- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1619 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1619 Culés
1
Od lata 2021 będziemy mieli trzech prawych obrońców, z których każdy będzie chciał występować regularnie: Dest, Emerson, Roberto. Jakbyście rozwiązali tą sytuację? Może Roberto do pomocy, ale z drugiej strony też jest ona obsadzona. A nie można hamować rozwoju Desta. Co ma się stać z Emersonem, z którym wcześniej wiązaliśmy nadzieję?
0
@TheGoldenEleven Roberto uważam jako zapchaj dziurę na każdej pozycji. Zagra solidnie, ale czy hamowalbym rozwój Desta kosztem Roberto? Oczywiście, że na obecną chwilę Roberto jest bardziej doświadczony, ale osobiście zawsze będę stawiał potencjał nad doświadczeniem. Dest znowu w obronie nie gra jak tykająca bomba, ba powiedziałbym, że obecnie jest naszym najpewniejszym obrońcą.
5
@TheGoldenEleven Zapewne go sprzedamy, żeby na nim zarobić.
0
@TheGoldenEleven Sprzedać Emersona. Dest wygląda bardzo dobrze, Roberto jako pomocnik jest słaby, ale sprawdza się na PO. Nie ma sensu tutaj kombinować.
0
@TheGoldenEleven nie stary, Emerson, Roberto, Dest i Wague xd
Emerson i Wague pójdą na żyletki a Roberto wróci do rezerwy
Ogólnie fajnie,że ten Emerson jest naszym zawodnikiem bo za 20-30 pójdzie do dobrego klubu
0
@TheGoldenEleven czy ten środek jest tak obstawiony? Busquets który może odejść w każdej chwili, Frenkie który jest cieniem De Jonga z Ajaksu, Pjanic, Alena i to wszystko.
Emerson do rotacji, Roberto w miejsce Busquetsa. Emerson dodatkowo może zastąpić w kadrze Firpo. W końcu Dest wygląda całkiem solidnie po lewej stronie.