- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
0
Byłem w kościele, jestem raz na rok średnio. Chodzę częściej od kiedy narzeczona nalega i uważam że o ile chodzenie często do kościoła jest złe tak samo jak palenie codziennie papierosów czy jedzenie cukru, to dawka zabija.
Poza tym, ksiądz żartował, był szybki i konkretny i powiedział w prost, że ludzi jest za dużo i nie przychodźcie tak często.
Raz na pół roku dobrze posłuchać co tam słychać u Boga, domniemanego, ale jednak
0
@jeyx77x juz miałem ze dwa razy gdy druga polowka nalegała na chodzenie do kościoła. Ludzie słabej wiary przekonują innych do niej żeby sami w nią bardziej wierzyli ;)
1
@Katalończyk 99 tak sobie tłumacz
0
@Cvzx a jakie jest inne wytłumaczenie? Ja nikogo nie namawiam na oglądanie meczow
0
@Katalończyk 99 wydaje mi się, że człowiek na pewnym etapie rozwoju mimo racjonalizmu musi uwierzyć wiesz, w karme, rękę boską, cudotwórcę, stwórcę świata. Czy ja tak trochę myślę? W 1% wierzę w niesamowitą moc która to zapoczątkowała. Nie ma co wchodzić w genezę powstania świata, malutka czasteczka mnie każe wierzyć, że to boski stwórcą. Oczywiście nigdy na bok rozumu nie odstawiam i to przedewszystkim jest najważniejsze. Często się kłóciliśmy o kościół i pewnie bliżej mi do przekonania jej że to bajki niż ona do przekonania mnie we wiarę, ale nie widzę w nic złego w pojęciu raz na ruski rok do kościoła. Ja słowa bibli mogą przeczytać, ale zdania duchownego chciałem poznać, jego opinie, optykę. Chciałem to zrobić w kwestii jakiegoś sprawdzenia terenu, zbadania sprawy.
Mam zamiar kiedyś bardzo zagłębić się w temat bilbi i samemu postarać się zrozumieć o co w tym chodzi, chcę przeczytać Biblię, Koran itp poznać perspektywie i zrobić porównania i przedewszystkim wyciągnąć wnioski. Podejrzewam, że dojdę do wniosku,że ten cieśla z Afryki to historia na której zarabiają pieniądze a Araby to idioci,że umierają za bzdury z książki, ale coz, chcę sam do tego dojść.