La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

5

Jak piwo to tylko czechskie, słowackie.
zateckyteam

5

@jeyx77x Cudze chwalicie ,swego nie znacie....

3

@jeyx77x
Widzę, że kolega nie zna polskiego kraftu.

4

@PatrykBarca W tym wypadku jest to 100% prawdy. Akurat w świecie piwnym absolutnie nie mamy się czego wstydzić.

3

@jeyx77x Žatecky to akurat średnie czeskie piwo, z czeskich polecam Ci Czerną Horę, Bernarda i Pernštejna (to jak będziesz w okolicach Pardubic, bo w sieciowych ciężko znaleźć).

A jak dobrze kolega Ci napisał, polskich piwek na poziomie jest co niemiara. Mi jakiś czas temu zasmakowało Piwo na Miodzie Gryczanym z Browaru Jabłonowo - to jest sztos po prostu. W Biedrze powinieneś znaleźć.

0

@jeyx77x jak dobre piwo to tylko krafcik

0

@PatrykBarca @Chakalaka @wroclawianin89 wiem jak jest panowie, ja po prostu uwielbiam smak Zatasia... Próbowałem polskiego kraftu i szczerze mi nie smakowało, niestety, bo opinię słyszałem dobre.
No a co jestem u naszych południowych sąsiadów to degustuje w tamtym browarze bo po prostu bardzo mi smakują, ale to chyba aura gór, wysiłku, chodzenia itp może robić swoje!
Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia, bo pewnie czytacie rano!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?