0

@avexavi za rok kupisz za 1000 po co kupować teraz?

0

@Cou7_ley za 100 mln można 3 kadry zrobić.
10 inwestycji w postaci Pedriego i Aroujo

0

@FC1899Barca trochę smutne, że on setny mecz zaliczył w czwartym sezonie, spokojnie mógł to zrobić w 3 na samiutkim początku.
Messi w rok potrafił strzelić więcej niż Neymar przez 3,5 roku wow

2

@DaPi kuzyn taty wypadł z 4 piętra.
Wstał, otrzepał się i wrócił na górę jakby nigdy nic.
Ręką złamana i noga jak się okazało też, ale pierwsza reakcja normalna

1

@Coronado takich? Ani jednego

0

@Mixtape pora zamówić z neta

1

@Yosemite jak można zrobić 6 zmiian xD oni nie mają kierownika drużyny

0

@marcin62 polska to nie Europa po prostu

0

@KwaK i w Realu wszyscy zdrowi? To nielogiczne, chociaż ja babci też nie zaraziłem ale to pewnie przez to, że chodziłem w dwóch maskach jak schodziłem na dół i oddech brany w pokoju wypuszczałem na dole przez okno i tak w kółko:D

0

@NaFazieHitman to idzie za daleko

0

@Puyolex dostawał miesiąc, półtora i koniec, Watford

3

@Tomek_TF lewonożny skrzydłowy? Tylko napakowany dynamiczny i z petarda.
Bailey mi przychodzi do głowy, Kennedy też się odbudowuje

0

@Kacper1432 i jak gra Alba?

0

@Kacper1432 do momentu kontuzji Roberto było super, potem marazm.
Oby zaczął dzielić minuty z sympatycznym Hiszpanem i pomógł nam wygrać cokolwiek

0

@Quavosk Bilbao, Rayo, Atletico, Ajax, BVB, York City i to Chyba na tyle.
Pierw chciałem być jak Aguero z Atletico a nie jak Leo czy CR7 z Manchesteru

1

@Quavosk macki Sousy sięgają do Katalonii!

1

@Wossi61FCB tak, kiedy jak nie teraz, Moriba chyba przekonał do siebie i oby do końca sezonu stał się piłkarzem 13-14;)

1

@herbblaugrana Klopp odniesie sukces ale potem powinna nastąpić zmiana składu i trenera. Niemiec słynie z tego że robi że średniego skrzydłowego czy pomocnika top, a gdy ten odchodzi to przepada. Na topie utrzymał się tylko Lewy, Auba i Gundogan, to by było chyba na tyle.
Może Hummels, Subotic ale też to nie to samo.
Mane czy Firminho by przepadło bez Kloppa

2

@szymonbarca10 również grałem na tej pozycji i uważam, że drużyna nie pozwoliła mu rozwinąć skrzydeł, był autobus mało ruchu z przodu a skrzydła nie chodziły tak jak w pierwszej połowie

0

@th@les nie generalizuj

0

@Janiama twój ziomo mówił,że Moriba jak na debiut grał świetnie, zgadzasz się?

0

Konrad pokazał więcej od Trinką

0

Ten 21 letni bramkarz powinien dostać robotę w La Liga z miejsca.

0

@budel17 nie grał zle, 3 4 razy źle podał i to tyle

0

@Ratamahatta z Atletico i Celtą w wakacje robił różnice, teraz niestety sytuacja była inna, takie mecze to nie jest żaden wyznacznik

4

@insp1re plus to przedewszystkim życie.
Na emeryturę powinno się iść w wieku 50 lat, albo przynajmniej zmienić pracę na krótsza, łatwiejsza i mniej wymagająca.
Często jestem krytykowany za takie podejście, jednak u mnie w robotniczej rodzinie dziadek nadal pracuje a zdolny do pracy nie jest od 10 lat, fizycznie już nie dojeżdża.
Wujek 60 lat a wygląda na 80- wrak człowieka.
Często bliscy nawet emerytury nie dożyli, ja sobie nie wyobrażam takiego życia

0

@Tomo1989 a co on ma wspólnego z setkami?

0

@Encore game changer

0

@PatrychoO ja gram cały czas i w zasadzie znudzić się nie mogę, cały czas odkrywam coś nowego. Mam problem z dryblingiem skrzydłowymi, czasem nie potrafię takim Neymarem pograć pięknie dla oka.
Testuję się powoli na najwyższym poziomie a karierę chciałbym zacząć na poziomie Legendy.
Boję się ci by było jakby miał PS4/5 i zmodowane składy.
Miałbym Polska ligę z twarzami i wszystkim to bym od konsoli nie odszedł.
Pamiętaj, że 2022 robią już od dwóch lat i prawdopodobnie będzie ona na nowym silniku, ta gra może ustawić nowe trendy i wyznaczyć poziom symulacji

0

@BarcaInfo w tym roku 21 lat. Powoli talent przemija;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?