La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

konto usunięte

1

Freixa powiedział że jeśli Lapi będzie chciał to jest do jego dyspozycji. Myślicie że to rzucenie sponsorem było prawdziwe? Font coś wspominał że faktycznie widział papiery ale czy jemu wierzyć. Jeśli Joan by sie dogadał z Freixą to byśmy mogli pójść na porządne zakupy w lipcu.

0

@Emhyr Wolał bym przemyślane niż porządne mam uraz do transferów do nas patrzac na to ilu tutaj zawodników zapomniało jak się gra w piłkę...

1

@Emhyr Przecież sam szef tej firmy potwierdził negocjacje z Freixą.

0

@Coutinho007 Myślisz, że taki Halaand nie sprawdziłby się?

konto usunięte

0

@Pawel13sz jeśli faktycznie tak było to Laporta powinien pogadać z tym sponsorem razem z Freixą.

konto usunięte

0

@Coutinho007 porządne miałem na myśli klasy światowej 9 i solidnego środkowego obrońcę na ten moment przynajmniej w mojej opinii tylko tego brakuje.

0

@Emhyr Haaland i De Ligt to marzenie.

0

@Emhyr a freixa raz już do City nie uciekł

0

@Pawel13sz Tego nie powiedziałem, ale czy Wiking do nas trafi? No wątpię :/

0

@Coutinho007 Może po sprzedaniu Coutinho, Dembele i Griezmanna trafi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?