- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1191 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1191 Culés
0
Z jednej strony w tym roku w LM nie doszło do kompromitacji na jej zakończenie (ostatni mecz) jak w ostatnich 3 edycjach, ALE de facto w samej LM, a szczególnie fazie pucharowej to jednak zaliczamy grube wpadki od sezonu 16/17:
W 5 kolejnej edycji LM w fazie w której odpadamy, przegramy jedno spotkanie przynajmniej 3 bramkami. W sumie w ciągu ostatnich 5 edycji LM zaliczyliśmy aż 7 takich porażek.
0
@mekston za rok dojdziemy dalej i jak przegrany to skromnie po wyrównanym meczu
2
@mekston dla odmiany w tym roku doszło do kompromitacji w przedostatnim meczu. Ot taka różnica.
0
@mekston W 2015/16 zaczęły sie kompromitację z Atletico 0-2 to był żałosny wynik
0
@Arnold1234 bez przesady, Atletico było mocną ekipą i jednak dwubramkowa przegrana z ekipą która doszła do finału LM i walczyła o ligę niemal do ostatniej kolejki (gdzie liga rozstrzygała się na >90pkt) to nie jest kompromitacja.
To był zawód bo wiemy jak świetnie graliśmy do kwietnia w sezonie 15/16. Do tego warto zrozumieć też skąd się zrobiło to 2-0. Przez długi czas było 1-0 i to był wynik dający awans Atleti, więc Barca cisnęła, a Atleti jak to Atleti było zamknięte. Suarez miał swoją okazję wówczas koło 70 minuty o ile pamiętam, a potem byliśmy bardzo odsłonięci - i poszła 2 bramka.
Co więcej w samej końcówce powinniśmy dostać rzut karny za zagranie ręką w polu karnym przez Atletico, a 2-1 dawało dogrywkę. Żadna kompromitacja, rozczarowanie z powodu braku awansu - tak, ale zachowujmy słowo kompromitacja na co faktycznie jest kompromitujące.
1
@Bobo25 tak, w ostatnich 3 latach byliśmy w stanie w fazie w której odpadamy zaliczyć co najmniej 1 raz połowę z 3 straconymi golami (Liverpool, Bayern, PSG)