La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

11

Widzę, że tradycyjny płacz na Koemana "ekspertów la bamby". Także zapowiada się kolejny ciekawy mecz i mam nadzieję z 3 punktami na koniec. Mecz bez Messiego dobrze zrobi i reszcie i jemu samemu więc nawet jak ten uraz to wymówka to nie widzę problemu. Wewnątrz raczej mają to dogadane.

konto usunięte

13

@arasz1819 Czasami mam wrażenie, że niektórzy "kibice" celowo chcą porażki Barcelony, żeby tylko napisać to swoje "A nie mówiłem? Mówiłem, że tak będzie".

2

@arasz1819 Messi wróci dopiero na 3,01 czyli w końcu wypocznie dosyć dużo. Dwa tyg przerwy dobrze mu zrobią

2

@NeroTFP to ja Ci powiem, że to wrażenie to jest "fakt autentyczny". I to mam wrażenie, że tych "kibiców" jest tutaj coraz więcej niestety.

konto usunięte

1

@arasz1819 nie no będę klaskać bo trener narazie jest co najwyżej kiepski. Zapomniałem, że krytyka jest zabroniona.

0

@SiSenior "Barcelonie potrzebny jest normalny trener a nie spiskowiec, który potrafi wziąść winę za niepowodzenia na siebie i piłkarzy a nie na zrzucać ją na Var czy macki Pereza albo płaską ziemię."
To cytat SiSenior

Pomijam ortografię, ale sama merytoryka raczej nie pozwala na dyskusję na odpowiednim poziomie. I tak właśnie wygląda tutejsza krytyka, która z uzasadnioną krytyką nie ma nic wspólnego.

konto usunięte

2

@arasz1819 dobrze, że Twoj post miał w sobie dużo merytoryki i poważnych argumentów.

0

@SiSenior a co ja miałem argumentować? Że liczę na dobry mecz i 3 punkty? :]

konto usunięte

0

@arasz1819 "Widzę, że tradycyjny płacz na Koemana "ekspertów la bamby"."

Jestem ciekaw jakie argumenty go bronia xd ani styl, ani wyniki.

0

@SiSenior nie chce mi się 100 razy tego samego pisać. Oceniaj dalej po kilku miesiącach sezon. A gadanie, ze nie ma stylu to powtarzanie po innych "ekspertach" bzdur, bo samemu sie albo nie umie oglądać, albo nie ogląda wcale meczów.

konto usunięte

0

@arasz1819 przepraszam, że nie widzę ukrytego geniuszu rudego, oczywiście tabela to wina przekrętów mających miejsce w lidze. Wcale nie widać, tego ze bez Messiego byśmy nie istnieli. Nie udało mu się odzyskać formy u żadnego z zawodników, nie ma nikogo kto gra dobrze i równo. Faktycznie jest się czym zachwycać.

0

@SiSenior no nie masz za co przepraszać, nie znać sie na piłce to nie grzech. Tylko po co głos zabierać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?