La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

3

Dobra, pora lekko się obudzić z tego czaru Koemana i należy sobie przypomnieć w jakim stanie jest klub.
Podziwiam Ronalda za to, że chociaż spróbował wziąć odpowiedzialność na siebie, myślę, że nikt inny by nie wziął Barcelony po 8-2
Wbijcie sobie do pełnych marzeń łbów, że czasy Guardioli się skończyły a czasy Enrique nie będą się cyklicznie powtarzać. Dziś jesteśmy w samym środku sezonu przejściowego!
Powtarzam, PRZEJŚCIOWEGO!
musimy odbudować drużynę i klub nie trzema meczami tylko 3 latami albo i więcej.

Przestańcie wymagać regularności od tych chłopaków, jest syf i dużo nauki a nie da się uczyć gdy na biurku masz okruchy które Cię rozpraszają.
My chcemy wyrzucić Koemana,żeby ratować sezon xD co to znaczy ratować sezon? Ludzie, mamy najgorsze trzy sezony przed nami i tutaj nie będzie u nikogo regularności, Bayern przegra mistrza, Juve też a Barca z Realem mogą nie grać nawet w lidze mistrzów, wszystko się może stać bo sezony są zmienione przez Covid i mundial w 2022 i do normalności wrócimy po Euro 2024, przynajmniej ja stawiam, że najbliższe lata w piłce to będą zwroty akcji i dziwne scenariusze.
Co do Barcy, Koeman musi kochać to miejsce, że bierze je zamiast Holandii i za to ma mój szacunek, docenmy że taka Legenda chcę nam pomóc kiedy nie mamy na nic pieniędzy, chłop musi patrzeć na masę miernych zawodników i nie może nic z tym zrobić. Wielkość Barcy się skończyła i musimy się modlić o chociaż jeden puchar w ciągu najbliższych lat.
Real? Real nam nie odjedzie bo ich wymiana pokoleniowa czeka za rok, dwa i będzie gorzej niż u nas teraz.

Ja życzę tylko powodzenia Ronaldowi i tym chłopaka bo wierzę,że gdy kibice wrócą to będą wspierać Pedriego, Puiga, De Jonga i resztę zamiast mieszać ich z błotem jak to ja i wy wielokrotnie robiliśmy.
Zluzujmy, obserwujmy i liczmy na minuty dla Barcy B i wychowanków!

0

@jeyx77x tylko jedna sprawa, jeśli to sezon przejściowy to dalej gra wygląda jednak na stylu "podaj do Messiego i popatrzymy co zrobi".
Messi odchodzi po sezonie i dopiero moim zdaniem kolejny będzie przejściowy na budowaniu drużyny bez Leo.

0

@Bobo25 myślę, że przejściowy sezon to dobry czas żeby powoli oduczać się gry Leo z Alba która szlifowali 7 lat. Miejmy cierpliwość bo ci nam zostało?

konto usunięte

1

@jeyx77x ogólnie się z Tobą zgadzam. Nie podoba mi się najazd na Koemana. Z czym się nie zgadza, to to, że Real przejdzie gorzej zmianę pokoleniową. Oni od dwóch lat ją przeprowadzają powolutku. Nakupywali młodych zawodników, którzy zaczynają już grać. Za dwa lata będę w najlepszym wieku dla młodego zawodnika. Akurat Real zrobił to bardzo dobrze. Barca nie miała złego planu, tylko jej transfery nie wypaliły, co też jest winą zarządzających, że ściągnęli graczy, nie mając na nich pomysłu.
Myślę, że Barca musi przejść ten rok, pozbyć się Messiego, nie daltego, że jest starym czy za słaby. On już tutaj faktycznie chyba nie chce być, co przekłada się na jego formę. I za rok uporządkować skład, a za dwa lata ta drużyna zacznie coś grać. Trenera bym nie zmieniał, bo do takich zmian Koeman raczej będzie odpowiedni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?