jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wiesz ile kosztuje koszulka z twoim nazwiskiem?
80 euro?
85, trafiłeś.
Kupujecie czasem koszulki?
Tak, kupujemy normalnie, mamy niewielką zniżkę.
XD
1
@VeB 1899 nie zgodzę się z opinią osób wyżej.
Lubię oglądać Adame i uważam, że ma ogromny i olbrzymi potencjał.
Pamiętam go jak debiutował i na gazie minął 3 jak tyczki i oddał słaby strzał. Okej, nie weszło, ale nie ma piłkarzy którzy o takich walorach są niepotrzebni.
Adama najprawdopodobniej jest najszybszym piłkarzem w historii z niespotykaną sylwetka, ogromne mięśnie plus 75 kilo wagi, to jest niebotyczne.
Oglądając jego grę wiem co zrobi, gaz - wrzutka albo piła na dobieg - gaz. Najważniejsze w tym jest to, że on do każdej piłki dochodzi i zawszę dośrodkowuje, w zasadzie nie da się ku temu obronić.
Pamiętam,że w kadrze też Hiszpania męczyła się z autobusem i jedyne zagrożenie było gdy Adama miał piłkę, z takimi możliwościami wystarczy puścić w tłum piłkę a i tak ktoś cię skosi a jak nie to go miniesz bo masz nieludzka dynamikę i zwinność.
Można odnieść wrażenie,że jest już za duży i czasem rzeczywiście widać, że ciężko mu się obrócić, ale gdy to się dzieję to gazu i zmiany kierunku biegu już nie powstrzymasz.
Nie jest to piłkarz do każdej taktyki, ale w każdej drużynie taki piłkarz się przyda, gdyby taki Traore mógł wrzucać na Kane, Lukaku to bramek by trochę zdobyli.
Samo Wolves gra słabiej i Adama ma ciężko o cyfry, nie zmienia to faktu, że gdy ruszy to już robi się gorąco.
Czy chciałbym w Barcelonie? Tak
0
@Yosemite jak stoi przy nich Sir Alex Ferguson?
1
Odejście Leo to dobry scenariusz, ale niech pozwolą mi polecieć na ten jeden jedyny mecz z jego udziałem bo sobie nigdy tego nie wybaczę
1
@BarcaInfo śmiech na sali. Można mieć problem do Fonta za milion rzeczy, ale kur** Laporta jeszcze chcę żyć z Bartomeu i Rosellem.
Przecież to jest kpina.
Wybór między pisem i po
1
Ale z tym pepem to on źle żyje
4
@SiSenior żółci to inna kultura, daleka Azja ma we wszystko wyrąbane i interesuję ich tylko swój czubek nosa. Biali zawszę byli panami, szczególnie za takich się uważali no i Europa i ich postęp zrobił dużo w tej kwestii.
Czarni to niestety niewolnicy i jak to Czarek Pazura mówił " myślisz Że tak łatwo złapać w siatkę czarnego, zwinnego, silnego murzyna?"
To słabsi bracia zbudowali Amerykę i jest kompleks..
Trzeba uciąć ten rasizm i oby to się stało jak najszybciej.
A no i każdy jest sobię tak równy - równie chujowy
0
@Kengo no w zasadzie mecz bez Leo to zawszę fajna klepka barcelońska.
To ludzie na najwyższym technicznym poziomie, Cou, Pjanic, Griezman, Dembele, Busquets, Fati i gdy mają do wyboru inny schemat to fajne rzeczy z tego wychodzą
0
@AllBundy ja bym powiedział Smuda
0
@pele1282 Chyba kleksa bo w końcu trzeba wszystko z siebie wydalić co się zjadło
0
@BarcaInfo cieszy mnie to, że w końcu oszczędzają Leo, moim zdaniem już po 30 powinien mieć zapewnione, że zagra w maxymalnie 32-34 kolejkach w sezonie ligowym, żeby być w najlepszej kondycji fizycznej w kluczowej części sezonu.
Oczywiście Leo nie zawodził nigdy i raczej to reszta odbiegła od jego poziomu, ale były mecze gdzie Leo musiał odpuścić parę akcji albo nie wrócił w tedy kiedy trzeba było.
Pamiętaj Chelsea na Stanford Bridge kiedy to Drogba po stracie Leo strzelił gola, może pół godziny mniej w meczu ligowym i wróciłby w tedy Leo? Może tak by było
0
Byłem w kościele, jestem raz na rok średnio. Chodzę częściej od kiedy narzeczona nalega i uważam że o ile chodzenie często do kościoła jest złe tak samo jak palenie codziennie papierosów czy jedzenie cukru, to dawka zabija.
Poza tym, ksiądz żartował, był szybki i konkretny i powiedział w prost, że ludzi jest za dużo i nie przychodźcie tak często.
Raz na pół roku dobrze posłuchać co tam słychać u Boga, domniemanego, ale jednak
1
@Nano22 do telefonu się już nie odniesiesz?
0
@ollo98 nie ma w grze jeszcze Ronaldo 97
0
@jark3 biegałem kiedyś w przełajach którymś z mistrzów Polski w swojej kategorii wiekowej.
Pamiętam,że jak gadaliśmy to mówił, że biega w newbalance za ileś stów, był to 2014 a nie wiem jak to wygląda dziś
0
@Azi Semedo to przynajmniej ten balans miał, Gomes balansował między podaniem do tyłu a podaniem do tyłu z przyjęciem
0
@mekston myślę, że kariera Lewego w Bayernie to jakieś 3 lata, Bayern nie zaryzykuję grą dziadkiem z taką pensja
0
@Yosemite jak ten Neymar zmarnował czas to hit, był czas, że był w odpowiednim wieku przed Leo i CR a do 500 już raczej się nie zbliży
0
@marcin62 25 lat to nie pierwsza młodość
0
@Encore i dobrze, takim drużyna league one życzę
0
@PatrykBarca havertz Werner < Mount, Abraham
0
@Guffi zgodzę się, ale zapominamy, że przyszłość Coutinho to nie jest już raczej Barca. Depay to lewoskrzydłowy i mobilna 9 , na 10 nigdy nie grał bo w Lyonie grają 4-3-3. Memphis zwykle zaczyna na środku i schodzi na swoję lewe skrzydło
0
@MarioVeB! Kolejny użytkownik który nie chcę Depaya. Czemu tak Panie Mario?
0
Roma, Barca, Ajax był ale za Chiny nie przypominam sobie Anglii i Niemiec. Bez sprawdzania zaryzykuję Mainz i Stoke
No i Jana jego miejscu został bym w stanach, nie szedł bym do Francji
1
@MesQueUnClub_87 hahaha, idealnie.
2
@Chwytliwy taka kultura Chyba.
Jóźwiak musi popracować nad elegancją bo za to się płaci. Za dwa lata musi stanowić o sile dobrej drużyny z PL
0
@MarioVeB! Nikogo nie wysyłam, się obie strony widzą,że ten związek musi upaść. Cou nie będzie grał przy Griezmanie i Pedrim a zaraz wróci Dembele z Ansu.
W lato jest Copa i Cou chciałby pojechać a bez minut może ktoś inny dostać szanse, o tym trzeba pamiętać
2
@BarcaInfo z drugiej strony do dyszki ku dalej niż do skrzydła. Oglądam ile się da OL i jestem w stanie stwierdzić,że ma podobną rolę co Neymar w PSG. Czyli rozgrywa bo to umie i nie ma kto tego robić, a odciążenie Leo w tym aspekcie zawszę pomagało. Taki ktoś kto weźmie piłkę po drugiej stronie boiska zawsze się przyda bo jak wiemy to gaz i petardę to Depay ma, wykończenie też świetne.
Można się przyczepić do statystyk w tym sezonie bo to 5-6 g/a
Ale oglądając nawet skróty było 3-4 sytuacje gdzie Cornet z Eksmbim zabawili się w Griezmana i postanowili niewykorzystac podań. Depay strzela jak tylko może, okazji ma malutko a jak wiemy to w Barcelonie nie ma piłkarza który w tym sezonie nie miał choćby jednej setki, u nas współczynnik okazji jest kilka razy większy niż w Ol i może się okazać, że Depay strzelił 10- 15 bramek w 30 meczach i będzie bardzo okej
0
@BarcaInfo trochę nie kumam. W obronie nie ma tylko Pique. Mingueza z Aroujo to wygrani tej jesieni ba w obwodzie jest jaki jest Langlet no i szykowany na powrót do zdrowia i dyspozycji Umtiti.
W każdym systemie ma kto grać na SO zwłaszcza że jest jeszcze De Jong.
Jesteśmy czasem toporni w ataku a gdy nie ma Ansu i Dembele to musimy patrzeć na Cou i Martina co jest nieporozumieniem.
Uważam,że w zimę odejdzie Coutinho i przyjdzie Depay i to było by mądre dla każdej strony.
PSG nie chciało by Cou? Pewnie by chciało to samo Totenham czy Arsenal
0
@Pogba ja wiedzy gdy Martin biega na skrzydle z Coutinho