pewne środki na pensję i ruchy transferowe.
Dług długiem, nie wyjdziemy z niego bez nowego kredytu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?