1

@Janiama ten Koeman i przedewszystkim jego sztab ładnie czytają.
Nawet widać ostatnio,że jak są mecze gorsze to nie są tak złe jak te z Alaves, Cadiz czy Getafe. Jest widoczny progress

2

@Majsteer znaczy zmęczenie. Wiesz, nie ma regularności nikt w tym sezonie. Ten sezon jest popierd***** a nawet takie anomalie jak śnieg w Hiszpanii nie pomagają nikomu.
Dembele musi chwilkę odsapnac i myślę,że trochę pogoni w statystykach, uważam, że 10-10 wykręci spokojnie

0

@Jonyx jak ci dadzą skierowaniem do laryngologia to siła cię tam zaciągną?

6

Kolejny mecz bez debiutu chłopaków w Brighton. O ile Moder jest na ławce to Karbo już tam nie ma. Szkoda,oby zaczęli grać

0

@Rewolucja123 stawiam , że celem Koemana jest stworzenie środka pola który będzie w stanie razem wybiegać 30 kilometrów czyli Roberto i De Jong. Jestem za tym rozwiązaniem, Roberto może nie jest tak pewny jak Busquets gdy ma na sobie pressing ale wiem że zawszę wróci i pomoże w każdej sytuacji.
Może w środę Dest dostanie trochę minut i liczę na więcej szans dla Moriby:)

0

@Filipfcb2000 oglądam Lyon i Depay gra naprawdę kapitalnie, 90% zagrożenia Lyonu to właśnie on. Jego liczby było by conajmniej 2,3 razy lepsze gdyby Kadewere, Tako Ekambi itp wykorzystali jego precyzyjne wyrzutki i dogrania

2

@Rewolucja123 bardzo imponowały mi powroty i zagęszczenie studia pola. W pierwszej połowie Bilbao nie stwarzało nam zagrożenia

0

@sintesox ostatnio więcej siedział niż grał. W środę też odpocznie

0

@PatrychoO Aroujo dostanie bo się więcej osób zainteresuje z uwagi na warunki fizyczne. To może być karta grywalna do torsów a wy się nastawiajcie na Pedriego który nawet na karcie 95 szaku by nie zrobił

0

@BarcaInfo dostał pół roku potem coś pograł, kontuzja i Barcelona z niego zrezygnowała. Szkoda chłopaka

0

@kodi77 ja wam mówię, Mingueza to będzie tutaj legenda

0

@kaamil1910 to ten Turek czy inny beżowy co ojciec mu zniszczył prawdopodobnie zdrowie i zrobił z niego drugiego Lewego?

0

@Szicek10 przyjdzie w czerwcu

7

We wrześniu i październiku pisałem, że nie zdziwię się jeżeli nasz środek będzie złożony z Aroujo i Umtitiego. Potwornie mnie wyśmiano.

No dziś wszystko wskazuje na to że taki środek zobaczymy z PSG, byłbym w tedy dosyć spokojny a na pewno bardziej niż z Langletem

1

@cules100pro Roma nie złapała...

9

@Kondziubarca no pewnie, z resztą zwolnienie trenera i zatrudnienie nowego to pewnie 15 milionów których nie mamy

17

Antoine Griezman - półtora roku w Barcelonie i uwaga 25 goli i 10 asyst.

Na kogoś kto nie powinien tu nigdy trafić to całkiem nieźle, co?

29

Mogli by pięknego Holendra z Lyonu spróbować ściągnąć a nie...

1

@Janiama 5 bramek Griezmana w styczniu jeżeli się nie myle.
Jeszcze Leo przescignie z rekordem:D

0

@Janiama pan piłkarz. Euro jest jego

1

@parpe większości piłkarzy to żart bo na sporej liczbie zarobiliśmy albo nawet nie straciliśmy

0

@Rewolucja123 Laporta poza nazwiskiem nie ma nic ciekawego do zaoferowania

1

@ksobi to niech postawią się wszyscy, ludzie mają zbyt dużo do stracenia, żeby tak ryzykować.
Na ich miejsce jest kolejnych 15

1

@MesQueUnClub96 wybaczam, późno jest Xd

1

@MesQueUnClub96 mi się coś tu nie zgadza. RONALDO w lidze nie ma już 2,5 roku to ponad 76 kolejek pewnie koło 90. To skąd 56 kolejek?

3

@Rust_Cohle mają nie wykonywać rozkazów? A ich rodziny ty utrzymasz jak ich z roboty wypierdolą?

1

@Rust_Cohle tym razem nie śmieszne

1

Wiadomo coś o Bieliku?

0

@Yosemite kto wie co się w lidze mistrzów z ich udziałem wydarzy

0

@PatrychoO prędzej PES.
Aczkolwiek ciekawe co będzie w tych odsłonach w 2022

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?