- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1028 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1028 Culés
2
Ale krytyka się posypała na Wernera po dzisiejszym meczu. Zawodzi ale też musi grać na skrzydle. Znakomity zawodnik ale liga póki co go przygniata.
0
@Encore I pomyśleć, że widziałem go u nas jako następce Luisa ale kto wie, może w Barcy by sobie leouej poradził skoro nawet Braith jakoś daje radę.
0
@Encore Imo można wybaczyć, przeskok w młodym wieku z bundesligi do PL jak widać to nie jest łatwa sprawa, dodatkowo dochodzi klimatyzacja etc
0
@Encore Istnieje też możliwość, że poprzedni sezon był jednorazowym wybrykiem z jego strony i bez trenera o zbliżonym profilu do Nagelsmanna nie wejdzie na wyższy poziom.
0
@marcin62 On za trzy miesiące kończy 25 lat...
0
@cat_r37 No tak, ale kisił się do tej pory w dużo słabszej lidze, gdzie gra się zupełnie inaczej xD Dodatkowo często jest rzucany gdzieś po skrzydłach, niech chłop ma ten jeden sezon parasol ochronny, a potem jakieś wnioski można wyciągać
0
@marcin62 rzucany po skrzydłach? No chyba dobrze, że chłopak gra na nominalnej pozycji? Pomijając, że chyba to nie ma żadnego wpływu na fakt, że zmarnował już masę setek. No chyba, że grając na innej pozycji nagle by je wykorzystywał. Ja uważam, że jeśli robisz takie liczby jakie on robił w poprzednich rozgrywkach to kibice mają prawo wymagać od Timo czegoś więcej.
0
@marcin62 25 lat to nie pierwsza młodość
1
@Khajio Bez przesady on już od 3 sezonów grał na dobrym poziomie.
0
@takisobiektos Na dobrym poziomie grał od awansu do Bundesligi. Poprzedni jednak miał wyjątkowy i to właśnie za ten sezon chciała go prawie każda drużyna świata. W głównej mierze to zasługa Nagelsmanna i jego błyskotliwych pomysłów na zbudowanie zespołu wokół niego. Nie jestem przekonany czy Lampard jest w stanie wyciągnąć z Wernera to co najlepsze, jeżeli przed nim tacy trenerzy jak Rangnick i Hasenhuttl nie potrafili wykorzystać go w podobnym stopniu do Nagelsmanna.