jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@domin682 pewnie,że tak. Staliśmy się bardzo wygodni, dziś jak wiaterek zawiejeya temperatura spadnie do 10-15 stopni to lecimy po kurtki i czapki, oczekujemy takiego samego ciepła od tych samych rzeczy gdy spada do 0-5 stopni i kaszelek.
W tamtym roku dniówki po 12 godzin robiłem w bluzie i ew czapce i było mi chłodno, ale gdy temperatura siadała na minus to zakładałem na bluzę skórę i dziwnym trafem było lekko, ciepło i przyjemnie;)
2
@Bamboleo jakie mendy? Umieją hajs zarabiać!
1
@Encore sama kalistenika to żmudna praca, ale gdy dodasz ciężary jako nowe bodźce i zaskoczenie dla mięśni to ładnie to rośnie o się buduję, dodam od Siebie, że pompki różnego rodzaju o wiele ładniej budują cycka niż sztanga czy hantle
2
Na początku listopada za dwie stówki kupiłem sobie drążek/ poręcz i zacząłem bawić się w kakinistyke z elementami normalniej siłowni.
Specem nigdy nie byłem i pewnie nie będę, ale czuję się po tym miesiącu fantastycznie, choć to i tak mało powiedziane.
Dużo w życiu ćwiczyłem na siłowni i dla mnie to nie ma porównania, siła, gibkość, wydolność mięśnia, postura, aparycja - to wszystko po stronie kskinistyki. Na siłowni robiłem też postępy i czułem się silny, ale jednak nie do końca, różnice poczułem w tedy kiedy po miesiącu drążka wziąłem moja narzeczona na ręce i było mi tak jakoś lekko, lżej niż zwykle. Nie zrozumcie mnie źle, oba zawsze była szczupła, wysportowana itp, ale tym razem na prawdę było mi lekko i przyjemnie.
Na siłowni ćwiczyłem prostownik, obszerne, czworoboczny, cała obręcz barkową, naramienny, trójgłowy, dwugłowy , klatkę i mięśnie przedramienia.
Nogi mam bardzo wykoszone i nigdy nie pracowałem nad tym dużo. Często spędzałem pół roku na siłowni i mimo poprawnej techniki oraz zagłębienia wiedzy co do regeneracji oraz możliwości mięśni nigdy nie czułem takich efektów mentalnych i psychicznych jak teraz, bardziej byłem zmęczony, spompowany niż silny i wytrzymały.
Moim zdaniem połączenie kakinistyki i mieszanie jej z ciężarami to idealne rozwiązanie. Polecam każdemu, zdrowie jest najważniejsze!
0
@Vebrol Sevilla w weekend. Nie byłbym tego taki pewien
1
@messiistheking to nie było by dobre, bo liga europy to ciężkie tereny i więcej meczy a z brakiem ławki Realu to może być zbawienie dla nas w lidze
0
@Vebrol no i pewnie trochę miałby racji;)
1
@kuz pisałem o tym od powrotu Zidane. Nigdy nikt nie pociągnął tego tematu, a jak już to zawsze był tekst w stylu" głupoty gadasz, zobacz na nas"
Prawda jest taka, że Zidane wszedł do rzeki, która jest inna niż za pierwszym razem i dostał wypalony skład którego bał się dotknąć.
Ramos, Benzema, Marcelo, Modric to klucze do zwyciest Realu w latach ubiegłych a każdy z nich mógłby jutro skończyć karierę bez zdziwienia u kibiców bo są na tyle wiekowi,że w Realu ich albo nie powinno być albo powinni grać sporadycznie. O ile ostatnia dwójka to rzeczywiście odchodzi w cień to pierwsza dwójka to jedyne rozwiązania Realu w ataku.
Varane, Casemiro, Kross to piłkarze którzy wygrali wszystko i w zasadzie w piłkę już nie mają po ci grać, w dodatku żaden z nich nie umie grać bez kolegów wyżej.
Bale i Ronaldo których dawno tu nie ma i Real nawet nie postarał się ich zastąpić, przypomnę tylko, że Barca odrazu ruszyła po chłopaków gdy stracili pierwszego z tridente - choć na początku były z tego problemy i konsekwencje są dziś bardzo poważne to każdy z trójki 400 mln euro przynajmniej chcę i stara się dać coś Barcelonie i można byc pozytywnie nastawiony na przyszłość.
I moje ulubione, mlodzierz!!!1!
O ile De Jong na razie nie daje tego czego kibice chcą to jego ruch był mądry i z wizją, natomiast Florek wyrzucił 120 mln na inkubatory w Brazylii oraz nie dopilnował,żeby gość za 160 mln euro nie jadł hamburgerów.
Real dziś ma na ławce wraki w postaci Isco, Asensio czy Vazqueza a lekką ręką oddali młodzież w stylu Liorente, hakimi czy Reguilon.
Na prawdę, Bartek był jaki był, ale wyszło nam to lepiej sportowo niż ekonomicznie a zapewne Realowi na odwrót. Pozostaje wierzyć, że liga europy która jest idealnym rozwiązaniem dla nas przyniesie Realowi klęskę na którą pracowali latami nie patrząc na klub i jego strukturę, która powinna się zmienić w dniu odejścia Pana Cristiano!
W lidze Europy będą ciężkie i męczące wyjazdy plus dodatkowy dwumecz. Real ma przed sobą mordercze 10 dni i nie wierzę,że wzniosą się na wyżyny z bmg, a nawet jeśli to szybko ich wyrzucą z ligi mistrzów.
0
@Firestone Real w lidze Europy to przecież jest tragedia na poziomie niewyobrażalnym.
Mnóstwo chłopaków może odejść na czele z Ramosem i Real może podzielić smutny los wielu drużyn.
Uważam że Zidane poleci za tydzień
0
@Criss18Barca oj chyba trzeba będzie kupić
1
@IronSanHybrid mnóstwo tych młodych stoperów od 5 lat tu ładuje a jeszcze więcej prawie wylądowało.
Na szybko: Marlon, Todibo, Aroujo, Bogarde, Umtiti, Langlet, Garcia Mingueza.
Przewinęło albo przewinie się trochę tego.
Osobiście zostawilbym Umtitiego kosztem ląglę ( jeżeli by to miało sens) Aroujo, Mingueza i Pique
1
@Borneo ludzie też zapomnieli jak szybko rozwija się medycyna, uważam, że jest możliwe zrobienie szczepionki szybko i dobrze
1
@Kurkmen ja się zaszczepie jak będą mi kazać a jak nie będą to olewam temat. Bo jak wszyscy będą zdrowi to ja też xD
0
@czółkovsky mimo wszystko De Jong gra dobrze, podsumowania Rewolucji tego nie pokazują, ale czuję się pewnie z nim na boisku i myślę,że w końcu to zacznie super chodzić
0
@lukas992 o ile Barca się rozkręca i będą się bić w końcu o mistrza z Atletico to mam wrażenie,że Real jest w czarnej dupie ze swoją ławka i jak tak dalej pójdzie z kontuzjami i covidem to mogą nie znaleźć się w top 4
Barca zawszę ma na ławce Dembele, Cou czy Braita a nawet Ansu w zdrowiu, na pomocy Puig, Pjanic i Alenia a to nadal nie pierwszy skład , zapomniałbym o Roberto.
W obronie wygląda to średnio ale ogrywamy sobię Mingueza z Aroujo i jest okej, wierzę w Firpo i Desta.
Podsumowując mam dobre przeczucia, bo gdy gra ten napastnik to i Griezman i Messi ładnie chodzą
0
@ArterkHD jeżeli Barca się rozkręci a kalendarz jest piękny to już w styczniu będzie na czele. Szkoda,że Ansu wypadł do lutego bo by to wygrał
0
@TheGoldenEleven nie stary, Emerson, Roberto, Dest i Wague xd
Emerson i Wague pójdą na żyletki a Roberto wróci do rezerwy
Ogólnie fajnie,że ten Emerson jest naszym zawodnikiem bo za 20-30 pójdzie do dobrego klubu
0
@barcelonaLM myślę,że Depay and Griezmana to było by dobre!
0
@DaPi Ajax i benfika bo Porto strasznie stanęło w miejscu ostatnie lata
0
@SiSenior w Calciopoli też nikt nie wierzył;)
1
@KimBassinger1 idiotyczny ruch. Pieniądze by zarobił takie nawet w Arsenalu a ten zdecydował się na podpis w PSG.
Znaczy pewnie za 20 lat wyjdzie, że ten transfer to pomysł Bartomeu i ojca Neymar.
Sam Neymar stracił przez to dużo. We Francji Neymar już mało kogo obchodzi plus coraz mniejsze szanse na ligę mistrzów. Ciekawe co będzie gdy odejdzie Mbappe, Neymar zostanie tam do końca kariery?
Teraz już widać,że sam Neymar stał się zawodnikiem środka pola i już takich rzeczy na skrzydle nie robi, straszna szkoda, że w ten sposób pokierował swoją karierę
1
@Puyolex to skoro Messi zdjął koszulkę i w tedy dostał żółta to dostał ja też w tej sytuacji?
1
@neeed oglądacie mecze nie patrzcie w statystki.
0
@kamilop o młodzieżowym mundialu i io ludzie wciąż zapominają
0
@D10SLEO wydaje mi się,że w Barcelonie najłatwiej wprowadzać stoperów.
Co prawda dwa duże błędy zrobił Mingueza ale o to w tych chodzi.
Piłki przeszywające ma świetne
0
@lucca87 ale o co chodzi
1
@Cwaniak4 nie, pojawił się Mingueza a w planach Garcia. Todibo nie istnieje dla Barcy.
Poza tym o co chodzi z Todibo?
5
@REALny_kibic Dembele to pol roku jest już zdrowy
0
@333tricampeones333 w tą bzdurę mi się wierzyć już nie chcę xD
0
@HERORICH2 i co nie będzie mógł skakać i grać głową? Koniec kariery