jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama ten Koeman i przedewszystkim jego sztab ładnie czytają.
Nawet widać ostatnio,że jak są mecze gorsze to nie są tak złe jak te z Alaves, Cadiz czy Getafe. Jest widoczny progress
2
@Majsteer znaczy zmęczenie. Wiesz, nie ma regularności nikt w tym sezonie. Ten sezon jest popierd***** a nawet takie anomalie jak śnieg w Hiszpanii nie pomagają nikomu.
Dembele musi chwilkę odsapnac i myślę,że trochę pogoni w statystykach, uważam, że 10-10 wykręci spokojnie
0
@Jonyx jak ci dadzą skierowaniem do laryngologia to siła cię tam zaciągną?
6
Kolejny mecz bez debiutu chłopaków w Brighton. O ile Moder jest na ławce to Karbo już tam nie ma. Szkoda,oby zaczęli grać
0
@Rewolucja123 stawiam , że celem Koemana jest stworzenie środka pola który będzie w stanie razem wybiegać 30 kilometrów czyli Roberto i De Jong. Jestem za tym rozwiązaniem, Roberto może nie jest tak pewny jak Busquets gdy ma na sobie pressing ale wiem że zawszę wróci i pomoże w każdej sytuacji.
Może w środę Dest dostanie trochę minut i liczę na więcej szans dla Moriby:)
0
@Filipfcb2000 oglądam Lyon i Depay gra naprawdę kapitalnie, 90% zagrożenia Lyonu to właśnie on. Jego liczby było by conajmniej 2,3 razy lepsze gdyby Kadewere, Tako Ekambi itp wykorzystali jego precyzyjne wyrzutki i dogrania
2
@Rewolucja123 bardzo imponowały mi powroty i zagęszczenie studia pola. W pierwszej połowie Bilbao nie stwarzało nam zagrożenia
0
@sintesox ostatnio więcej siedział niż grał. W środę też odpocznie
0
@PatrychoO Aroujo dostanie bo się więcej osób zainteresuje z uwagi na warunki fizyczne. To może być karta grywalna do torsów a wy się nastawiajcie na Pedriego który nawet na karcie 95 szaku by nie zrobił
0
@BarcaInfo dostał pół roku potem coś pograł, kontuzja i Barcelona z niego zrezygnowała. Szkoda chłopaka
0
@kodi77 ja wam mówię, Mingueza to będzie tutaj legenda
0
@kaamil1910 to ten Turek czy inny beżowy co ojciec mu zniszczył prawdopodobnie zdrowie i zrobił z niego drugiego Lewego?
0
@Szicek10 przyjdzie w czerwcu
7
We wrześniu i październiku pisałem, że nie zdziwię się jeżeli nasz środek będzie złożony z Aroujo i Umtitiego. Potwornie mnie wyśmiano.
No dziś wszystko wskazuje na to że taki środek zobaczymy z PSG, byłbym w tedy dosyć spokojny a na pewno bardziej niż z Langletem
1
@cules100pro Roma nie złapała...
9
@Kondziubarca no pewnie, z resztą zwolnienie trenera i zatrudnienie nowego to pewnie 15 milionów których nie mamy
17
Antoine Griezman - półtora roku w Barcelonie i uwaga 25 goli i 10 asyst.
Na kogoś kto nie powinien tu nigdy trafić to całkiem nieźle, co?
29
Mogli by pięknego Holendra z Lyonu spróbować ściągnąć a nie...
1
@Janiama 5 bramek Griezmana w styczniu jeżeli się nie myle.
Jeszcze Leo przescignie z rekordem:D
0
@Janiama pan piłkarz. Euro jest jego
1
@parpe większości piłkarzy to żart bo na sporej liczbie zarobiliśmy albo nawet nie straciliśmy
0
@Rewolucja123 Laporta poza nazwiskiem nie ma nic ciekawego do zaoferowania
1
@ksobi to niech postawią się wszyscy, ludzie mają zbyt dużo do stracenia, żeby tak ryzykować.
Na ich miejsce jest kolejnych 15
1
@MesQueUnClub96 wybaczam, późno jest Xd
1
@MesQueUnClub96 mi się coś tu nie zgadza. RONALDO w lidze nie ma już 2,5 roku to ponad 76 kolejek pewnie koło 90. To skąd 56 kolejek?
3
@Rust_Cohle mają nie wykonywać rozkazów? A ich rodziny ty utrzymasz jak ich z roboty wypierdolą?
1
@Rust_Cohle tym razem nie śmieszne
1
Wiadomo coś o Bieliku?
0
@Yosemite kto wie co się w lidze mistrzów z ich udziałem wydarzy
0
@PatrychoO prędzej PES.
Aczkolwiek ciekawe co będzie w tych odsłonach w 2022