La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

konto usunięte

4

Kamil Jóźwiak o początkach w Derby: "Jeden młody chłopak z akademii wjechał mi wślizgiem od tyłu na wyprostowanych nogach. Od razu wyskoczyłem do niego i wziąłem go do góry „za szmaty”. Następna akcja, dostaję piłkę, a Davies, który ma ponad 200 spotkań w PL, pakuje mi się od tyłu. Wstałem, stwierdziłem, że muszę się uspokoić. Następna sytuacja – minąłem go i strzeliłem bramkę, Rooney mnie za to pochwalił. Następny mecz zagrałem w pierwszym składzie i od tamtej pory gram wszystko."

FootgolTV na fb

Ostre granie w Anglii. Wchodzenie od tylu w nogi. Inteligentne granie w Czempionszip

konto usunięte

5

@DaPi strasznie pokorny fajny chłopak. Tylko czekać aż zawita w PL

konto usunięte

3

@DaPi Nigdy nie zrozumiem brutalnej gry, ja bardziej rozumiem symulowanie niż właśnie tą brutalną grę która często prowadzi do poważnych kontuzji.

2

@Chwytliwy taka kultura Chyba.
Jóźwiak musi popracować nad elegancją bo za to się płaci. Za dwa lata musi stanowić o sile dobrej drużyny z PL

konto usunięte

4

@Chwytliwy wiesz Anglia i twardy futbol xD w PL to się trochę ogarnęło chyba, ale w tej Championship to nadal grają tam takie polmozgi, które myślą, ze w grze w pilke chodzi o to żeby jak najwiecej ostrych wejść bez faulu zaliczyć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?