jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jakub1906 też nie wiem czym się ludzie przejmuje.
Nie wypali Xavi to... Będą następne wybory.
Xavi nie zacznie jako trener tylko ktoś od młodzieży i w zwyz.
Myślę, że na 5 lat kadencji For to Xavi dostanie dwa lata jako osoba odpowiedzialna za młodzież Barcę B a potem awans na trenera, idealnie się zgadza bo akurat Koemanowi pykna 3 lata;)
2
@Rokita miałem kiedyś tak samo. Miałem 13 lat
1
@MESSIah16 chyba 2,3 półki niżej
1
@BarcaInfo oby ten Pedri zaczął robić z piłką to co Iniesta.
Na pozycji Iniesty nikt nie stał koło Andresa, Zidane, Kaka byli dobrzy, albo i bardzo dobrzy, ale gdzie im tam do Andresa
0
@IronSanHybrid każdy jest na coś uczulony
0
@clyde Atletico Madryt albo Manchester United.
United dlatego, że za młodu przypominałem Kuna Aguero w grze i na nim się pierw wzorowałem
1
@Encore możliwe, mimo to wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ciieżko jest tak uderzyć piłkę
3
@DaPi chyba Leo 2015 Bilbao.
Pamiętam mecz z Valencia w 2010 gdzie strzelił w chwilkę 2-3 bramki po pięknym balansie ciała i w rozwaleniu obrony to też bym dodał.
Pogba z Bornemouth w 2017 i piękny wolej z 20 metrów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Szpenser dobrze, przynajmniej szybko się dowiemy czy jest na coś szansa w tym sezonie czy nie
5
To czego zazdroszczę Realowi to błyskawiczne przedostanie się pod pole karne przeciwnika. Courtois, Casemiro, Modric i nagle Benzema rozrzuca na skrzydło.
Pięknie to wygląda jak w prosty sposób ktoś przemieszcza futbolówkę do przodu
1
Tydzień temu Barca się buduję, wszystko dobrze, kolejny piękny mecz i 1 miejsce w grupie.
Dziś Real z ligi Europy do ligi mistrzów, 1 miejsce w grupie i w niezłym gazie
3
Wchodzę w Clemonta Langleta na transfermarkcie bo widzę udział przy bramkach 0%
Aż mnie krew zalewa: D
0
@BarcaInfo no co. Pamiętam ten moment jak piłka trafiła do siatki i ulga w oczach Leo
0
@Bobo25 myślę, że przejściowy sezon to dobry czas żeby powoli oduczać się gry Leo z Alba która szlifowali 7 lat. Miejmy cierpliwość bo ci nam zostało?
3
@Ratamahatta zaraz Maciek Ci powie, że nie trzyma pozycji i jest chaotyczny. Polska myśl szkoleniowa sto lat za murzynami ale ma sprawdzać się na przykładzie Barcelony. La Kabaret
1
@Comentateiro w normalny sezonie i klubie nikt by nie kupił Trincao i Braita a Koeman miałby Winliduma i Depaya i w tedy mógłbym od niego coś wymagać
5
@Majkel34 kazdy jakieś zdanie ma, ale wszystko się zmienia w momencie gdy sam to przejdziesz albo masz kontakty w szpitalu gdzie wiesz co się dzieje.
Ja przeszedłem i to i znam ludzi ze szpitala i wiem co się dzieje. Czy robimy dobrze? I my nie i rząd nie.
Bo Wietnam potrafił się zjednoczyć i zwalczyć pandemię, my potrafimy drżeć pizdę i szukać domniemanej wolności. Stać nas na lepszej jakości maseczki, wystarczy tylko ich używać z głową i trzeba było wspólnie tego przestrzegać.
Wymagany od rządu złotych środków, ale w lipcu i sierpniu się po imprezach chodziło
0
@Zoker głos mądrości, zagrajmy z City, Bayernem czy L'poolem i dostanmy lekcję, niech młodzież się uczy gdyż więcej wyniosą z porażek niż że zwycięstw które zapewni im Leo i jeden schemat
3
Dobra, pora lekko się obudzić z tego czaru Koemana i należy sobie przypomnieć w jakim stanie jest klub.
Podziwiam Ronalda za to, że chociaż spróbował wziąć odpowiedzialność na siebie, myślę, że nikt inny by nie wziął Barcelony po 8-2
Wbijcie sobie do pełnych marzeń łbów, że czasy Guardioli się skończyły a czasy Enrique nie będą się cyklicznie powtarzać. Dziś jesteśmy w samym środku sezonu przejściowego!
Powtarzam, PRZEJŚCIOWEGO!
musimy odbudować drużynę i klub nie trzema meczami tylko 3 latami albo i więcej.
Przestańcie wymagać regularności od tych chłopaków, jest syf i dużo nauki a nie da się uczyć gdy na biurku masz okruchy które Cię rozpraszają.
My chcemy wyrzucić Koemana,żeby ratować sezon xD co to znaczy ratować sezon? Ludzie, mamy najgorsze trzy sezony przed nami i tutaj nie będzie u nikogo regularności, Bayern przegra mistrza, Juve też a Barca z Realem mogą nie grać nawet w lidze mistrzów, wszystko się może stać bo sezony są zmienione przez Covid i mundial w 2022 i do normalności wrócimy po Euro 2024, przynajmniej ja stawiam, że najbliższe lata w piłce to będą zwroty akcji i dziwne scenariusze.
Co do Barcy, Koeman musi kochać to miejsce, że bierze je zamiast Holandii i za to ma mój szacunek, docenmy że taka Legenda chcę nam pomóc kiedy nie mamy na nic pieniędzy, chłop musi patrzeć na masę miernych zawodników i nie może nic z tym zrobić. Wielkość Barcy się skończyła i musimy się modlić o chociaż jeden puchar w ciągu najbliższych lat.
Real? Real nam nie odjedzie bo ich wymiana pokoleniowa czeka za rok, dwa i będzie gorzej niż u nas teraz.
Ja życzę tylko powodzenia Ronaldowi i tym chłopaka bo wierzę,że gdy kibice wrócą to będą wspierać Pedriego, Puiga, De Jonga i resztę zamiast mieszać ich z błotem jak to ja i wy wielokrotnie robiliśmy.
Zluzujmy, obserwujmy i liczmy na minuty dla Barcy B i wychowanków!
2
@FCB24 dobrze Lengletowi zrobi jakieś ćwiczenie koordynacji ruchu i jakaś krzyżówka na pobudzenie myślenia na boisku
3
@bady48 jakby Umtiti był zdrowy to klub musiał by skołować kontener orzeszków dla Langleta
0
@Rewolucja123 chciałbym żeby ktoś kiedyś stworzył statystykę możliwości gry do przodu bo zwykle to Frankie nie ma gdzie do przodu podać bo albo nie ma ruchu albo stoją jak widły
7
To dziś Aroujo i Umtiti i pewnie byśmy bramki nie stracili xD
3
@SiSenior potężny Ronald Reagan 1,85
1
@PatrykBarca protego protego protego
0
@kamil9040 a Liverpoolu był głupi dlatego teraz zjerrdzaja z topu?
0
@Janiama musi chodzić o Leo, Pique, Busquetsa czy Albę bo od reszty Koeman był większym zawodnikiem
0
@Pawlak1992 spytaj się prezesów klubów z lig V-I
Każdy Ci powie, że odwalił kawał dobrej roboty i jeszcze jego zmiany będziemy odczuwać.Sam zaczynałem w juniorach grać gdy przychodził Boniek i sporo się zmieniało względem wcześniejszych lat względem piłki młodzieżowej.
0
@Yosemite w Nicei odżył. Nie rozumiem czemu on nie dał sobie drugiej szansy i to jeszcze w wieku 26 lat.