jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@eckov Konrad wycieczka De La Fuente
0
@matelkoveb jak wspomniałem wczoraj, ten balonik akurat ma bardzo silny materiał i presja tylko musi go rozwijać, tak tworzymy zwycięzców
1
Jwk on łydkę naciągnął? W ogóle tego nie widziałem.
Kurde, blisko Achillesa, trzeba uważać
1
@BarcaInfo piękna wiadomość
0
@Bartek22 no dla mnie jak wyobrażam sobie starcie z Pedrim na boisku to nie mam pojęcia czym mnie zaskoczy, dla mnie jest to duży plus, aczkolwiek możesz mieć rację
0
@Beztroskii jednak mi się wydaje, że gdy wszyscy jadą na dupach to możesz byle piłkę na palę wrzucać i piłka trafi do siatki, Guardiola miał wszystko i taktykę i intensywność
0
@Beztroskii jak zawsze LUKA w zespole!
2
@Janiama po twoich postach na temat czcigodnego Bayernu na to uwagę zwróciłem. A w piłkę też się trochę do gry wróciło i też inaczej się patrzy, człowiek mądrzeje całe życie a umiera głupcem:)
5
Wczoraj w meczu podobno grał Papu Gomez, Navas, Rakitic czy De Jong a ja kompletnie ich nie widziałem, dopiero po meczu zauważyłem, że ktoś tu napisał o występie a raczej jego braku Papu. Tak się powinno grać
0
@marcin62 ja dziś pierwsza dniówka od miesiąca xD
2
@dv7wisnia w piłce chodzi o to żeby popełnić mniej błędów bo nawet w najlepszych meczach tych najlepszych oni popełniali głupie błędy i złe decyzję.
Dlatego nie można sądzić jak kolega Rewolucja ponieważ to co widzimy my to nie jest to samo co widzą piłkarze na boisku. Piłkarz ma zawsze do podjęcia min 2 decyzję i nieważne która podejmie może być dobra, nie można kogoś źle ocenić bo strzelił a nie podał bo jakby strzelił to był gol, można kogoś skrytykować, że nie trafił do bramki albo że oddał słaby strzał, ale nie że zrobił coś nie po myśli kibica. Jest też coś takiego jak wartość dodatnia, czyli coś co oferuje piłkarz dodatkowo, ale to inna para kaloszy. Temat rzeka.
Liczy się to kto na kim wymusi mniej błędów
0
@LeoMessiah możliwe, potencjał podobny do Thiago
0
@insp1re może było późno, albo na oczy źle widziałem, ale nie wydaje mi się, że napisałem tam że M'bappe nie był na poziomie Pedriego, przecież to jasne że to jest inny poziom, ale czy potencjałem się różnią? Oboje zrobią wielkie kariery, tego pewien Jestem
5
Z jednym trzeba się z pięknym Holendrem zgodzić.
Liczy się determinacja i ciąg na bramkę, taktyka to drugorzędną rzecz.
Chyba nie można temu zaprzeczyć, Real w ten sposób wygrał trzy ligi mistrzów z rzędu, Bayern wygrał sextet i trzeba sobie jasno powiedzieć,że taktyka Zidane, Flicka to z najwyższej półki nie była, żaden z nich to Conte i ich drużyny po prostu szły jak po swoję, czasem bez większego pomysłu, ale z piękną determinacja i co jasna umiejętnościami indywidualnymi.
Z resztą Liverpool Kloppa to również chory pressing i wyprucie płuc w każdym metrze boiska. Co jeszcze! Enrique i MSN to przecież podobna historia, atak, atak, naskok na rywala potężnym atakiem i bramki wpadały same.
Ile było meczów w tym sezonie gdzie decydowała intensywność? Na pewno wczoraj, Bilbao 2-1, Celta, Villareal na początku sezonu, ogólnie w meczach mamy takie dobre półgodziny gdzie idziemy jak burza i potem zaniki koncentracji i wypadamy z transu, nie potrafiła często drużyna utrzymać impetu a czasem nawet nie zdążyła go złapać bo obrona już zawaliła bramkę.
Wczoraj obrona nie popełniła żadnego błędu który mógł wpłynąć na morale, pewność siebie czy wybić nas z impetu i to właśnie w tym należy widzieć nas sukces!
Jasne,że Busquets miał fajną i swoją grę wczoraj bo De Jong i Pedri mogli zająć się środkiem i tylko środkiem dzięki Albie i Destowi którzy na bokach byli i z tyłu i z przodu. Jak mało trzeba było żeby wykorzystać najlepsze atuty Busquetsa? Wystarczyło dać mu kogoś kto za niego pobiega a jemu odda piłkę i rozegranie ( oczywiście pozostałej dwójce nie zabiorę tego co robili przy piłce).
Kluczem jest intensywność i determinacja, zgadzacie się?
1
@busquets5 to będzie nasz Ramos. Wynalazek Koemana
1
@xVENUMx Adblock na FCB
0
@Hawajczyk nigdy nie chodziło mi, żeby przewyższyć Pedriego od M'bappe Haalanda czy Sancho. Niektórzy nie zrozumieli.
Chodziło mi bardziej, żeby wyróżnić jakia co ma od początku Pedri i jak bardzo mi imponuje jego głowa.
Co by nie mówić w młodym wieku łatwiej jest grać w ataku niż ciągnąć zespół w pomocy i być kluczowym elementem.
Nadal utrzymuje, że Pedri to największy talent, nie patrząc w ogóle na to co osiągnął bo po co jak ja mówię o sanym potencjale, przecież ten chłopak w wieku 16 lat grał w seniorskiej piłce i był kluczowa postacią, to mąkę osiągnięcie?
2
@Rysiu żaden z nich to przez chwilę nie był nawet poziom Pedriego
4
@Bartek22 każdy z nich jest też starszy i bardziej doświadczony. W ruchach Pedriego idzie się zakochać, też na początku myślałem że to minus a dziś twierdzę, że to jest jego wyjątkowość i coś co sprawia rywalom problem. Kolejny plus czyli swój styl poruszania się
1
@Gomess Ale pierwszy z dość mocnego materiału
53
Porównanie teraz Puiga do Pedriego to debilizm.
Jestem pewien, że Pedri pojedzie na euro, największy talent w linii pomocy oraz chyba największy talent w ogóle ostatnich lat. Halland, M'bappe, Sancho? Jasne, że tak są świetni, ale każdy z nich bazuje na sile, szybkości czy dryblingu, jednak nikt z młodych nie ma takiej głowy jak Pedri, w dodatku płuca, odbiór i gra w destrukcji przewyższają niejednego weterana.
A co mi tam, grą z tyłu Pedri przewyższa Camavinge, Belinghama czy Tonaliego. Transfer tego chłopczyka to jest arcydzieło. Koeman jest tym który dał mu szansę i do końca kariery młodego Hiszpana będzie trzeba wyróżnić Koemana za to, że to on na niego postawił
0
@MaziFCB syn naszej legendy
0
@Kamiloza91 pogadamy w lipcu
1
@Encore najbardziej niedoceniony talent wśród młodych
2
@Yosemite pamiętam petardę Dembele w meczu z Chelsea
1
@barcelonaLM Juve wypieprzyć będzie musiało Ronaldo. Przecież jak oni Sudetto nie zdobędą z Ronaldo w składzie to będzie hit
1
@chavez oby, Juve może pozbędzie się Ronaldo
4
@Encore Dybala miał ten sezon gdzie po prostu rozwalił system.
Chyba 16/17 gdzie dostawał piłkę i jej nie mógł stracić, dziurka za dziurką.
Zamiast zrobić w tedy krok do przodu i uśmiechnąć się do Pepa Guardioli który jeszcze ir miał Bernardo Silvy to został w brudnym Turynie w który musisz grać na grzmota i weź tu graj.
Moim zdaniem od trzech lat Dybala nie dość że w miejscu stoi to trochę się cofa.
Pamięta ktoś w ogóle Dybale z jakąś nagroda Statystyka, rekordem, wyróżnieniem, osiągnięciem? Kiedyś stawiany obok De Bruyne czy Neymara jako Ci którzy zrobią show po Leo&Cristiano.
Skończyło się a raczej kończy się
4
@filipVeB też mi się wydaję, że postawi na Moribe albo Puiga
1
@KacperVEB Mingueza pokazał jak należy grać z dobrymi zespołami. Kopać ich i na dupie jeździć to ich zniechęca