0

@panczo znów trochę sukcesy przesłaniają oczy, oczywiście Laporta miał super sukcesy ale wpadki też były.

0

@Nano22 2013 100 punktów w lidze
W 2017 dużo pecha i sędziów w lidze a w lidze mistrzów po prostu byliśmy słabi ale hajs się zgadzał do tego dwie remontady które dały mi więcej radości niż niejeden puchar.
2019 moim zdaniem był rokiem w którym graliśmy kurę***o skutecznie i mieliśmy w najlepszej dyspozycji Leo w ogóle w historii ( on prawie piłek nie tracił, a wchodził w takie koniny że to jest szok)

2

@Mario96w nie chciałbyś się zakumplować? Zawsze chciałem mieć ziomka w górach, rodzinę za granicą, żeby móc jechać na wakacje lub w święta !

2

Postawienie na Laporte to tylko i wyłącznie spojrzenie na historię, przypomina mi to Polskę i głosowanie na PO gdy rządził PiS.
Teraz jest ch***wo ale postawny na model gdzie było trochę mniej ch***wo albo gdzie było ch***owo w innych sprawach albo z innej strony.
Każdy zachęcał do odwagi, powiewu świeżości i czegoś nowego, dlatego ja popieram Fonta. A co gdy Xavi nie wypali? To wróci do zarządzania klubem wyżej albo po prostu będą kolejne wybory.
Laporta i rzucanie nazwiskami i graczami w wypowiedziach to po prostu nasz kochany rząd i " będzie niższy wiek emerytalny" xD
" Damy wam 500 plus"
One love

0

@ObiektywnyKibic121 ogólnie na świecie zawsze mają problem do tych stoperów młodych, grają zwykle kiedy muszą i dziwnym trafem grają w tedy super.

0

@JaroCoach Dembele dziś będzie odpoczywał, myślę, że Brait zacznie w pierwszym

0

@koksik2700 w październiku czy we wrześniu rzeczywiście bym się tak nie odezwał. W tej chwili mamy styczeń a chłopak poza jednym urazem wygląda kapitalnie a przypomnę, że ostatnia kontuzja miała miejsce równy rok temu z tego co pamiętam. Powoli możemy zapomnieć o problemach Dembele, trzeba nim odpowiednio rotować i dziś pewnie dopiero po przerwie wejdzie ale nie zmienia to faktu, że widać w nim poprawę i to znaczna. 97, 23 lata i trzeba dbać o tego chłopaka bo potencjał nadal ma ogromny

1

Serio nie są w stanie ogarnąć stadionu?

1

@FC1899Barca piękne zdjęcie, ale kilka dni temu ktoś wstawił zdjęcie z polskiego szczytu gdzie mgła rozchodziła się na Polskę i Słowację i również było horyzont widać, to było przepiękne

1

@Xwowrak moi znajomi z OSP dostali tę możliwość już tydzień temu;)

1

@BarcaInfo mogli by mu dać zadebiutować w końcu

0

@BarcaInfo można? Można

0

@Coronado to wole Depaya,

1

@BarcaInfo to Bardzo zła wiadomość.

0

@horang ta nasza lewa obrona to sporo talentów, Alba, Cucu ładnie się rozwija w Getafe, Miranda jednak umi grać a Balde to promyk nadziei

1

@Pawelec7 Bilbao, Girona, Rayo, Atletico

0

@RIP_IABC w punkt.
Islandia, Szwajcaria, Norwegia, Finlandia ostatnim bastionem

4

Kurcze, transfer Depaya teraz byłby super sprawa. Nie dziwię się Memphisowi, że chce zaczekać bo na szali jest mistrzostwo Francji, niemniej jednak pół roku to wieczność i oby Koeman został na stanowisku bo uważam, że Ansu, Messi, Dembele, Depay, Pedri, Griezmana to nasza formacja ofensywna

1

Może mi ktoś wytłumaczyć jak wpadł Kotleszka? Przecież chyba musiał być przypau, bo jak inaczej?

0

@HERORICH2 oby nie, Depay musi tu przyjść

2

@insp1re nie lubie gdy przybliża się Ronaldo do Leo, Cristiano bliski jest Leo tylko i wyłącznie regularnością, resztą odstaję, znacznie albo bardzo znacznie

1

@(C)Puyol potężny JOSE MANUEL PINTO

0

@pele1282 najmłodszy gra tylko i wyłącznie za nazwisko, podobno nic więcej nie pokazuje

0

@pele1282 u przez kolejne 8 lat wygrał re nagrodę tylko dwa razy co jest a raczej powinno być skandalem

5

@Bovciek lepsze jest pajacowanie z plakatami i odnoszenie się do historii? Pewien,że tak xD

2

@Barcza223 w ogóle nie widzę jego braków fizycznych, świetnie zbudowany i jak widać umie sobie pograć na ścianę i z klepy.
Pamiętam, że w meczu z Bayernem też potrafił zastawić się i obrócić i stworzyć przewagę.
Wydaje mu się, że w Barcy może wejść na poziom, dwa wyżej

0

@aleksande_r Camavinga to Francuzki murzynek i wybił się dużo na wydolności, gibkości i sprawności, jednak uważam, że Belingham czy Moriba to większe talenty.

1

@betonito bo to przydatny gracz mimo wszystko

2

Ta pierwsza bramka Depaya wczoraj to taka typowo 9:D
Przyjęcie, obrót, gość na plecy, oddanie, wyjście na pozycję, pewny strzał przy słupku!
Jak jeszcze widać, karne też świetnie strzela;)

0

@macio_944 do pomocy wzywam @norbi77 !
Nie grałem w 19 poza demo, ale PES daje mi o wiele więcej radości niż Fifa, która nic nie ma wspólnego z piłką poza oprawami i takim zasłonięciem sztuczności gry.
PES ma wady ale mam wrażenie, że mogą one szybko zacząć znikać z uwagi, że przyjście nowego silnika gry i gry na nowe konsolę może pokazać prawdziwy potencjał PESa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?