jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 wyjazd za granicę i postawienie domu za 5 lat. Przynajmniej tak chcemy z narzeczoną!
0
@LuisSalvano za dużo filmów
0
@kubix05 @MesQueUnClub_87 czy to twoja rodzicielka?
0
@Kapitan_SW to też mój zawód, powodzenia życzę o znalezienie pracy w tych ciężkich czasach. W Łodzi była oferta że SPA i myślę nad nią, choć jestem przed egzaminem.
Takto pracuje w klubie sportowym, pewny pieniądz na teraz
0
Nie wszyscy wiedzą, Ale do 6 stycznia są święta w Rosji i to ile na stacjach i w kraju jest w tedy Rosjan to jest niepojęte, rozumiem,że oni też mają zakaz na wyjazd do Polski?
0
@maroon książkę lepij
1
@patry295 po prostu nie barcainfo
1
@michal26 w punkt. Polska mentalność to dno i niektórzy nadal żyją jak 70 lat temu. Weź to postaw obok Norwegii...
1
@Kapitan_SW mam identycznie chyba tylko nie dałem rady zrobić normalnie praktyk w przychodni.
Jaki zawód,że w spa?
0
@SiSenior pomysł piękny, ale za wziąść to mi się odechciało
0
I ludzie zbiorą się szybciej, ci to ma niby dać?
1
@Ascend podziwiam że ktoś wierzy w jakieś indywidualne pobudki, na prawdę podziwiam
0
@Rewolucja123 a teraz Depay za Martina i wczoraj było by wyżej pewnie
1
@Fawrf właśnie, czemu nie mógł chłopak pobiegać
0
@matiz1514 a czemu nie xd
1
@kaamil1910 a co miał z tym jeszcze zrobić, warkoczykami zahaczyć żeby zwolnić?
1
@Guffi @Coutinho007 chodzi mi o konkrety, czemu pytam? Chodzi o Mingueze, zwykle obrońca albo robi babole regularnie i przez to nie robi kariery, albo gra przyzwoicie tylko po prostu w niektórych sytuacjach nie może dać więcej bo brakuje umiejętnie i jak Bartra.
Ciekawi mnie czy nadzieja na Mingueze jest jeszcze czy z każdym błędem będzie niżej w hierarchii
0
Obrońca który za młodu popełniał głupie błędy, ale z wiekiem wyeliminował ta wadę i osiągnął chociaż ten europejski poziom?
0
@szela1899 póki jest młody to te błędy tak nie bolą, ma dużo czasu żeby ogarnąć się w tym aspekcie
2
@baryn pewnie, że tak. Szkoda,że taki pech trzyma się warkoczyka...
1
@Mula nie narzekaj, bo też na eleven.
0
@Rewolucja123 grał słabo ale umówmy sie, w tedy było stojano z przodu
0
@ShawnC kiedy był pewny?
0
@szela1899 jak drużyna gra z polotem to Pedri wygląda dużo lepiej niż jak to on ma dyrygować tylko i wyłącznie
0
@Janiama jak przeczytałem chlałeś to odrazu @Don-Corleone przed oczami
0
Jeden wniosek za pracy Koemana.
Jeżeli Valverde stworzyłby mu tyle szans z przodu ile za Koemana to Ronaldo byłby dawno przegoniony
0
Zróbcie ta remontade i golimy frajerów
0
@Elosek niech zrobi sobie białe z 2015/2016 i będę zadowolony bardzo
0
@SinMistico Pedri na skrzydle to opcja gdy trzeba trzymać wynik. Oby dał parę piłeczek
0
@arasz1819 brakowało tego od czasów Pepa. Zapkaczemy, ale bedzje warto