jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szymonbarca10 myślę, że tak będzie. I to wcale nie SF.
Wiadomo, że trochę niżej chciałbym pewnego potężnego Rickarda Pługa ale wszystkiego mieć nie można
3
@Dzemix111 Dembele od momenty debiutu do dzis, przeżyli prawdziwe piekło z kontuzjami.
Nie chcę mi się wierzyć że on się tak fajnie trzyma
0
@macio_944 PES był za 100 zł na premierę;)
Daj szansę szczególnie PESowi 2022
Na ten moment jesteśmy pewni, że robią grę na nowym silniku na nową konsolę i kompletnie od 0.
FIFA starała się wyruchać swoich fanów tworząc Fifę 21 identyczną jak 20 a PES po prostu zaktualizował grę i tak na prawdę robi nową grę od nowa z kupa czasu.
Jestem pewien, że będzie bomba na wiosnę jeżeli chodzi o PESa i po cichu liczę, że zrobią taką grę, że temu się już nikt nie oprze
0
@culesjasiules Depay, Winlidum, Garcia a Balde szykuje się na obrońcę pod okiem Alby
13
Niech tylko Pedri i Leo wpuszczą Ansu do tej swojej współpracy.
Jestem wręcz pewien,że tych dwóch 18 lat pojedzie na Euro
0
@joshua244 jak przypomnę sobie jego technikę w lepszej angielskiej lidze to mnie ściska
1
@Kurkmen to kup 2 za 10 zł bo pewnie taka promocja jest
1
@FC1899Barca myślę że jednak Dembele wyjdzie
0
@DaPi że mu uprzejmie uwagi nie zwróciłeś to żenada.
0
@Thomas99PL uświadomiłem sobie, że oni będą nieźle imprezować na sylwestra roku 9999'
Ależ to będzie melanż!
0
@Homeopata8989 jak wypożycza Puiga to pewnie przyjedzie przebrany
0
@DaPi ostatnie 3-2 lata to już schyłek po wynalazku Mou.
Oezil to super gracz, choć niestety nie potrafił utrzymać formy, razem z Samchezem sporo namieszali i szkoda, że wcześniej nie dostali Aubumeywnga, obrony z prawdziwego zdarzenia, takiego Saki jak teraz i rozgrywającego...
0
Przystanek Alaska znajdę na Netflixie?
0
@Fabik pewnie dzięki temu co wyprawiał z Bilbao i Atleti pół roku temu
0
@BarcaInfo dostał by ten chiński hajs w Europie, wystarczyło być bardziej cierpliwym takto przepadł na zawszę
0
@Dembele_gora bez sensu bo Griezman nie jest op tak samo Coutinho
0
@ObiektywnyKibic121 no czemu młody, zachartowany organizm pod najlepsza opieką medyczną nie przeżył tego poważnie?
Dybała, Zieliński, Pjanic długo dochodzili do siebie, bardzo wyczerpująca choroba.
0
@BarcaInfo jeżeli dostanie Moriba i odpali to w tedy to przełknę w innym wypadku nie
0
@th@les tylko jedna asysta odchodząca z różnego? Lol
0
Od rana chodzi mi po głowie temat 9 dla nas.
Mimo, że w tej chwili nie ma kilera w wieku 24-27 który z miejsca gwarantuje plus 30 na sezon to rośnie kurewsko mocne pokolenie z Haalandem, Myronem , Isakiem i Malenem na czele.
Osobiście nie wierzę w chłopaka z Leverkusen czy chłopaków typu Adama Hlouzka.
Akurat w tej pozycji dużo moim zdaniem robi narodowość i ich szkoła. Holendrzy słyną ze snajperów, Anglicy również, kraje afrykańskie mają patent na tę pozycję bo z głowy mogę wymienić odrazu Drogbe, Etoo, Aube a to wierzchołek góry lodowej.
Francuzi też mają perełki jak Thuram, Plea nie ufam kompletnie Niemca którzy od wieków nie wyprodukowali napastnika który zrobił prawdziwa karierę. Gomez, Klose to melodia przeszłości a Werner to nawet nie jest najwyższy poziom i wątpię że się nim kiedyś stanie.
Kogo chcecie jaka przyszła 9 w Barcy?
Mój tyle to Malen
1
@ronni37 przeważnie tu chodzi o to, że brakuję Ci tego dymu czy chwili relaksu gdy palisz, sama nikotyna nie przyciąga tak jak palenie, każdy kto zatruł się kiedyś nikotyną wie,że gdyby była opcja palenia na zdrowo bez nikotyny to by ją bez problemu wybrał;)
0
@BarcaInfo nasz najlepszy obrońca poprzedniej dekady, gdy ktoś wchodził z nim w drybling to nie czułeś strachu w przeciwieństwie do Pique
2
@SiSenior xDDDD U mnie koło miasta są trzy wiejskie Intery i nikt nie ma problemu.
W sumie dobrze niech Becks to zmieni bo nazwa nie pasuje do Miami, herb też taki sobię
6
@BarcaInfo najwyżej Riqui będzie musiał zagrać
0
@TheNekro94 gdzie to można zobaczyć?
0
@Criss18Barca bzdura, nad koronawirusami pracują dłużej niż ty żyjesz
1
@Hopner15 żebyś nikogo nie zaraził. Tak dla całkowicie bezpiecznych szczepionek
0
@Witekk10 świeżo po zaszczepieniu jesteś najmniej odporny przecież
1
@RonnieVEB tak, widziałem, wierzę
0
@sebasek99 a czasem Hudersfield za spadek nie zarobiło więcej niż Juve za mistrza Włoch?
Anglia to złoto