1

@michal26 wyjazd za granicę i postawienie domu za 5 lat. Przynajmniej tak chcemy z narzeczoną!

0

@LuisSalvano za dużo filmów

0

@kubix05 @MesQueUnClub_87 czy to twoja rodzicielka?

0

@Kapitan_SW to też mój zawód, powodzenia życzę o znalezienie pracy w tych ciężkich czasach. W Łodzi była oferta że SPA i myślę nad nią, choć jestem przed egzaminem.
Takto pracuje w klubie sportowym, pewny pieniądz na teraz

0

Nie wszyscy wiedzą, Ale do 6 stycznia są święta w Rosji i to ile na stacjach i w kraju jest w tedy Rosjan to jest niepojęte, rozumiem,że oni też mają zakaz na wyjazd do Polski?

0

@maroon książkę lepij

1

@patry295 po prostu nie barcainfo

1

@michal26 w punkt. Polska mentalność to dno i niektórzy nadal żyją jak 70 lat temu. Weź to postaw obok Norwegii...

1

@Kapitan_SW mam identycznie chyba tylko nie dałem rady zrobić normalnie praktyk w przychodni.
Jaki zawód,że w spa?

0

@SiSenior pomysł piękny, ale za wziąść to mi się odechciało

0

I ludzie zbiorą się szybciej, ci to ma niby dać?

1

@Ascend podziwiam że ktoś wierzy w jakieś indywidualne pobudki, na prawdę podziwiam

0

@Rewolucja123 a teraz Depay za Martina i wczoraj było by wyżej pewnie

1

@Fawrf właśnie, czemu nie mógł chłopak pobiegać

0

@matiz1514 a czemu nie xd

1

@kaamil1910 a co miał z tym jeszcze zrobić, warkoczykami zahaczyć żeby zwolnić?

1

@Guffi @Coutinho007 chodzi mi o konkrety, czemu pytam? Chodzi o Mingueze, zwykle obrońca albo robi babole regularnie i przez to nie robi kariery, albo gra przyzwoicie tylko po prostu w niektórych sytuacjach nie może dać więcej bo brakuje umiejętnie i jak Bartra.
Ciekawi mnie czy nadzieja na Mingueze jest jeszcze czy z każdym błędem będzie niżej w hierarchii

0

Obrońca który za młodu popełniał głupie błędy, ale z wiekiem wyeliminował ta wadę i osiągnął chociaż ten europejski poziom?

0

@szela1899 póki jest młody to te błędy tak nie bolą, ma dużo czasu żeby ogarnąć się w tym aspekcie

2

@baryn pewnie, że tak. Szkoda,że taki pech trzyma się warkoczyka...

1

@Mula nie narzekaj, bo też na eleven.

0

@Rewolucja123 grał słabo ale umówmy sie, w tedy było stojano z przodu

0

@ShawnC kiedy był pewny?

0

@szela1899 jak drużyna gra z polotem to Pedri wygląda dużo lepiej niż jak to on ma dyrygować tylko i wyłącznie

0

@Janiama jak przeczytałem chlałeś to odrazu @Don-Corleone przed oczami

0

Jeden wniosek za pracy Koemana.
Jeżeli Valverde stworzyłby mu tyle szans z przodu ile za Koemana to Ronaldo byłby dawno przegoniony

0

Zróbcie ta remontade i golimy frajerów

0

@Elosek niech zrobi sobie białe z 2015/2016 i będę zadowolony bardzo

0

@SinMistico Pedri na skrzydle to opcja gdy trzeba trzymać wynik. Oby dał parę piłeczek

0

@arasz1819 brakowało tego od czasów Pepa. Zapkaczemy, ale bedzje warto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?