0

@Derean w wiesz,że Xavi w wieku 24 lat dopiero brany był pod uwagę przy doborze podstawowej 11? Z resztą w jskim wieku odpalił Van Djik, Alison, Fernandinho i cała masa piłkarzy

0

@patataj od debiutu w sparingach w lato 2017 wierzę w chłopaka

0

@maatiixx BVB jest w momencie gdzie kupiło paru piłkarzy do stabilizacji i walki o trofea jak Brandt, Shulz czy Hazard. Jeżeli Sancho, Belingham czy Haalanda zobaczą potencjał a samo BVB by w końcu wygrało coś w Niemczech to pewnie chłopski mieli by po co zostać a BVB by mogło konkurować z Bayernem. Niestety nie zapowiada się i niedługo zobaczymy następców Sancho, Haalanda, Reyny, Belinghama, Mlukokoka

0

@Shapiro powiedz mu że może pić spryt bez krzywienia mordy, fajnie się piję

1

@Kapitan_SW zaraz ściągnę Adblock a i skończy się sielanka strony. Albo to zaczną ogarniać w redakcji albo sami sobie z tym poradzimy

2

@arasz1819 ludzie którzy już przewidują odejście Koemana są niespełna rozumu.
Za Ronaldem w Barcy przemawia wiele rzeczy. Po pierwsze to absolutna legenda tego klubu i chyba legenda na poziomie Pepa, jeżeli chodzi o boisko przede wszystkim. Nie możemy od tak tego człowieka zwolnić ponieważ zasługuje na rok szansy i spokoju.
Sztab trenerski oparty na byłem asystencie Ten Haga i Karsinie to też mocna ekipa, nie możemy odrazu wyrzucić tych ludzi, muszą mieć czas zespolić się z tą ekipa i ściągnąć tu swoich piłkarzy.
Koeman nie będzie przeze mnie oceniany dopóki nie będzie mieć kadry jaką chce, trener w takim klubie musi mieć to czego zapragnie i dopiero w tedy będę od niego wymagał sukcesów.

0

@Zoker ile jest prawdy w tym co mówi CR?
Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, że conie ciągnie i nadal jadę na 100%
Może Dembele chciał zwyczajnie dograć mecz mimo tego że czuł,że więcej nie może dać? Liczę na to, że po kontuzji dojdzie do pełni sprawności w dobrym czasie i nie powtórzy się scenariusz z przed roku

1

@paweldunajecfcb śmierdzi Romario jeżeli się nie myle

0

@voetballer jak on sobie radzi w ogóle w tym Groningen?

1

@Yosemite wszystko fajnie tylko z drużyną grająca otwarta piłkę zagramy bez Ansu i Dembele.
Cou, Leo i Griezman mogą rozklepac ale wiadomo jak to może wyglądać

0

@michal26 Borkowo nie można nic zarzucić a z resztą to każdy jest dobry w swojej dziedzinie. Nie mogę ujmować żadnemu z tej pracy

1

Co się dzieje z Sancho w tym sezonie? Oglądaj ktoś BVB?

0

@fafera tylko Depay

1

@BarcaInfo moim zdaniem vnie było drużyny w dziejach która mogła by zatrzymać MSN i Barcę Enrique

0

@espanio80 gdyby Arek miał 23 lata to Barca by go wzięła. W tej chwili Milik to kloc z przeszłością pokrytą urazami, zmarnowanym i sytuacjami i jedna nogą. Depay chyba rok młodszy z o wiele większą gamą zalet

3

Czyli jest tu jedną nogą

0

@masq można, się po co.
Po ciężkim dniu na dworze aż się chce do gorącej kąpieli, ale w lodowatej wodzie jest najlepiej

0

@Emial22 myślę, że tak został zapamiętany, w rzeczywistości to był bardzo dobry gracz z ogromną sława.
Ronaldinho pamiętają jako Boga a przecież on w topie był kruciutko i też można śmiało powiedzieć że przereklamowany piłkarz

0

@daniel32778 lubię nocki i wolę je mieć niż dniówki.
Zwłaszcza, że nocki często są 7-8 godzin a to lepsze niż 12.
Po takiej nocce czuję się o wiele zdrowszy niż po dniówce...

0

@BarcaaVEB kto jest autorem tak btw?

0

@MaŁolat uważam,że Depay nogę ma super ułożona, ale Cornet czy Ekambi to tacy partnerzy że o Jezus.
Myślę, że w Barcelonie przy kilku świetnych podaniach mógłby strzelić te 10-15 goli.
Depay ma tylko 176 i z tej główki nie strzela bramek, ale w sumie Leo też nie jest specem od tego a mimo to 91 zdobył w roku kalendarzowym i o tym trzeba pamiętać

5

Depay nie jest żadną 9

No właśnie nie jest, to oczywiste. Proponuję zobaczyć bramkę Lyonu z PSG. Lyon strzelił z dupy, ale Depay zachował się jak klasowa 9 robiąc 3-4 kroki, ściągnął obróbce i prostym sposobem zrobił 100% Sytuacje koledze.
Na tę chwilę u nas nikt podobnego ruchu nie jest w stanie zrobić, a właśnie taką gra jest nam potrzebna, żeby Griezman i Leo mieli luz i przestrzeń.
Polecam zobaczyć i ocenić każdemu indywidualnie.
@Janiama jak to według Ciebie wygląda?

0

@Mathoue w kraju ważniejsze jest żeby gospodarka miała swój projekt i plan niż jakieś pierdolenie o gejach, kościołach czy innych duperelsch o których mówi się tylko w czasie wyborów. Przez całą kadencję temst ślubów homo itp jest nieporuszony, ale kiedy wybory to żądają ludziom pytania jakby w ogóle zdanie kandydatów miało znaczenie.
Ja jestem za ślubami itp, ale droga pani tego w kraju nie będzie bo nie jesteśmy jeszcze na to gotowi i koniec tematu, a nie te drogi na około jak ochydny Biedroń

1

@BarcaaVEB chyba autem w życiu nie jeździłeś. Dziś nie da się narmalnie po mieście jeździć bo zawsze serce skacze do gardła jak widzisz przejście, odrazu noga na hamulcu bo nie wiesz co Ci idioci odwalą.
Moim zdaniem prawa co do przechodniów powinny zostać bardzo zmienione na korzyść kierowców, oczywiście światka swoją drogą, ale nie może być tak,że ktoś w gkdzi na pasy jak gdyby nigdy nic.
Pięknie by było jakby każdy się zatrzymywał gdy ktoś jest blisko pasów, ale ile razy mieliście tak,że jedziecie sami i jest pusta droga i wiesz,że możesz prejechac a gięciu zaraz za tobą przejdzie? Mi te dzbany zawszę wchodzą pod koła.
Albo stoi jakaś sierota na pasach i wchodzi jak żółw albo w ogóle niewiadomo czy chce wejść bo glowa w chmurach.
Fajnie jakby piesi sygnalizowali chęć wejścia na pasy, ja zawsze ostentacyjnie głowę wychylam na jezdnię i patrzę się we wszystkie strony, a jak jest ktoś 50-100 metrów od pasów to zawszę ręką w górę, żeby wiedział, że wchodzę.
Staram się nikomu nigdy nie przeszkadzać jak idę i zawsze jak ktoś się zatrzyma to macham głową.

Inna sprawa to oświetlenie nocą, a raczej jego brak. Ludzie wchodzą na drogę jakby gdyby nigdy nic, i wiele osób tak zginęło i mnie w mieście.

0

@robsesh już widzę jak Mbappe z Neymarem grają sobie z Pique i Lengletem.... XD

1

@DonMatteo901 żenada. Piłkarze powinni wiedzieć że każdy w tym sporcie przegrywa i Auba równie dobrze mógłby szpilki wbijać po 0-6 z Hiszpania. Z resztą Real zaraz udupi z jakąś Levante i ciekawe czy w tedy do śmiechu będzie brzydkiemu Niemcowi

3

@sojerrrr ma mój głos

1

@Ojciec5tkidzieci Griezman potrafi już spoko grać przy Braitwhite a co dopiero przy jakimś Hallandzie.
Griezman całe życie grał przy średnim Giroud, Coscie a tylko w Barcy miał okazję chwilę pograć przy jednym z najlepszych napastników w historii.
Niestety Valverde kompletnie tego nie umiał wykorzystać
Jestem przekonany,że Fati z Depayem na pozycji około 9 by dużo dali Griezmanoei

0

@Shad kupmy wszystkich i sprzedajemy wszystkich.
Już teraz regularność się skończyła bo mamy bardzo dużo młodzieży która forny jeszcze nie utrzyma.
Jeżeli o mnie chodzi to moglibyśmy grać tymi wychowankami i dwa sezony przemęczać się w lidze Europy czy nawet nie. Z drugiej strony mamy potencjał żeby zostać na szczycie bo brakuję nam w zasadzie stabilizacji, skuteczności piłkarzy do destrukcji.
Sytuacje są, kontra i atak jest, błędy też są i w zasadzie to detale i indywidualne błędy nam głównie zabrały punkty w tym sezonie.

Lubię Trincao ale ten profil piłkarza powoli wymiera i trzeba o tym myśleć. Szybkość> technika

0

@AssisMoreira CD musiało tylko poczekać do wiosny i wszystko było by dobrze. Idiotyczny czas na premierę gry, premiera konsoli, dużo burdelu w danej grze i dużo niedociągnięć.
Z Rockstar można się czasem pośmiać bo zrobią coś co się nie przyjmie do końca, ale RDR 2 wydali idealnie i GTA 6 też wypuszcza w super porze, za rok, półtorej i gra będzie śmigać już u większości na nowej konsoli i będzie sukces.
CD brakło cierpliwości;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?