La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

0

Od rana chodzi mi po głowie temat 9 dla nas.
Mimo, że w tej chwili nie ma kilera w wieku 24-27 który z miejsca gwarantuje plus 30 na sezon to rośnie kurewsko mocne pokolenie z Haalandem, Myronem , Isakiem i Malenem na czele.
Osobiście nie wierzę w chłopaka z Leverkusen czy chłopaków typu Adama Hlouzka.
Akurat w tej pozycji dużo moim zdaniem robi narodowość i ich szkoła. Holendrzy słyną ze snajperów, Anglicy również, kraje afrykańskie mają patent na tę pozycję bo z głowy mogę wymienić odrazu Drogbe, Etoo, Aube a to wierzchołek góry lodowej.
Francuzi też mają perełki jak Thuram, Plea nie ufam kompletnie Niemca którzy od wieków nie wyprodukowali napastnika który zrobił prawdziwa karierę. Gomez, Klose to melodia przeszłości a Werner to nawet nie jest najwyższy poziom i wątpię że się nim kiedyś stanie.
Kogo chcecie jaka przyszła 9 w Barcy?
Mój tyle to Malen

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?