6

@ranger3120 ale co? Zakaże podstawc przeciwnikowi czy pozwoli wykorzystywać setki?

0

Dest strasznie obniżył loty. Pjanic fajnie myśli, czemu Jeden z najlepszych obrońców w historii dopuszcza, żeby jego obrońcy podawali przeciwnikowi, Junior coś tam potrafi, nawet podobał mi się nowy Cristiano, Dembele love i kurwa Braitwhite nie trafią w bramkę z karnego xD

0

@Pawlak1992 a setka Lewandowskiego?

1

@Rewolucja123 ja myślę, że żaden bramkarz nie ma obowiązku bronić sam na sam

0

Już nie przesadzajmy...

3

@Fawrf to naprawdę nie w stylu Quebo, jestem ciekaw jak to było bo on igieł nie wbijał we wrogów a co dopiero w byłych kolegów

0

@PJ1985 no nuda jak ch** oglądają bo Małysz

2

@arasz1819 Messi wróci dopiero na 3,01 czyli w końcu wypocznie dosyć dużo. Dwa tyg przerwy dobrze mu zrobią

0

@Elnuum żeby pół społeczeństwa wkurw.... I tak nikomu pewnie się nic nie stanie bo i tak każdy będzie musiał się zaszczepić :D

0

@sebo939 z tego co widzę to było koledzy klubowi Ronaldo często nie wymieniają Portugalczyka w superlatywach w przeciwieństwie do Leo

1

@Comentateiro zapominamy wciąż o jednej rzeczy, my jesteśmy na etapie gruntownej ewolucji i rewolucji a Real ma to przed sobą i o ile my odstawiliśmy Rakiticia, Suareza i znosimy to słabo to co powie Real jak odejdzie im w tym samym momencie Modric, Kross, Benzema, Ramos, Marcelo?
Atleti natomiast to odświeżony zespół i mogą wygrać coś w przyszłości, ale równie dobrze za 3 lata Barca na czele z Ansu, Moriba, Balde, Destem, Pedrim czy Puigiem może seryjnie wygrywać mistrzostwa a w kryzysie będzie Real, Atletico

2

@ObiektywnyKibic121 to ma sens dlatego odszedł Cesc Bolt Fabregas

6

Komentarz usunięty

3

I tyle z napalenia się na debiut Moriby i minuty Konrada

1

@Chwytliwy Puig powinien zostać w Hiszpanii z uwagi na język. Różni się wieloma rzeczami od Aleni dlatego Betis, Sociedat to dobre kierunki.
W każdej drużynie podniesie poziom bo ma cechy i na utrzymanie się przy piłce w kontrze i na rozegranie w ataku pozycyjnym

0

@Wossi61FCB wolę debiut Moriby i minuty Konrada.
Chociaż chciałbym jego od początku zobaczyć

0

@bixmix trzeba to jakoś wyśrodkować, często pomijane są bramki, które zdobywa się wręcz cudem, gdzie dokonujesz rzeczy niespotykanych na małej przestrzeni a bramki w stylu - naszła bomba i gol są stawiane na piedestał. Dla mnie liczy się kreatywność w takich akcjach i swojego rodzaju oryginalność niż ważność bramek.
Pamiętam bramkę Leo z USA (?) I Neymara już w PSG gdzie uderzyli w okienko z rzutu wolnego. Były to bramki w miejsce które pilnuję bramkarz a mimo Że nie było tam wylewów zdobyli przepiękne bramki dzięki idealnej rotacji i dzięki timingowi opadania piłki. Bramki przewrotką nie robią na mnie większego wrażenie ponieważ przewrotka jest dosyć skuteczna i coraz częściej spotykana. Duża koordynacja, trochę fantazji i każdy bramkarz ma problem, zwłaszcza, że te strzały zwykle są z pola karnego.
Bramki w stylu Mane czy Suareza ( te piętką) to zwykle szczęście i też nie można tego stawiać na równi z rajdami Leo czy rogalami Payeta z przed lat.
W ostatnim czasie bramki które robią na mnie wrażenie to bramki gdzie jest mało czasu a piłka znajduje się w powietrzu w niewygodnej pozycji dla strzelca, bramki gdzie w ciągu akcji masz tylko jedną szansę na bramkę s każda inna decyzja niż strzał tu i teraz nie przyniesie rezultatów

0

@ShinobiQWE krople do oczu, chyba,że masz więcej czasu to włącz króla lwa:D

3

@kamilop no debiut Moriby i oby Balde to była by bajka.
Jakby ta dwójka zadebiutowała do końca sezonu to byłbym przeszczęśliwy.
Mój wymarzony skład Barcelony opiera się o te dwójkę, i muszę się tu nim pochwalić.
4-4-2 z przejściem w 3-5-2 oraz w razie obrony na 5-4-1 lub 5-3-2
Stegen (GK)
Aroujo, Garcia (CB)
Dest, Balde ( PB - RMF, LB - LMF)
De Jong ( DMF, CB)
Moriba, Puig ( CMF)
Pedri (AMF, SS)
Ansu, Depay ( SS, CF)

Napisałem sobie to tutaj bo taka ochotę miałem a skład mocno życzeniowy:D


0

@Chwytliwy Werner to po prostu piłkarz na kontrę i nie ma nic wspólnego z Griezmanem.
Nikogo nie zdziwił fakt, że Werner nie został kupiony przez żaden silny klub od trzech lat gdy panuję brak klasowych 9

0

@Kacstiff byłby dobry gdyby te ksywy trzymały się cały czas a nie zmieniały się co chwilę

20

Często się mówi, że Giroud jest niedoceniony, że ten i tamten jest niedoceniony a ja powiem, że jest ktoś kogo dobrze znamy i jest obrzydliwie niedoceniony.
Pedro Rodriguez, poza tym, że w życiu wygrał absolutnie wszystko co mógł wygrać bo i Ligę Mistrzów, Mundial, Euro, Mistrzostwo Hiszpanii, Premier League, superpuchary i krajowe trofea to nadmiar tego był szybkim, obunożnym, pracowitym skrzydłowym o nienagannej technice użytkowej, potrafił kiwnąć, podać w porę czy wrzucić na nos a tak naprawdę w latach 2010-2020 słyszymy tylko nazwiska Neymara, Hazarda, Riberego, Robbena, Sterlinga, Bale czy Ronaldo jeżeli chodzi o skrzydłowych.
Oczywiście nie uważam, że Pedro jest od nich piłkarsko lepszy, ale jednak drużynowo ustępuje tylko Ronaldo a grał większość czasu w drużynie gdzie był kluczowym elementem. O Pedro zrobiło się cicho w momencie odejścia do Chelsea bo tam też raczej więcej się mówiło o Hazardzie czy Kante itp.
Jeżeli o mnie chodzi to top 10 skrzydłowych w historii futbolu i mówię to z pełną świadomością. Żałuję, że nie daje mi było chociaż spotkać o nim choć jeden artykuł od paru lat

0

@MESSIah16 zakazywanie tego jest bez sensu, zawszę się można powiesić.
Nie lepiej kulturalnie?

0

@Encore od samego początku powtarzam,że te transfery to głupota.
Trzeba było inwestować w środek obrony kolegę do Mounta i Kante a nie kupić identycznych piłkarzy na pozycję Mounta i Abrahama

1

@Hosh no prawie

3

@Gomess jak się jest milionerem to można sobie pozwolić na każdą potrawę na świecie więc jestem pewien, że może im znaleźć również zdrowe co dobre zamienniki Chipsów czy czekolady

0

@Felipe_PL za Koemana pierwsza kontuzja i to mało poważna i to jakich masa w tym sezonie na świecie

0

Hit co tu dużo mówić

0

@Katalończyk 99 wydaje mi się, że człowiek na pewnym etapie rozwoju mimo racjonalizmu musi uwierzyć wiesz, w karme, rękę boską, cudotwórcę, stwórcę świata. Czy ja tak trochę myślę? W 1% wierzę w niesamowitą moc która to zapoczątkowała. Nie ma co wchodzić w genezę powstania świata, malutka czasteczka mnie każe wierzyć, że to boski stwórcą. Oczywiście nigdy na bok rozumu nie odstawiam i to przedewszystkim jest najważniejsze. Często się kłóciliśmy o kościół i pewnie bliżej mi do przekonania jej że to bajki niż ona do przekonania mnie we wiarę, ale nie widzę w nic złego w pojęciu raz na ruski rok do kościoła. Ja słowa bibli mogą przeczytać, ale zdania duchownego chciałem poznać, jego opinie, optykę. Chciałem to zrobić w kwestii jakiegoś sprawdzenia terenu, zbadania sprawy.
Mam zamiar kiedyś bardzo zagłębić się w temat bilbi i samemu postarać się zrozumieć o co w tym chodzi, chcę przeczytać Biblię, Koran itp poznać perspektywie i zrobić porównania i przedewszystkim wyciągnąć wnioski. Podejrzewam, że dojdę do wniosku,że ten cieśla z Afryki to historia na której zarabiają pieniądze a Araby to idioci,że umierają za bzdury z książki, ale coz, chcę sam do tego dojść.

0

@BartqRKO Iniesta, Xavi/Ibra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?